Velmi zajímavý boj se rýsuje na špici tabulky. Bílá nečekaně vysoko porazila dosud vedoucí Stráž p. R., takže se na první příčku katapultovala Raspenava díky výhře nad Bukovany, se kterými se sedmdesát minut trápila. Mezi tímto kvartetem se rozhodne o postupujícím do I. A třídy. O záchranu snad z Liberecka nebude hrát nikdo, i když Chrastava by měla udělat tři body raději hned. A má klid.

Bílá - Stráž pod Ralskem 6:2 (2:1)

Bílá má vyloučeného gólmana, za něhož nastoupil Petr Bulíř, který dva roky míč v ruce nedržel. Hosté to věděli a pálili na něj ze všech pozic. Hned po první chybě domácí obrany šli hosté do vedení. Bílá zareagovala za dvě minuty ranou Mohra ze 20 metrů 1:1. Hrálo se ve svižném tempu a po teči Imricha bylo 2:1. Domácí dobře kombinovali a měli i časté zakončení. Hosty dost nalomil třetí gól, když Imrich přehodil špatně vyběhnutého brankáře. Lípa ještě sice stihla snížit, ale dobře hrající domácí jim přidali během tří minut dva góly. Jeden z nich byl Imrichův třetí, takže si připsal hattrick. Nečekaně vysoké vítězství domácích pak potvrdil pátým kouskem Vopřátko v poslední minutě.

Branky: 26., 65. a 73. Imrich, 75. a 90. Vopřátko, 5. Mohr - 3. T. Cerman, 70. Lebduška. Rozhodčí: Ginzel, ŽK: 1:2. Diváků: 90. Bílá: Petr - Bulíř Linke, J. Kovář, Mohr, Kratochvíl (75. Burian) - Škoda (60. Zelinka), Jedounek, Kotrman (20. P. Kovář), Vopřátko - Imrich, Kauška.

Rynoltice - Loko Česká Lípa 4:2 (2:2)

V hektickém začátku bylo po šesti minutách 2:2! První útok Lokomotivy v 1. minutě šel středem domácí obrany 0:1. Na druhé straně hned využil nedůraz obrany Jan Vacek střelou k tyči. A další nedůraz obrany Rynoltic 1:2. Domácí opět reagovali zakrátko, kdy centr Pudila dorazil Jan Vacek na 2:2. Potom se hra uklidnila, obrany srovnaly, a tak se do poločasu již nikdo neprosadil. Přesto byli domácí lepší a Pudil ve 14. a Jan Vacek ve 45. měli své gólovky.

Do druhé půle domácí vstoupili až příliš laxně, takže se soupeř dostal do dvou velkých šancí. Domácí přidali a přidali i gól, který padl po dorážce střely Pudila z kopačky Jana Vacka. Pro něj to byl tak hattrick, který Rynolticím pomohl a v závěru ovládly dění na hřišti. Pudilův protiútok znamenal čtvrtý úspěch a zaslouženou výhru podpořil v 88. Jan Vacek střelou do tyče.

Branky: 2., 6. a 68. Jan Vacek, 75. Pudil - 1. Horáček, 4. Černý. Rozhodčí: Kadlec, ŽK: 2:3. Diváků: 50. Rynoltice: M. Kubínek - Švarc, Šimon, Jar. Vacek, Javůrek - Rudolf, Kotek, T. Vacek (83. Šálek), Jan Vacek - Borsuk, Pudil.

Jablonné - Chrastava 3:1 (1:1)

Úvodní minuty patřily hostům, jenže Rozmajzl a po něm dvakrát Urban ve velkých šancích shořeli. V oboustranně dost průměrném fotbale se domácí dost překvapivě prakticky z ničeho dostali do vedení ve 25. minutě. Chrastava stihla ještě do poločasu vyrovnat, ale byl to jen jediný gól ze spousty šancí, které měla. Mareček selhal v koncovce, Jahoda zblízka překopl bránu, a tak domácí trestali. Hned po přestávce vstřelili druhý gól po brejku a po neúspěšných koncovkách hostů přidali ke konci jistící gól ze skrumáže.

Branky: 25. Ptáček, 46. Hetver, 86. Závůrka - 39. Žemlička. Rozhodčí: Linhart, ŽK: 3:1. Diváků: 30. Chrastava: Zimák - Žemlička, Šipula (70. Zikmund), Aubrecht, Stránský - Urban, Vávra, Bartoš, Mareček - Jahoda, Rozmajzl.

