Český Dub - Přední Kopanina 4:0 (1:0)

Po úvodních deseti minutách to byli domácí, kteří hráli dobře a byli jednoznačně lepší. Kombinací na jeden nebo dva doteky dělali z hostů statisty, protože si s takovou hrou nevěděli rady. Hru měl Dub pod kontrolou a vytvářel si šance. Přesto se na první a jediný poločasový gól čekalo do 35. minuty. Němec vysunul Jiránka, který zatáhl míč k lajně a jeho centr našel na malém vápně nabíhajícího Jíru.

Po přestávce opět domácí vtrhli na hřiště a chtěli soupeře dorazit. To se jim povedlo hned po čtyřech minutách, kdy byl faulován Jiránek. Trestný kop pak z pětadvaceti metrů nasměroval Bernát do vápna, a tam si hlavičkující Jiránek věděl rady. Po osmi minutách se zrodila pohledná akce domácích. Čtyři hráči běželi na dva beky a ve finále Krejčík připravil gólovku pro Němce, který si položil gólmana a obloučkem přidal třetí zápis.

V další šanci byl při zpracování míče sražen ve vápně Němec a nařízenou penaltu proměnil Krejčík. Dub měl další příležitosti, v nichž byl nejblíže gólu Němec, ale střelu mu zastavilo břevno. „Zasloužená výhra, když soupeř byl z naší hry bezradný. Nakonec to byl rozdíl třídy. Chválím všechny, i střídající, kteří hru ještě více oživili,“ poznamenal Pěnička.

Branky: 35. Jíra, 49. Jiránek, 57. Němec, 67. Krejčík z penalty. Rozhodčí: Dujsík, ŽK: 1:2. Diváků: 100. Český Dub: Kobachidze - Regenermel, Vlach, Suchomel, Trepera - Jiránek (76. Benek), Krasnický, Krejčík, Bernát (82. Kalát) - Jíra (65. Mádle), Němec.