Pěnčín - Hrádek 3:1 (2:1)

Hosté se opět nevyvarovali zbytečných chyb zejména v obranné činnosti. Hned v 1. minutě přišla první a domácí ji dokázali využít - 1:0. Za pár minut bylo srovnáno, když si na trestný kop Janáčka naběhl Štálík. Branka Hrádecké nabudila, takže byli lepší ve středu pole. Jenže ve 26. dali domácím zbytečný roh a ten po další nedůraznosti při jeho zahrávání Němec využil na 2:1. Ještě před poločasem poslal Štálík míč do ulice Krausovi, ale ten střelecky zklamal. Hrádek byl i ve druhém poločase lepší, jenže jeho hráči měli na vkus trenéra Broschinského až příliš nepřesností na kopačkách. Z toho těžili domácí brejky. V 75. byl zastaven ve vápně Procházka určitě nedovoleně, jenže píšťalka sudího byla němá. Naopak domácí v poslední minutě se dostali po brejku do vápna, kde hráče fauloval Vinša. Z nařízené penalty bylo 3:1.

Branky: 1. Záveský, 26. Němec, 90. Krejčík z pen. - 5. Štálík. Rozhodčí: Poppr, ŽK: 2:5, 50 diváků. Hrádek: Vašíček - Holeček, Vinš, Hynek, Váňa (75. Galbavý), Nývlt (46. Hovorka) - Procházka, Janáček, Just, Kraus - Štálík.

Hejnice - Český Dub 0:6 (0:2)

Hosté začali dobře a Jíra již ve 3. minutě otevřel skóre. Na druhé straně stoprocentní šanci poslal Pelikán hlavou vedle. Ve vyrovnaném utkání se dokázali hosté prosazovat gólově a ve 14. se trefil Novák. Ve 24. měl Dub výhodu penalty, jenže touto šancí pohrdl. Ve druhém poločase byla již vidět herní kvalita Dubu, kteří uměli využít chyb domácích, kteří odpadávali. Domácí měli šanci Koudelkou v 68., ale hosté jich měli víc. Vstřelili čtyři branky, jednou namířili do břevna a zahodili další čtyři tutovky.

Branky: 14. a 85. Novák, 56. a 71. Bernát, 3. Jíra, 77. Ševčík. Rozhodčí: Krupa, ŽK: 3:3, 150 diváků. Hejnice: Vykoukal - Řezníček, Přibyl, Tučani, Šulc - Holub, J. Kobr, Smolný, Koudelka - Pelikán (68. Severýn), Smola. Č. Dub: Koudelka - Regenermel, Melka, Lanc, Hlava - Bernát, Šimoníček, Václavík, Jíra (59. Němec) - Novák, Vlach (64. Ševčík).

Sedmihorky - Višňová 3:4 (2:1)

První šanci zahodil višňovský Hofman, na druhé straně nezaváhal ve 12. minutě O. Staněk. Hrálo se v dobrém tempu od brány k bráně a po nedorozumění obrany vyrovnal Štrbák. Ve vyrovnaném průběhu přesto Sedmihorky strhly vedení na svoji stranu, když se z trestného kopu prosadil Banda. Po hodině hry opět dorovnala Višňová hlavičkou Štrbáka a po rohovém kopu zakončil na 3:2 pro hosty Jakl. Pak se domácí začali prosazovat více v útočení a dostali soupeře pod tlak. Po nedorozumění ve višňovské obraně srovnal Vávra. Jenže závěr Višňová umí a v nastaveném čase Štrbák završil svůj hattrick.

Branky: 12. Staněk, 35. Banda, 80. Vávra - 20., 60. a 94. Štrbák, 76. Jakl. Rozhodčí: Šmíd, ŽK: 2:4, 100 diváků. Višňová: Veselý - Soukup (15. Zach), Kepr, Lachman, Havlíček - Jakl, Cyrus, Šmidrkal, Dobrovodský (46. Doležel) - Štrbák, Hofman.

Vratislavice - VTJ Rapid 1:1 (0:0)

Derby bylo bojovné a vcelku vyrovnané. Hned po úvodním výkopu zahrozili hosté Řeháčkem, ale Rampáček kryl. Leitnerův přímý kop skončil těsně nad. Pak po dlouhém výkopu Hanzlíka zpracoval míč Landyš, jeho centr našel v pokutovém území Nováka, ale také přestřelil. Hosté pak chybovali ve středu hřiště, domácí šli do brejku, ale Halama v poslední chvíli uhasil. Po jeho rozehrání pálil Horáček těsně vedle. Akce se přelévaly z jedné strany na druhou. Šance hostujícího Rašína po akci Hegra skončila v rohu, volej Lukáče pak zastavil praporek pomezního. Pak se zjevil sám před Hanzlíkem Horáček, ale jeho placírka skončila na břevně. V závěru první půle pak ještě Rampáček vychytal šance Řeháčka i Rašína. V úvodu II. poločasu po přímém kopu Nováka hlavičkoval nebezpečně zblízka Lukáč, Rampáček se ale vytáhl. Vojáci pak zahrávali sérii rohů, před domácí brankou bylo horko, ale branka nepadla. Vratislavice se pak dostaly do mírné převahy, která vyvrcholila v 64., kdy se k vyraženému míči dostal Zbyněk Rampáček a s pomocí obrany hostů prostřelil vše – 1:0. Vyrovnání přišlo za chvíli. Akci rozjel Rašín, poslal doprava Hegra a jeho krásný pas usměrnil placírkou z voleje Lukáč za záda domácího gólmana. Domácí chtěli tři body a k vítězství měli blíž. Rampáček však mířil po rohu nad a ránu Leitnera z přímého kopu, která prošla zdí, nadvakrát zlikvidoval Hanzlík.

Branky: 66. Z. Rampáček - 69. Lukáč. Rozhodčí: Marek, ŽK: 2:1, 100 diváků. Vratislavice: J. Rampáček - Belas, Leitner, Jiskra, Dlouhý - Štěpánek, Dlabola (75. Smolák), Z. Rampáček, Drbohlav, Kincl - Horáček. VTJ Rapid: Hanzlík – Jaroš, Halama, Lukáč, Houdek – Rašín, Landyš, Hložek, Řeháček – Hegr, Novák.