Ve východní skupině I. B třídy zklamaly Ruprechtice prohrou v Rokytnici, Hodkovice s favoritem z Držkova dostaly bůra a jen Krásná Studánka získala body v zápase proti béčku Velkých Hamrů. V západní skupině Bílá výhrou nad rezervou Hrádku potvrdila své prvenství v tabulce, ale pronásleduje ji nováček z Bílého Kostela, jenž dokázal vyhrát na hřišti libereckých vojáků z VTJ Rapid. Dobře se drží Bulovka, která zvítězila v Rozstání, jen Raspenava po pádu z I. A třídy stále nemůže popadnout dech a opět prohrála. Tentokrát doma s béčkem Doks a je jako jediný tým soutěže stále bez vítězství. Zápas Bukovany Nová Ves byl kvůli špatnému terénu odložen.

Krásná Studánka - Velké Hamry B 2:0 (0:0)

Těžce se prokousávali domácí do šancí zejména v prvním poločase bojovného zápasu. Oboustranně vázla kombinace a ze strany Studáneckých to bylo neškodné trápení. Po přestávce přece jen začal domácí tým tlačit a po zlepšené hře přišly i góly. Po akci Bíny s Kahlem se dostal do úniku Lang a z úhlu překonal gólmana. Navíc Kahl sám proti brankáři neuspěl. V 66. pálil z trestného kopu Housa, jehož rána šla krásně a přesně. Hamry sice nehrály špatně, jenže se dostaly jen do jediného brejku.

Branky: 55. Lang, 66. Housa. Rozhodčí: T. Vacek, ŽK: 2:3. Diváků: 50. Kr. Studánka: Vrábel - L. Faksa, Chmátal, Palán, Sonntag - T. Faksa (15. Kahl), Housa, Bína, Lang - J. Hájek (75. Horáček), Knajbl (46. Smolák).

Držkov - Hodkovice 5:0 (3:0)

Hosté s defenzivní taktikou a hrou na brejky zaskočili Držkov, který půl hodiny nenašel na tuto hru recept. Hodkovičtí se dostávali do brejků a nikdo by se nedivil, kdyby za půl hodiny vedli 3:0. Jenže hosté své šance neproměnili, takže na řadu přišli domácí, kteří během deseti minut vstřelili tři góly a potrestali nemohoucnost hostů. Také ve II. půli se snažily Hodkovice hrát na brejky, jenže domácí předvedli svoji herní zkušenost a kromě dvou gólů ještě nastřelili velmi dobře chytajícímu Kvapilovi břevno a tyč.

Branky: 32. a 50. Zábojník, 40. a 50. Řičica, 37. Ševčík. Rozhodčí: Barcuch. Diváků: 40. Hodkovice: Kvapil - Nevyhoštěný, Bouška, Jar. Vojtíšek, Řepka Bendák (74. Jáč), Chlum (80. Pekař), Škopan, D. Košek, Matějka (81. Bradáč) - Redaj.

Rokytnice - Ruprechtice 1:0 (1:0)

Hosté sice měli víc jak půlhodinu převahu a v ní náznaky šancí, které ztroskotávaly na nedůrazu ve vápně. Domácí gólman snad pětkrát vyrazil míč jen před sebe, ale nebyl nikdo z Ruprechtic, který by tyto míče dobíhal. Nakonec rozhodl trestný kop, který šel sice mimo, ale útočník jej doběhl a zpětným centrem našel jednoho z trojice volných hráčů. Ve druhém poločase to byla v podání hostů totální křeč a útočná bída. Ze závěrečného náporu hosté jen nastřelili tyč.

Branka: 26. Zahradník. Rozhodčí: Nešněra, ŽK: 1:3. Diváků: 130. Ruprechtice: Holub -Morávek (30. Suchý), Zavoral, Rampáček, Kusebauch - Piršel (85. Macaj), Průcha, Karban, Vrtal, Javůrek Dlabola.

Rozstání - Bulovka 1:2 (0:1)

Na těžkém terénu měli domácí sice optickou převahu, ale v šancích jim chyběla koncovka. zato hostující Hofman napřáhl ze 30 metrů a v 10. minutě poslal Bulovku do vedení. Rozstání pokračovalo dále v neschopnosti přesně vystřelit, a tak Bulovce vyšel protiútok, na jehož konci byl Votrubec. Navíc domácí Kotlár v zápase dvakrát svůj tým podržel. Domácí snažení v závěru podpořil faul na Pavlů, po němž Passian proměnil nařízenou penaltu. Ale nic víc nebylo.

Branky: 82. Passian z pen. 10. Hofman, 79. Votrubec. Rozhodčí: Havel, ŽK: 0:1. Diváků: 100. Rozstání: Kotlár - Botka, Štajer, Drbohlav, Mikeš Jirouš (77. Tvrzník), Pošva, Passian, Zerák (46. Roll) - Pavlů, Hrubeš. Bulovka: M. Zajíček - Lengál, Votrubec, Hofman, Potoč - Tůma, Eimann, Sochor, Pavlů (64. Rudolf) - Kraus, Capulič (90. Fanta).

