V západní skupině vyhrál nováček z Bílého Kostela v Bílé a je jasným postupujícím do I. A třídy. Přestože Raspenava drtivě porazila rozpadající se Novou Ves, pád do okresu ji nemine. V západní skupině bude jasno po středeční dohrávce Pěnčína, který pokud vyhraje, má postup. V dolních patrech jsou Hodkovice, které ve dvou posledních zápasech musí udělat víc bodů než ve druhé skupině Horní Police a Bukovany. Jestli se tak nestane, jsou
v akutním ohrožení sestupu.

Bílá – Bílý Kostel 2:3 (1:1)
Hosté si přijeli pro postup a svojí důraznou hrou i rychlostí domácí přehrávali. Přesto se domácí Hrstka protáhl kolem beka a skóroval. Jenže po třech minutách přišel roh hostů a Michálek byl po něm důrazný a srovnal stav. Poté se utkání odehrávalo vprostředku, a to velmi důrazně z obou stran. Linke z Bílé měl dvě dobré možnosti, ale hlavičkou ani z křídelní akce gólmana nepřekonal. Do II. půle vstoupili domácí vlažněji a soupeř toho využil F. Ulrichem, který v 69. poslal hosty do vedení. Hned nato, po křídelní akci Hrstky, doklepával Ludvík na 2:2. Místo domácího ataku však přišel volej T. Janáčka a opět vedení Kostela. Poté se hra utápěla ve faulech, byla rozkouskována a navíc na každé straně byl po faulu vyloučen hráč.
Branky: 5. Hrstka, 70. Ludvík – 8. Michálek, 69. F. Ulrich, 72. T. Janáček. Rozhodčí: Zlatník, ŽK: 2:2, ČK: 82. Hrstka – 83. Michálek. Diváků: 150. Bílá: Kočí – Linke, J. Kovář, Hauer, Linhart – P. Kovář, Hrstka, Ludvík (82. Zelinka), Kotrman – Jiránek (62. Kratochvíl), Kauška. B. Kostel: P. Ulrich – M. Galbavý, Chomout, L. Janáček, Strnad – F. Ulrich, Ďuriš, Michálek, Laibl – R. Galbavý (80. Sedlmajer), T. Janáček.

Rozstání – Sloup 9:2 (2:0)
Domácí zahájili dobře a po pěti minutách vstřelil gól Pasian. Po půlhodině Pasian vypíchl obránci míč a bylo 2:0. A do třetice Passian: tentokrát byl ošklivě faulován a hostující Stejskal byl vyloučen. Do poločasu ještě přesilovka gólově nevyzněla, ale pak za patnáct minut nasázeli domácí Sloupu pět branek. Střelbu zahájil z hranice vápna Roll, pak Smrž po samostatném úniku a opět Roll, jenž sebral míč stoperovi. Tvrzník přidal šestý gól po centru a sedmý Hrubeš po kombinaci. Mezitím přišla chvilka nepozornosti v domácí obraně a hosté snížili. Na hřiště přišel dorostenec Ulrich a za dvanáct minut vstřelil svůj premiérový gól za dospělé. Domácí brankostroj ukončil v 88. minutě Tvrzník překvapivou ranou, ale poslední slovo měli hosté po tečované střele.
Branky: 5. a 34. Passian, 55. a 62. Roll, 65. a 88. Tvrzník, 58. Smrž, 69. Hrubeš, 84. Ulrich – 67. Marušák, 90. Kašpar. Rozhodčí: Blaschke, ŽK: 3:2, ČK: 36. Stejskal (S). Diváků: 110. Rozstání: Kotlár – Čihula (62. Tvrzník), Botka, Tomáš, Mikeš – Pavlů (58. Zerák), Jíra, Passian, Hrubeš – Smrž (73. Ulrich), Roll.

Hrádek B – Staré Splavy 6:1 (3:1)
Prvních deset minut měl Hrádek výraznou převahu a spoustu rohů. Nic se neujalo, ale hosté po úniku a střele Beránka šli do vedení. Pak však začali opět hrát domácí. Dvakrát skóroval Teolog, nejprve po přihrávce od Nývlta a pak po sólovém úniku. Před poločasem dokázal centr z trestného kopu usměrnit Farský na 3:1. Po přestávce nastoupil Holeček, a ten zařídil tři góly a připsal si tak hattrick. Hosté také dokázali zaútočit, ale vždy proti nim stál pozorný Manhart.
Branky: 46., 79. a 83. Holeček, 23. a 28. Teolog, 40. Farský – 10. Beránek. Rozhodčí: Barcuch, ŽK: 2:2. Diváků: 80. Hrádek: Manhart – Kyncl, Kokoš, Marek (57. Koleno), Farský – Strnad, Nývlt (78. J. Svoboda), R. Kovač, Badi – Kapras (46. Š. Holeček), Teolog.

