V jižní skupině musela Osečná pořádně zapnout ve Václavicích, zatímco Zdislava měla pohodičku proti osmi.

Stráž B - Žibřidice 6:0 (2:0). Hosté se dlouho drželi, ale v posledních dvaceti minutách čtyřikrát inkasovali. Branky: Smrž 3, Landa 2, Houska. Rozhodčí: Zaplatílek, ŽK: 1:1, ČK: 81. Kodet (Ž), 50 diváků.

Zdislava - Branžež 9:0 (4:0). Proti osmi neměli domácí žádný problém. Branky: Dobrovolný 3, Peřina 3, Karásek, Šálek. Rozhodčí: Popelář, 80 diváků.

Vratislavice B - Doubí B 5:0 (3:0). Domácí se soupeři pomstili za své áčko, které v Doubí prohrálo. Branky: Berka 2, Klíma 2, Čermák. Rozhodčí: P. Kozák, 30 diváků.

Bílý Kostel B - Machnín 0:3 (0:0). Až vyloučení Lucoviče v 61. minutě dalo Machnínu signál, že může dávat góly. Branky: vlastní, Buchvald, Paulů. Rozhodčí: Richards, ŽK: 3:0, 30 diváků.

Václavice - Osečná 2:3 (1:2). Favorizovaní hosté vedli 2:0, ale nakonec museli hodně bojovat a v 86. minutě teprve zápas rozhodli. Branky: Rob 2 - Pokorný 2, Tomáš. Rozhodčí: Dobrovolný, ŽK: 3:1, ČK: 59. Klenovič - 49. Novotný, 100 diváků.

Pěnčín - Vesec 2:1 (1:0). Vyrovnaný zápas strhli na svoji stranu domácí v 70. minutě. Branky: Mynář, Svoboda - Hůlka. Rozhodčí: Novák, 50 diváků.

Oldřichov - Bulovka B 6:4 (1:2). Hosté překvapivě dvakrát vedli, ale pak se střelecky chytl Vojtěch Zeman a nebylo co řešit. Branky: Zeman 4 (1 z pen.), Holub, Rác - Votrubec 2 (1 z pen.), Daňo. Rozhodčí: Svinka, ŽK: 2:0, 35 diváků.

Víska - Horní Řasnice 0:4 (0:2). Hrálo se na hřišti v Horní, takže hosté měli domácí prostředí a toho také využili. Branky: Hrevuš 2, Garčar, Haloun.

Dolní Řasnice - Habartice B 4:0 (1:0). Hostující béčko narazilo na Dolní, která výhrou jde na 3. příčku. Branky: Hnilička 2 (1 z pen.), Šimička, Korala. Rozhodčí: Šnajdrová, ŽK: 2:0, 30 diváků.

Krásný Les - Jokers 1:8 (0:3). Nádherná kanonáda Žolíků proti domácím, kteří zklamali. Branky: Ježek - Brož 4, Le, Ismanický, Gittler, Pospíšil. Rozhodčí: Zelenay, ŽK: 1:1, 70 diváků.

Kunratice - Bílý Potok 3:2 (0:1). Potok vedl více než poločas a bylo to dramatické až do konce. Nakonec domácí závěr zvládli. Branky: Provazník 2, Vnouček - vlastní, Celba. Rozhodčí: Cerman, ŽK: 1:1, 40 diváků.

Pertoltice - Raspenava B 4:1 (2:0). Domácí před utkáním vyhráli soutěž s Gambrinusem a za to potrénovali s Petrem Radou. Asi dobře, protože vyhráli. Branky: Krivčík 2, Uhrik, Joska - Janků.