Hrádek B - Bílá 2:3 (1:1)

Hosté zahájili výborně a po rychlém přenesení hry se ve vápně prosadil Bulíř. Domácí vyrovnali za dvacet minut, po krásné přihrávce Štěpka se z opakované střely trefil Bobvoš. Mladý tým domácích bojoval, i když mírný tlak měla Bílá. Domácí Štěpek pak běžel sám na branku, jenže místo zakončení volil zbytečně přihrávku dozadu. V 59. hosté nastřelili břevno, ale minutu poté napálil míč dokonale přesně Linhart. Navíc jeho spoluhráč Hrstka neproměnil v 68. penaltu. Domácím, kteří někdy zbytečně ztráceli míče v přihrávkách, se povedlo v 76. Kaprasovou hlavičkou vyrovnat, ale již po třech minutách střílel přesně k tyči Linhart na 2:3. Pak ještě hosté ohrozili velmi dobře chytajícího Manharta, který střelu vyrazil do břevna.

Branky: 22. Bobvoš, 76. Kapras 60. a 79. Linhart, 3. Bulíř. Rozhodčí: Bahník, ŽK: 3:3. Diváků: 90. Hrádek: Manhart -Mrázek (89. Strya), Kapras, I. Kovač, Novák (36. Kyncl) - Teolog, Štěpek, R. Kovač, Bobvoš -Farský (70. Svoboda), Badi. Bílá: Vítek - Kauška, Linke, Kratochvíl (17. Ludvík), Kotrman - Linhart, Kovář, Hauer, Bulíř - Hrstka, Trepera.

Raspenava - Doksy B 1:4 (1:1)

Úvod vyzněl pro hosty, kteří měli šanci hned ve 2. minutě a pak Pergl orazítkoval břevno. Postupně se hra vyrovnala a Žlebkův trestný kop letěl kousek vedle. Jinak se hra odbývala mezi šestnáctkami. Ve 40. se dostal k odraženému míči Koudelka a Raspenava šla do vedení. Ale jen na chvíli, protože po chybě obrany běžel Kyček sám na bránu a sólo proměnil. Krátce po změně stran měli domácí velkou výhodu a blízko k vedení, jenže J. Koprnický penaltu poslal do tyče. To byl zřejmě zlom v zápase, protože pak Mussil skvěle natřikrát zachraňoval, ale krátce nato byl krátký proti tečované střele. Hostující Pilař pak ve vyrovnané hře ohrozil Mussila, kterého pak během dvou minut Doksy dvakrát překonaly po kombinacích. V 90. ještě domácí Šámal z hranice šestnáctky střílel těsně vedle.

Branky: 40. Koudelka 74. a 76. Vacek, 44. Kyček, 55. Pekárek. Rozhodčí: Bukvička, ŽK: 3:2. Diváků: 50. Raspenava: Mussil Burgr, Koudelka, Žlebek, Vancl Resl, Šámal, Mleziva, Malinský (46. J. Koprnický) Pikous st. (55. Pikous ml.), Cifra.

VTJ Rapid Liberec B - Bílý Kostel 1:2 (1:1)

V úvodu měly oba týmy po šanci, za hosty přestřelil Ulrich, hlavičku Šikýře kryl gólman. Ve 22. minutě podklouzl na mokrém terénu Houdek, míč mu sebral Ulrich a obloučkem nedal Kvítkovi šanci 0:1. O chvilku později přežili domácí velký závar Kostela, Ulricha vychytal brankář, Tomáš Janáček trefil tyč a nakonec Vitík zamířil těsně vedle. Tyčka zazvonila i na druhé straně z dorážky po autu L. Halamy. Srovnat mohl dvakrát Šikýř, ale podařilo se to až Novákovi po dalekonosné ráně z trestňáku. V úvodu druhé půle měli za domácí postupně šance Hegr, Slatinka, Černý a Šikýř, nic se ale neujalo. Pak při výkopu podklouzl domácí Kvítek, přihrál přímo na nohu T. Janáčka, a ten věděl co s míčem 1:2. Až do konce utkání se urputně bojovalo, oba týmy si vytvořily několik slibných šancí, Kostel ale bojovností cenné vítězství uhájil.

Branky: 39. Novák 22. Ulrich, 57. T. Janáček. Rozhodčí: Čuřík, ŽK: 1:0. Diváků: 100. VTJ Rapid: Kvítek Šebek (70. Jaroš), P. Halama, L. Halama, Houdek Slatinka, Novák, Stuchlík, Proche (46. Černý) Šikýř (65. Jerie), Hegr. Bílý Kostel: P. Ulrich Janeček, Chomout, L. Janáček, Strnad F. Ulrich, Ďuriš, Michálek (87. Laibl), Vitík T. Janáček, Sedlmajer (83. Novotný).

I. B třída východ: Zásada Rovensko 6:0, Pěnčín Jenišovice 4:1, Kokonín - Žel. Brod B 3:4, Lučany Plavy 0:1.

14. Rovensko 9 0 1 8 12:33 1

I. B třída západ: Zákupy Staré Splavy 2:2, Sloup Horní Police 1:1, Bukovany - Nová Ves odloženo.

1. Bílá 9 7 0 2 28:17 21

2. Bílý Kostel 9 6 1 2 21:11 19

3. Bulovka 9 6 0 3 19:13 18

4. H. Police 9 5 1 3 19:13 16

5. VTJ Rapid B 9 5 0 4 28:17 15

6. Doksy B 9 5 0 4 35:25 15

7. St. Splavy 9 4 3 2 24:22 15

8. Hrádek B 9 4 1 4 19:19 13