Slovan Liberec – SKP Karlovy Vary 7:0 (5:0)

Zápas otevřela tutovka Pomijové a břevno Jedličkové. Hráčkám Slovanu chyběla jiskra, ale i tak měly zápas od začátku pod kontrolou. První gól vstřelila Pomijová, když jí ze strany vápna dala nahrávku Friedrichová. V polovině poločasu poslala za obranu míč Pomijová, Jarchovská všem utekla a obstřelila brankářku na 2:0.
Třetí gól vypracovala Friedrichová, když nejdříve obešla tři protihráčky a pak posadila balón na hlavu Jedličkové, která ještě přidala čtvrtý úspěch po přihrávce Jarchovské. V závěru poločasu vyslala Brázdová dopředu Jarchovskou, ta nezaváhala a bylo 5:0.

Druhý poločas začal velkou bouřkou s lijákem, které změnily hřiště na podmáčenou louku, a tím bylo i po fotbale. Góly přišly proto až ve druhé polovině poločasu. Nejprve aut Jarchovské dobře zpracovala Matějková, uvolnila se a nahrála na hlavu Veidlové, 6:0. Ta dala i poslední branku zápasu, když dorazila ve vápně míč po rohovém kopu.
Branky: 22. a 43. Jarchovská, 29. a 35. Jedličková, 71. a 87. Veidlová, 15. Pomijová. Liberec: Pižlová – Kulérová (46. Hančová), Kovářová, Pomijová, Jeřábková – Friedrichová, Matějková, Mikysková, Brázdová (71. Kutifelová) – Jarchovská (80. Černá), Jedličková (63. Veidlová).