Utkání mělo velkou osobnost v českodubském Michalu Jírovi, který nahrál na všechny tři góly, a navíc byl ke konci vyloučen za zakopnutí míče. „Je to suprový výsledek. Po počátečním respektu se nám dařilo a konečně jsme bodovali. Byl to zápas Jíry, který platil na domácí rychlostí a důrazem. Škoda, že se nechal vyloučit v samém závěru,“ sdělil trenér Martin Pěnička.

Blšany – Č. Dub 1:3 (0:2)

Pětatřicet minut měli navrch domácí, protože hosté měli velký respekt ze jmen protihráčů a také na ně zapůsobila atmosféra exligového stadionu. Kobachidze v brance Dubu se musel otáčet. Ve 20. si na roh naskočil Siegl, ale minul, Klinkova střela o šest minut později také minula, Kalaninům pokus golman hostí vyrazil. Poté, ve 30. minutě trenér Pěnička poslal na hřiště Jíru, aby probudil svůj tým z odevzdanosti. Ve 42. Bernát obešel beka a vystřelil. Jíra šel důrazně do hlavičky a Dub šel do vedení. Dubu se začalo dařit a po souboji Jíry s obráncem dostal míč šest metrů od branky Dobeš, který prostřelil Klímu na 2:0. Po změně stran se opět hra přelévala z jedné strany na druhou, byl to vyrovnaný souboj. V 70. ve skrumáži fauloval Dobeš a byla z toho penalta pro domácí, kterou Klinka proměnil. Tento moment hosty „nakopl“ a Jíra přihrál do gólovky Ševčíkovi. Ten nezaváhal a Dub zvýšil na 3:1. Gólovou hlavičku Siegla vykopával na čáře Dobeš. Na druhé straně přihrál Bernát Dobešovi, jenže ten z pěti metrů netrefil odkrytou bránu domácích. V závěru sice Blšany tlačily, ale jejich nápor byl bezzubý. Nakonec nedohrál Jíra, který po odpískání zakopl míč.

Branky: 70. Klinka z pen. – 42. Jíra, 45. Dobeš, 75. Ševčík. Rozhodčí Severýn, ŽK 1:1, ČK: 90. Jíra (ČD). Diváků: 70. Č. Dub: Kobachidze - Trepera (60. Šindelář), Hrmo, Bílek, Němec - Dobeš, Vlach, Bernát, Benek - Jiránek (30. Jíra), Ševčík (75. Najman).