Rozstání - Staré Splavy 0:2 (0:1)

Velké zklamání připravili domácí fotbalisté svým příznivcům. Papírový favorit propadl, když soupeř byl o poznání běhavější a rychlejší. Do poločasu Rozstání pořádně nevystřelilo mezi tyče, takže hosté těsně před přestávkou potrestali vyražení míče brankářem a následnou špatnou hlavičku vedoucím gólem. Ve druhé půli se sice domácí zlepšili, přesto soupeř pět minut po změně stran zvýšil náskok po rychlém protiútoku. Rozstání mělo několik střel a šancí, tu největší vyhlavičkoval za brankáře z brány obránce.

Branky: 45. Švarc, 50. Vidner. Rozhodčí: Mikule, ŽK: 2:2. Diváků: 100. Rozstání: Kotlár - Bobek (46. Botka), Štajer, Jíra, Mikeš (79. Vaner) - Zerák, Pomeisl, Passian, Čihula - Hrubeš (62. Jirouš), Pavlů.

Hrádek B - Nová Ves 3:5 (2:1)

Domácí vedli po zdařilém úniku Holce, když předtím prováhali několik svých šancí. Hosté pak trestali z penalty faul a srovnali. Holcovi se dařilo a ve 37. minutě opět dostal Hrádek do vedení. Vedení si domácí hlídali do 65., kdy rychlonohý Řezka srovnal a vzápětí po rozehře skóroval hrající trenér Bartůněk na 2:3. Domácí pak rozhodila penalta, která byla z kategorie podivných. Ale na to hosté kašlali a využili ji na 2:4. Hrádek pak dorazil druhým gólem Řezka a střídající Jiřišta v závěru jen snížil na 3:5.

Branky: 21. a 37. Holec, 89. Jiřišta 27. a 76. Svoboda (obě z pen.), 65. a 83. Řezka, 66. Bartůněk. Rozhodčí: Vrtal, ŽK: 2:2, ČK: 80. Holec (H). Diváků: 60. Hrádek: Manhart Dočekal, Marek (46. Breburda), Mrázek, Š. Fujáček Bayer, F. Fujáček (22. Nývlt), Holec, Šašek Farský, Černohouz (70. Jiřišta). N. Ves: Zahradník Svoboda Vávra, Kopic, Holub Cusnir, Novotný, Menšík, Abrahám Bartůněk, Řezka (90. Štefan).

Raspenava - Bukovany 4:2 (0:1)

Hosté vstoupili do utkání velmi aktivně a domácím včasným napadáním dost znepříjemňovali rozehrávku. Na první branku se čekalo do 12. minuty, kdy si trestný kop Ujky do brány srazil gólman Farkaš. Raspenava se za celý poločas nedostala do vážnější šance, a tak se hrálo spíše uprostřed hřiště.

Domácí se velmi pomalu rozjížděli i do druhé půle a hra byla často kouskována fauly z obou stran. Až v 69. vysunul M. Koudelka přesně Martina Zemana, který šel sám na branku a srovnal na 1:1. Za dalších pět minut byl ve vápně sražen opět Zeman a Martinů s klidem poslal Raspenavu do vedení. Radost však trvala jen tři minuty, to zůstal volný Satrapa po standardní situaci a z brankové čáry se již nemohl mýlit 2:2. Ale ani hosté si vyrovnání příliš neužili: V 80. našel přesným pasem Žlebek Lukáše Koprnického, a ten křížnou ranou přidal třetí branku. V 90. byl ve vápně opět faulován Martin Zeman a Martinů si pokutový kop zopakoval 4:2.

Branky: 69. Martin Zeman, 75. a 90. Martinů (obě z pen.), 80. L. Koprnický - 12. vlastní, 78. Satrapa. Rozhodčí: Hnětynka. Diváků: 40. Raspenava: Farkaš - P. Koudelka, J. Koprnický, Žlebek, L. Mleziva - L. Koprnický, Vancl (73. V. Mleziva), Martinů, Michal Zeman (66. Balog) - M. Koudelka, Martin Zeman.

Železný Brod B - Ruprechtice 0:0

Hosté si od začátku vytvořili převahu a také po dvou šancích Vrtala a Průchy měli skórovat. Domácí ohrozili Holuba jen jednou, ruprechtický Kusebauch po rohu nastřelil jen tyč. Stálá převaha Ruprechtic narůstala, ale byl z toho jen neuznaný gól Kobosila. V závěru domácí již nestíhali, ale střelecká neschopnost hostů je zachránila od porážky.

Rozhodčí: Barcuch, ŽK: 1:1. Diváků: 30. Ruprechtice: Holub - Morávek, Kusebauch, Tichý, Záveský - Velek, Šrůtek, Vrtal, Průcha (70. Dlabola) - Suchý (72. Kobosil), Dědič.