Český Dub - Děčín 4:2 (1:2)

Dub zahájil dvěma vyloženými šancemi, při nichž však Jíra nezasáhl Bernátův centr dobře a poté osamoceného Bejdu vykryl gólman. Pak kupodivu převzali iniciativu hosté a dvakrát musel zachraňovat gólman Kobachidze. V 19. minutě stihl Kobachidze vyrazit jistou šanci, jenže při dorážce byl hostující útočník faulován a následnou penaltu Jirchář využil. To byl pro domácí dost šok, ale oklepali se z něj a Jíra po důrazném souboji s brankářem získal míč a vyrovnal. Jenže za pět minut se skóre opět změnilo ve prospěch Děčína, kdy centr našel nepokrytého Bártu. Bylo to zasloužené vedení.

Do druhé půle místo Jiránka přišel Pastor a Dub se celkově výrazně zlepšil. Hosty doslova přikoval do šestnáctky a stupňoval tlak. Hosté odolávali, navíc Němec neproměnil své sólo, v 50. Benka vychytal brankář. Dub měl po řadě rohů spoustu závarů, ale prosadil se až Němec, který ze šestnácti metrů tvrdou ranou překonal výborného gólmana Děčína.

To nastartovalo domácí ještě víc a za pět minut vyskočil na roh Bernáta nejlépe Jíra a hlavou skóroval. A za další dvě minuty bylo hotovo, když Pastor přihrál Bejdovi a ten přeloboval brankáře počtvrté. V dalších šancích již Český Dub úspěšný nebyl, Němce dvakrát vychytal brankář, stejně jako ránu Bernáta z hranice šestnáctky. „Ve druhém poločase jsme byli o hodně lepší a měli ohromný tlak. Nakonec po prohraném poločase mohlo být vítězství ještě vyšší,“ uvedl Pěnička.

Branky: 32. a 72. Jíra, 67. Němec, 74. Bejda - 19. Jirchář z pen., 37. Bárta. Rozhodčí: Klátil, ŽK: 2:0. Diváků: 70. Č. Dub: Kobachidze - Regenermel, Vlach, Hrmo, Paldus (77. Štraus) - Jiránek (46. Pastor), Benek, Bejda, Bernát - Jíra (85. Hon), Němec.