Vedoucí Bílá má postup hodně na dosah, ale
v tomto kole jí uštědřila porážku Osečná. Ruprechtice po výhře nad posledním Velkým Valtinovem ztrácejí ze druhého místa na Bílou jen dva body. Bílá již nesmí v posledním kole prohrát, aby dovršila postupovou sezonu. Hodkovice vysoko zvítězily v Bukovanech a odsoudily je tak k sestupu. Tomu se v klidu vyhnul Hrádek B, i když v průběhu jara byla jeho forma dost špatná. Rozstání i v deseti dokázalo v Doksech remizovat, Stráž naplno zabodovala ve Starých Splavech, jen Bulovka potvrdila domácí jarní bídu remízou se Zákupy.

Bukovany – Hodkovice 2:7 (1:1)

Deset minut vyznělo pro domácí, kteří ale nedokázali vážněji ohrozit bránu Hodkovic. Hosté poté více útočně napadali a zápas začal být jednoznačnou záležitostí. Bukovany sice vstřelily náhodný gól, ale převaha hostů byla zřejmá. Ti nastřelili dvakrát tyč a Bouška srovnal. Pak se střelec musel přesunout na post gólmana, protože Kvapil měl zraněný kotník. V poločase hodkovický trenér Pavel Bouška trochu zvýšil hlas a po deseti minutách se rozjel brankostroj. Domácí hráli podivný ofsajd systém, který Hodkovičtí s lehkostí překonávali. Bylo z toho vysoké vítězství,
v němž se střelecky prosadil hattrickem Marcel Gavala.

Branky: 25. Majerek, 88. Vetešník – 71., 77. a 83. Gavala, 55. a 69. Pavlík, 32. Bouška, 78. Jáč. Rozhodčí: Polák, ŽK: 2:2. Diváků: 40. Hodkovice: Kvapil – Kraus, Hanisch, Škopan, Řepka – Bendák, Bolard, Tóth, Jáč – Bouška, Pavlík (43. Gavala).

Doksy B – Rozstání 2:2 (1:2)

Hosté měli velmi dobrý nástup do zápasu a v 8. minutě usměrnil Botka hlavou rohový kop přesně. Za dalších sedm minut Rozstání vedlo jž 2:0. Důrazný Pavlů atakoval gólmana, který odpálil míč do jeho zad a od nich skončil v síti. Nadějné vedení dostalo trhliny v 18. minutě, kdy byl za hraní rukou mimo vápno vyloučen gólman Kotlár a jeho místo zaujal Horáček. Domácí se dostali do přesilovky a vyvinuli tlak. Hosté odolávali, ale tři minuty před půlí inkasovali. Doksy také v druhém poločase měly navrch, snažily se nakopávanými míči a také rychlými protiútoky zápas zvrátit. Rozstání úspěšně odolávalo prakticky do konce.
V závěru zkusil domácí Bartovič střelu, která k překvapení skončila za zády Horáčka. Remízu nezměnila ani poslední šance Jíry.

Branky: 42. Vaňátko, 85. Bartovič – 8. Botka, 15. Pavlů. Rozhodčí: Bukvička, ŽK: 3:0, ČK: 18. Kotlár (R). Diváků: 30. Rozstání: Kotlár – Čihula, Imrich (58. Tomáš), Botka, Zerák – Horáček, Drbohlav, Passian, Jíra – Hajský (82. Jirouš), Pavlů.

Loko Česká Lípa – Hrádek B 1:2 (0:2)

Hosté se prezentovali dobrým výkonem, který vyústil
v 11. minutě penaltovým faulem na Patrika Roba. Pokutový kop využil Nývlt a pak za několik minut dvakrát nebezpečně vystřelil Farský. Ten se dočkal gólu ve 22., kdy chyboval gólman při odkopu a hrádecký záložník jej potrestal. Hostující rezerva byla v celém zápase lepším týmem, i když domácí dokázali nastřelit v I. půli tyč a ve druhém břevno. Skóre se měnilo ale jen jednou, když domácí tečovali trestný kop hlavou. Ke konci ještě hostující Farský dal hlavou gól, ale pro ofsajd nakonec nebyl uznán.

Branky: 77. Vlk – 11. Nývlt
z pen., 22. Farský. Rozhodčí: Řezáč, ŽK: 3:1. Diváků: 40. Hrádek: Jirák – Petružálek, Štěpek, Mrázek (83. Kapras), Bobvoš – Horváth, Konrád, Farský, Nývlt – P. Rob, Badi (88. Laluch).

Bulovka – Zákupy 1:1 (0:1)

Domácí potřebovali pro jistotu záchrany získat nějaké body, a tak hned od začátku byli hodně nabuzení. V útočné snaze ale trochu pozapomněli řádně obsadit hostující hráče, kteří z výkopu, po prodloužené hlavičce do křídla a přesné přihrávce před bránu, ve 2. minutě vedli zásluhou zcela neobsazeného Vinše. Domácí byli na chvíli trochu přibrzděni v atacích zákupské branky. Do poločasu si vytvořili několik dobrých šancí s nepřesným zakončením, hosté zase čekali na rychlé protiútoky. Ve druhém poločase Bulovka ještě přidala na bojovnosti, hosté se téměř nedostávali za polovinu a bránili jednogólové vedení všemi možnými prostředky. Branka hostí však pro ni byla při střelách zakletá. Obvykle pokusy mířily těsně vedle brankové konstrukce. Přesný zářez se jí podařil až v závěru utkání, kdy po rohu zavěsil hlavou Eimann. Až do konce se pokoušeli domácí strhnout vítězství na svou stranu, ale přeci jenom jeden bod je lepší než nic, takže útoky již nebyly tak agresivní a díky tomu si hosté odvezli z Bulovky bod.