Raspenava – Nová Ves 7:1 (4:0)
Do zápasu lépe vstoupili hosté a ve 3. minutě musel hasit domácí Urban v brance jejich tutovku. Poté se osmělili i domácí a měli několik slibných střel. Ve 12. šli domácí do vedení Pikousem ml., kdy se po přihrávce za obranu ocitl sám před gólmanem Vsi a obloučkem mu nedal šanci. Domácí vycítili šanci a o pět minut později Cifra z 25 metrů zavěsil pod břevno. Raspenavští byli lepším celkem a hrozili
z každé pozice. Ve 35. z trestňáku pálil přesně Balog a za chvilku se prosadil domácí „palič" šancí Michal Zeman. Domácí do druhé půle nastoupili laxněji a hosté měli několik šancí. V 65. se po samostatné akci prosadil druhým gólem Pikous ml. Po faulu na něj byl nařízen pokutový kop, který proměnil Michal Zeman. Se Vsí to vypadalo bledě a nebyla schopná čelit kombinacím domácích. V 78. přidal sedmý gól střídající veterán Luboš Malinský. Ves nakonec vstřelila čestný gól v 81. po závaru před domácí šestnáctkou.
Branky: 12. a 65. Pikous ml., 38. a 68. z pen. Michal Zeman, 17. Cifra, 35. Balog, 78. L. Malinský – 81. Štefan. Rozhodčí: Bým, bez karet. Diváků: 40. Raspenava: Urban – Koudelka, Pikous st., Koprnický st., Balog – Michal Zeman, Koprnický ml. (75. Malinský), Resl, Meneghel – Cifra, Pikous ml. Nová Ves: Marek – Vávra, Malaga, Dobiáš, Vondráček – Novotný, Štefan, Bartůněk, Adam – Didi, Patrman.

VTJ Rapid Liberec B – Horní Police 2:1 (1:0)
Aktivnější domácí měli
v úvodu více ze hry a po čtvrthodině se po rohu Rašína trefil hlavou Valentin. Hosté vzápětí mohli srovnat Kalinou, který ale ze dvou šancí nezakončil. Po půlhodině vstřelili domácí zřejmě regulérní branku, míč se od břevna odrazil za brankovou čáru, leč sudí byli jiného názoru. Do přestávky pak ještě přestřelil Rašín a hrubku hostující obrany nepotrestal Šikýř, jehož sólo zlikvidoval gólman.
Po několika minutách druhé půle dorazil Rašín Novákův roh na 2:0 a zdálo se, že domácí dokráčejí lehce k vítězství. Soupeř, který se pohybuje na hranici sestupu, to ale nezabalil a měl několik šancí na snížení. Nejprve Kalina s Fliegrem prošli po levé straně a vše hasil až brankář. Kalina to zkusil i z trestného kopu, ale Martin znovu zachránil. Čtvrt hodiny před koncem se hosté dočkali a po rohu prostřelil skrumáž Vodný. Body se mohly dělit po šanci Bizoně, ale domácí hubené vítězství již nepustili.
Branky: 16. Valentin, 53. Rašín – 75. Vodný. Rozhodčí: Halama, ŽK: 0:1. Diváků: 80. Rapid: Martin – Bárta, Proche, Lukáč, Martínek – Stuchlík – Valentin (60. Poživil), Rašín, Houdek – Šikýř, Novák (69. Duda).

Bukovany – Bulovka 0:1 (0:0)
Bukovany byly na svém špatném hřišti lepší a měly také své šance. Při hlavičce domácího hráče měli hosté kliku, protože ta trefila dalšího borce Bukovan. Domácí sice měli územní převahu, ale na druhé straně Hofman trefil z trestného kopu tyč a jeho dva úniky ze strany byly také dost nebezpečné. Také ve II. půli měli domácí více ze hry, Bulovka odpovídala střelami
z dálky. Pak přišel Bulovkou rozehraný roh nakrátko a
u centru byl nejdříve Hofman, který uklidil míč do brány. Domácí stále nakopávali dlouhé míče do vápna, ale měli jedinou, zato 100% šanci. Proti samostatnému nájezdu však byl gólman Hegr, který tak udržel čisté konto.
Branka: 72. Hofman. Rozhodčí: Řezáč, ŽK: 0:2. Diváků: 50. Bulovka: Hegr – Franc, Michal Hýbl, Lengál, Židuliak – Zbořil, Tůma, Eimann, Ryšavý (65. Pavlů) – Zajíček (80. Puchmeltr), Hofman.

