Polepy - Český Dub
4:3 (2:3)

Hostům patřila úvodní dvacetiminutovka, kdy byli aktivní a dostali domácí pod tlak. Po trestném kopu Vlacha a vyhraném souboji Jíry s gólmanem dopravil míč střelou do šibenice Jiránek. Domácí byli zaskočeni a převahu potvrdil kanonýr Němec střelou ze 25 metrů od tyče do brány. Ještě další akce měla skončit gólem, ale Benek ze šestnáctky nebyl přesný. Domácí hráli dlouhé balony na rychlé útočníky, s nimiž celý zápas krajní beci hodně zápasili. Po jednom takovém útoku se dostal Vojtíšek sám před Kobachidzeho, kterého prostřelil. Polepy ožily a za chvilku bylo srovnáno, po podobné akci.

Poté se hra vyrovnala, a když Jiránkův dlouhý aut prodloužil Jíra na Němce, bylo 3:2 pro Dub. Do II. půle již nenastoupil zraněný Bernát a navíc po chybě gólmana Kobachidzeho, který nedosáhl na centr, domácí srovnali skóre. Dub ale stále chtěl výhru a hrál na útok. Jenže přes několik dobrých šancí se mu na gól nepodařilo dosáhnout. Svoji šanci zazdil Pastor, Bejda měl dobrou střelu, na druhé straně hrozili domácí z rychlých brejků. Zápas se chýlil do plichtového konce, když domácím vyšla akce a po prostrčení míče za obranu se dostal Javorek sám před gólmana a zajistil, že body zůstaly v Polepech. „Měli jsme výborný začátek a v něm jsme dali dva góly. Jenže jsme měli problémy s rychlými útočníky a nakonec ani tři branky venku na bod nestačily. Náš úzký kádr zase dostal ránu v podobě zranění Bernáta, takže ani nevím, jestli nás příště bude dostatečný počet,“ doplnil Pěnička.

Branky: 23. a 54. Křelina, 21. Vojtíšek, 87. Javorek - 15. a 39. Němec, 8. Jiránek. Rozhodčí: Šob, ŽK: 4:3. Diváků: 200. Č. Dub: Kobachidze - Regenermel, Vlach, Hrmo, Paldus - Jiránek, Bejda, Benek, Bernát (46. Pastor) - Jíra, Němec.