Branky: 80. Eimann – 2. Vinš. Rozhodčí: Čuřík, ŽK: 1:1. Diváků: 60. Bulovka: M. Zajíček – Franc, Potoč, Hýbl, Capulič – Tůma, Lengál, Eimann, Smolný (56. Zbořil) – O. Zajíček, Židuliak (73. Němec).

Osečná – Bílá 3:1 (1:1)

Od úvodních minut měli domácí navrch a hrálo se většinou na půlce hostů. Přesto Osečná vyrobila chybu při ofsajd systému, kterou v 9. minutě využil Ludvík. Domácí však stále tlačili a útočili, jenže své šance neproměnili Hybner, Jarý a Krásný. Nakonec koníčkem využil ideální centr Jarého hlavičkující Kysela. Do půlky se poté hra srovnala a byla bez větších šancí. Po přestávce ale domácí opět rozehráli velmi dobrou partii, kterou lze označit za jednu
z nejlepších na jaře. Hosté fyzicky nestíhali a Hybner hlavou po rohu dal vedoucí branku domácích. Od té chvíle vládla Osečná. V 70. Jarý prošel z úhlu přes čtyři bránící hráče, kteří jen přihlíželi, a trefil se přesně. Střídající Třešňák, netradičně hrající
v útoku, mohl být slavný, ale střela šla těsně vedle. Následně v gólovce minul i Hybner. Hosté zklamali a nic již nepředvedli.

Branky: 33. Kysela, 52. Hybner, 70. Jarý – 9. Ludvík. Rozhodčí: Rympler, ŽK: 2:1. Diváků: 100. Osečná: O. Pokorný – Krásný, Hybner, Libenský, Novotný – Janíček (75. Třešňák), Jarý, Pittner, Kozák – Trapp, Kysela. Bílá: Doležal – Kratochvíl, Kauška, Hauer, Linke (71. Zelinka) – P. Kovář, J. Kovář, Herodes, Linhart – Hrstka, Ludvík.

Velký Valtinov – Ruprechtice 1:3 (0:1)

Poslední celek soutěže se snažil, ale nic víc. Ruprechtice za dvacet minut vedly 3:0 a prakticky bylo po zápase.
V dalším průběhu se hosté předháněli v zahazování svých šancí. Takže v poločase mohlo být skóre 12:0. Navíc ve druhém poločase nevyužili Ruprechtičtí slovy šestnáct samostatných nájezdů (Antoš 8, Průcha 5 a Vrtal 3). K tomu ještě běželi hosté třikrát v trojici na gólmana a neuspěli také kvůli mizernému stavu hrací plochy, na kterém to moc nešlo přesněji zaměřit. Domácí nakonec pět minut před koncem vstřelili čestný gól.

Branky: 85. Ptáček – 13. a 21. Vrtal, 7. Průcha. Rozhodčí: Blaschke, ŽK: 1:2. Diváků: 50. Ruprechtice: Vavřich – Morávek, Zavoral, Rampáček, M. Šrajbr – Škarýd (46. L. Šrajbr), Vrtal, Průcha, Suchý, Vencl (65. Dlabola) – Antoš.

Staré Splavy – Stráž n. N. 1:3 (0:2)

Hosté zkoušeli aktivitu, jenže ta končila na vápně domácích. Splavy byly tak deset minut lepším celkem, ale také její hráči si šance nevytvořili. Stráži vyšla ve 20. minutě náhodná akce, po níž V. Jirsa přihrál Kosiewiczovi a bylo 0:1. Po brance se hosté zlepšili a po rohovém kopu zpracoval Tomáš Drašner odražený míč a nechytatelně jej poslal do šibenice. Poté tempo opadlo a po přestávce Stráž dost zvolnila. Domácí ale nic nevymyslili, a tak po dlouhém míči od Landy skóroval potřetí Václav Jirsa. Stráž navíc zahodila čtyři vyložené příležitosti a po ztrátě míče v 70. minutě inkasovala. Ve zbývajících dvaceti minutách se hrál bezstarostný, útočný fotbal a každé mužstvo mělo po pěti šancích.

Branky: 70. Chlumecký – 20. Kosiewicz, 30. T. Drašner, 50. V. Jirsa. Rozhodčí: Lopuszynski, ŽK: 3:1. Diváků: 50. Stráž: Černý – Dostál, Landa, J. Jirsa, Trejbal – T. Drašner, Michalík, L. Oberreiter (70. L. Drašner), Horáček (60. T. Oberreiter), V. Jirsa (85. Oplištil).

 1. Bílá⋌ 25 19 2  4 69:28 59

 2. Ruprechtice⋌ 25 18 3  4 86:36 57

 3. Stráž n. N.⋌ 25 16 3  6 71:42 51

 4. Osečná⋌ 25 14 2  9 48:41 44

 5. Loko Č. Lípa⋌ 25 13 4  8 62:57 43

 6. Rozstání⋌ 25 12 4  9 57:30 40

 7. Doksy B⋌ 25 12 4  9 56:48 40

 8. Zákupy⋌ 25 11 2 12 52:60 35