P Zbývající výsledek: Zákupy – Doksy B 4:6.

Krásná Studánka – Rovensko 4:0 (2:0)
V pěkném a kvalitním utkání se dostali domácí do vedení, když Killar potrestal nerozhodnost hostů a nádherným lobem ze 40 metrů překonal brankáře. Hosté spoléhali na útočníka Koudelku, který domácím působil potíže, ale přestože se dvakrát v nájezdu dostal před gólmana Vrábela, vždy na něm vyhořel. Ve 20. Studánka předvedla akci a Killar doslova nabil Langovi na 2:0. V oboustranně dobrém zápase v závěru opět shořel Koudelka na Vrábelovi. Po hodině hry přišla krásná akce po ose Killar – Chmátal a Housa jistil náskok na 3:0. A opět to byl na druhé straně Koudelka, který ani natřikrát nepřekonal Vrábela. Chvíli na to unikl Lang a Horáček pečetil skvělou výhru. Pak se domácí ještě předháněli v zahazování šancí, zejména Tomáš Faksa, Killar a Lang. V závěru opět exceloval Vrábel při střele Koudelky a když se trestný kop Vítka otřel o jeho tyč, zakončil svůj obdivuhodný výkon výkřikem: Dnes ne! Ne že by si nedal pivo, ale z toho, že mu nemohli dát gól.
Branky: 8. Killar, 20. Lang, 62. Housa, 68. Horáček. Rozhodčí: Řezáč, ŽK. 2:1. Diváků: 50. Kr. Studánka: Vrábel – Brada (80. J. Hájek), Vajtr, Sonntag (75. Toman), Grepl – T. Faksa, Chmátal, Housa, Lang – Smolák (60. Horáček), Killar.

Zásada – Hodkovice 2:0 (1:0)
Hosté doplatili na vychýlenou mušku zejména v prvním poločase. Domácí obraně sice udělali šestkrát průvan, ale nikdo se střelecky neprosadil. Přitom Bolard šel třikrát sám na brankáře, v podobné situaci byli Bendák, Nevyhoštěný i Pavlík. Střelecká nemohoucnost přišla Hodkovice draho. Po dlouhém výkopu sluncem oslněný brankář Kvapil minul míč a Vávra měl cestu
k brance volnou. Ve druhé půli se hra vyrovnala a hrálo se před oběma brankami, ale bez vyložených šancí. Domácí nakonec v závěru utkání po rohovém kopu výhru potvrdili.
Branky: 41. Vávra, 87. Fišer. Rozhodčí: Macháček, ŽK: 3:4. Diváků: 40. Hodkovice: Kvapil – Škopan (78. Kovář), Bouška, Jar. Vojtíšek, Nevyhoštěný – Bendák, Pavlík, Dostrašil, Košek – Pekař, Bolard.

Železný Brod B – Ruprechtice 1:1 (0:1)
První čtvrthodina patřila domácím, ale postupně měli hosté navrch. Jenže z několika velkých šancí, kdy hráč běžel sám na gólmana, se trefil jen jednou Průcha. Po přestávce byly Ruprechtice sice lepším týmem, jenže opět shořely na koncovce. V závěru hosté polevili, a to je stálo vyrovnání. A když Karban nedokázal u tyče dorazit přihrávku Průchy do prázdné brány, nebyla šance na vítězství. Navíc Brod ke konci sahal po všech bodech, ale naštěstí měl Vavřich dobře postavené tyče. Jednou ho zachránilo břevno a pak tyč.
Branky: Branky: 78. Šimek – 44. Průcha. Rozhodčí: Šimůnek, ŽK: 1:0. Diváků: 40. Ruprechtice: Vavřich – Morávek, Zavoral, Rampáček, Kusebauch – Škarýd, Cibulka, Tichý (70. Karban), Suchý, Dlabola (60. Vrtal) – Průcha.

Ostatní výsledky: Kokonín – Velké Hamry B 1:5, Držkov – Jenišovice 4:3, Rokytnice – Plavy 2:2, Pěnčín – Lučany 5:0.

1. Pěnčín⋌ 23 18 2  3 84:18 56
2. Kr. Studánka ⋌ 24 17 3  4 72:31 54
3. Ruprechtice⋌ 24 15 5  4 68:26 50
4. Držkov⋌ 24 13 5  6 66:37 44
5. Rokytnice⋌ 24 12 2 10 43:39 38
6. Zásada⋌ 24 12 1 11 54:52 37
7. Žel. Brod B ⋌ 24 10 4 10 51:47 34
8. Plavy⋌ 23  9 3 11 36:49 30