U17: Sparta Praha - Slovan Liberec 3:0 (1:0)

Kvalitní zápas, ve kterém Liberec sice herně nepropadl, ale výsledkově ano. „Ukázala se větší kvalita soupeře v blízkosti a uvnitř pokutového území. V tomto směru byl soupeř na rozdíl od nás důraznější, a proto jinak celkem vyrovnané utkání zaslouženě vyhrál," potvrdil trenér Miroslav Holeňák.

Liberec: Konečný - Čuřík, Janků, Zavřel, Otta - Barac, Jakimič, Pospíšil, Knejzlík - Šimek, Smutný. Střídali: Kukla, Tomáš, Macháček, Flesner, Antoš, Šustr.

U16: Sparta - Liberec 10:1 (3:1)

V týmu jsou noví hráči Gaspar (Aš), Dudek (Nymburk), Kočí (Kunice), Bartoš (Kostelec). Liberec na Spartě nezachytil nástup a prvních dvacet minut byl v jeho podání na hřišti chaos a 3 góly v síti. Po 20 minutách se prostřídalo a přišlo i zlepšení, kdy Mičica dal z penalty na 1:3. Ještě deset minut druhé půle bylo vyrovnaných, pak však Sparta za čtvrt hodiny vstřelila čtyři góly a bylo posekáno. „Soupeř byl kvalitnější, ale my jim to usnadnili hrubkami v obraně. Celá defenzivní činnost byla z naší strany špatná," uvedl rozčarovaný trenér Pavel Čapek.

Slovan: Majer - Pažout, Mičica, Zezulka, Šámal - Švejkovský, Nezbeda, Stýbal, Gaspar - Moravec, Dudek. Střídali: Kočí, Heppner, Liška, Bartoš, Maňkoš.