Ve sledovaném utkání druhého s prvním se radovala v Ruprechticích Bílá, která zvítězila a je za další překážkou vzhůru do I. A třídy. Hodkovice byly doma sestřeleny Rozstáním, a to drsně pěti góly. Bulovka si veze bod ze Starých Splavů, Osečná se protrápila k výhře nad Bukovany. Zápas ohroženého Hrádku B se Stráží nad Nisou skončil plichtou.

Ruprechtice - Bílá 0:2 (0:1)

Dvanáct minut trvalo, než se domácí srovnali. Do tohoto času byli hosté ve všem lepší a nastřelili Kotrmanem z trestného kopu tyč. Poté se Ruprechtice prosazovaly více a více, k tomu Průcha nastřelil tyčku. Domácí byli nebezpečnější v ofenzivě, jenže neměli střeleckou mušku. V době největšího náporu vyšel Bílé trestný kop a na jeho konci nehlídaný Linke, který vstřelil hlavou gól. Na hřišti se odehrávala tvrdá bitva s větší snahou domácích o aktivitu. Snaha však vydržela osm minut po půli, poté přišel další trestný kop Bílé a druhá trefa, po náběhu Hauera. Domácí poté mnohokrát zamkli hosty na jejich půlce, jenže když z řady střel skončila Průchova jen na tyči, uválčili hosté cenné body a tím navýšili náskok.

Branky: 27. Linke, 54. Hauer. Rozhodčí: Polák, ŽK. 0:5. Diváků: 150. Ruprechtice: Vavřich Viktora (69. Škarýd), Rampáček, Zavoral, Šrajbr Antoš, Suchý, Hošic, Průcha, Vrtal Dlabola (69. Skalický). Bílá: Doležal Herodes, Linke, Hauer, J. Kovář P. Kovář (65. Zelinka), Kauška, Kotrman (37. Kratochvíl), Linhart, Bulíř Ludvík.

Osečná - Bukovany 2:1 (0:0)

Zápas byl od začátku nervózní, ale Osečná v něm byla lepší a hrálo se jen na jednu branku. Domácí si vytvářeli šance, ale bez koncovky, hosté ohrožovali domácí jen po standardních situacích z dálky. V závěru poločasu byl přísně vyloučen domácí hráč a hosté přesilovku využili hned po přestávce, kdy potrestali chybu při špatném odkopu míče předstoperem. Jinak toho hosté dopředu moc nepředvedli. Naopak v 57. po spolupráci s V. Pokorným a Jarým uspěl v koncovce Tomáš. Za sedm minut pak osamocený Tomáš v úniku nastřelil jen tyč a po krásné akci Jarý upadl ve vápně, ale sám sportovně přiznal, že uklouzl. Osm minut před koncem poslal domácí Kozák 60metrový pas před branku, kde v souboji s gólmanem uspěl hlavičkující Hybner a body tak zůstaly doma. To již na hřišti nebyl hostující hráč, který byl neméně přísně vyloučen.

Branky: 57. Tomáš, 82. Hybner 47. Studnička. Rozhodčí: Jirák, ŽK: 2:1, ČK: 43. Pittner 71. Pryl. Diváků: 90. Osečná: O,. Pokorný Hybner, P. Kysela (80. Lach), Libenský, Janíček Novotný (74. Třešňák), Tomáš, Jarý, Pittner Kozák, V. Pokorný.

Staré Splavy - Bulovka 2:2 (1:1)

Hosté hráli nebojácně a dostali se do vedení proměněnou penaltou Židuljaka. Domácí pak v závěru půle vyrovnali skóre, ale po dlouhém pasu z úhlu strhl vedení na stranu hostů Ondřej Zajíček. Splavy pak vyvinuly velký tlak, který vyústil odpískanou penaltou. Jenže tu, kterou kopal Švarc, dokázal Miroslav Zajíček chytit. Vypadalo to vše pro Bulovku nadějně, jenže v předposlední minutě hry přišel centr a chyba obrany, kterou domácí využili. To hráli hosté již dvacet minut bez vyloučeného hráče v deseti.

Branky: 43. a 88. Švarc 21. Židuljak z pen., 71. O. Zajíček. Rozhodčí: Copko, ŽK: 3:4, ČK: 76. Němec (B). Diváků: 60. Bulovka: M. Zajíček Franc, Potoč, Hýbl, Lengál Zbořil, Ryšavý, Eimann (70. Němec), Tůma Židuljak, O. Zajíček.

Hodkovice - Rozstání 1:5 (0:2)

Domácí dopláceli na školácké chyby, které hosté nemilosrdně trestali. První gól vstřelil hostující Hrubeš po rohu, před druhým gólem přišla špatná domácí rozehrávka. Hodkovičtí hráli dost naivně a také nebyli jejich hráči schopni vystřelit mezi tři tyče.

Po přestávce přidal třetí gól Smrž a čtvrtý dal Passian po uličce středem hřiště. Až pak se Hodkovičtí dočkali čestného úspěchu, který střelou z dálky zaznamenal Bendák. Přesto měli hosté poslední střelecké slovo, když se z trestného kopu přes zeď trefil Passian.

Branky: 65. Bendák 64. a 88. Passian, 18. Hrubeš, 29. Pavlů, 55. Smrž. Rozhodčí: Frýda, ŽK: 3:3. Diváků: 150. Hodkovice: Kvapil Kraus, Bouška, Škopan, Jiří Vojtíšek (65. Jáč) Bendák, Tóth, Hanisch, Pavlík Nevyhoštěný, Gavala (46. Boriščák 75. Bolard). Rozstání: Kotlár Čihula, Jíra, Botka, Zerák (57. Tomáš) Pavlů, Passian, Husák, Imrich Hrubeš (64. Hajský), Smrž.

Hrádek B - Stráž 1:1 (1:0)

Zápas se vyvíjel pro domácí béčko příznivě, ale proměňování je stále letošní slabina. Nakonec se prosadil Š. Holeček, který využil přihrávku od Konráda. Po změně stran byla již situace jiná. Stráž domácí zatlačila, měla převahu a šance, které dokázal Jirák pochytat. Domácí pak nestačili na dlouhý aut, po kterém zaslouženě vyrovnal Michalík. Také Stráž je s koncovkou na štíru, proto nic víc neuměla proměnit, naopak domácí se posledních deset minut probudili a dvakrát ještě mohli měnit skóre.

Branky: 39. Š. Holeček 58. Michalík. Rozhodčí: Sajewicz, ŽK. 2:3. Diváků: 80. Hrádek: Jirák Mrázek, Dočekal, Kapras, Petružálek Štěpek, J. Horváth, Farský (61. Bobvoš) Antoš (75. Nývlt), Konrád, Š. Holeček. Stráž: Černý Landa, Dostál, L. Oberreiter, T. Drašner Kosiewicz, Horáček, Michalík, Jirsa T. Oberreiter, L. Drašner (72. Komarov).

Zbývající zápasy: Loko Česká Lípa Doksy B 6:0, Velký Valtinov Zákupy 1:2.
1. Bílá 18 15 1 2 50:16 46
2. Ruprechtice 19 12 3 4 62:31 39
3. Stráž n. N. 18 11 3 4 52:33 36
4. Rozstání 19 10 3 6 46:20 33
5. Doksy B 19 10 3 6 46:34 33
6. Loko Č. Lípa 19 9 4 6 51:50 31
7. Osečná 18 9 2 7 32:31 29