Hrádek - Višňová 2:3 (1:1)

Domácím se podzimní premiéra na umělé trávě nepovedla a navíc byl trenér Broschinský hrubě nespokojen s výkonem některých hráčů. Ve 3. minutě se po chybě obránce rýsovala šance hostů, která naštěstí skončila rohem. Poté se půl hodiny hrálo uprostřed hřiště bez šancí. Ve 35. minutě chybovala domácí obrana a Jakl dal vedoucí branku Višňové, která byla lepší, domácí napadala a hrála aktivně. Nevýrazný Hrádek přesto dokázal po trestném kopu Hovorky zásluhou Procházky srovnat skóre. Po pěti minutách ve II. půli se konečně domácí dokázali ztopořit a dostat hosty pod tlak, jenže své možnosti nevyužili Kraus, Štálík a Procházka. V 65. Procházkův roh usměrnil Štálík na 2:1. Radost však netrvala ani minutu, když po školácké chybě Janáčka trestal Cyrus. Do 80. minuty se hrál vyrovnaný fotbal, ale pak přišla další školácká chyba, tentokrát Filipa a nabídnutou šancí nepohrdl Štrbák a Višňová tak dosáhla krásného vítězství.

Branky: 44. Procházka, 65. Štálík - 35. Jakl, 66. Cyrus, 82. Štrbák. Rozhodčí: Král, ŽK: 3:1, 100 diváků. Hrádek: Vašíček - Brožík (15. Laluch - 65. Holeček), Vinš, Janáček, Filip - Hovorka, Just, Hynek, Kraus - Procházka, Štálík. Višňová: Veselý - Branda, Lachman, Havlíček, Dobrovodský - Jakl, Soukup, Šmidrkal, Cyrus - Štrbák, Hofman.

Desná - Vratislavice 3:0 (0:0)

Hosté se zaměřili od začátku na důslednou defenzivu, z níž dokázali třikrát do poločasu vyrazit do slušného brejku. Ale nikdy z něho nic nebylo, přesto ani domácí nenašli zbraň na překonání jejich obrany. Nakonec zřejmě rozhodla 57. minuta. V ní Vratislavičtí měli výhodu trestného kopu. Jenže ten se jim nevyvedl a z rychlého kontru se prosadil Vokál, když obstřelil gólmana. Hosté pak přece jen více hráli dopředu, ale po nevyvedeném ofsajdu domácí zvýšili náskok na 2:0. Hosté se osmělovali více a více, ale nebylo jim dopřáno branku vstřelit. Naopak domácí v nastaveném čase výhru ještě pojistili.

Branky: 57. a 66. Vokál, 93. Štěpánek. Rozhodčí: Huřťák, ŽK: 0:3, 100 diváků. Vratislavice: J. Rampáček - Belas, Z. Rampáček, Šidák, Kincl - Horáček (82. Dlouhý), Drbohlav, Štěpánek, Dlabola - Smolák, Leitner.

Český Dub - Pěnčín 3:1 (0:1)

Domácí byli do poločasu horším mužstvem. Hráli špatně, doslova fotbal odflákli. Pěnčín zaslouženě po chybě na levé straně a následném centru šel Krejčíkem do vedení. Dub pak od pohromy zachránil gólman Koudelka, který ve 43. minutě vychytal hostům další šanci, kdy šli dva na jednoho. Bouřka v poločase a následné prostřídání v domácím týmu přinesly ovoce. Sice ještě v 50. Lanc vykopl míč z brankové čáry, ale domácí se zlepšeným výkonem dostali do tempa a soupeře dostal pod tlak. V 64. převaha vyústila centrem Melky a přesnou hlavičkou Bernáta ze sedmi metrů. Za pět minut se domácí představili parádní akcí, když si šest hráčů vyměnilo míč na dotek a po centru Jíry nebylo pro Bernáta problém zasunout míč do prázdné brány. V 74. pak Bernát završil své střelecké vystoupení hattrickem, když zužitkoval akci Lance a Václavíka. Český Dub hrál v euforii a jen ke škodě byly další neproměněné šance Nováka a Jíry.

Branky: 64., 69. a 74. Bernát - 40. Krejčík. Rozhodčí: Mařatka, ŽK: 1:2, 100 diváků. Č. Dub: Koudelka - Regenermel, Lanc, Melka, Hlava - Václavík, Šimoníček (77. Suchomel), Bernát, Vlach - Němec (46. Jíra), Ševčík (46. Novák).

VTJ Rapid Liberec – Železný Brod 2:1 (0:0)

Domácí byli v úvodu lepší a v 11. min. Řeháček z malého vápna přestřelil. O chvilku později slibnou šanci Hegra a Nováka zastavil praporek pomezního. V 17. poslal Řeháček pas Hegrovi, ten si obhodil obránce i gólmana a dával do prázdné branky, v poslední chvíli se však vrátil obránce a ukopnul na roh. Po půlhodině se hra vyrovnala a hosté začali zlobit. Nejprve napřáhl Novotný, ale mířil těsně vedle. Pak Zíka v domácí brance promáchnul centr z rohu a z brankové čáry vykopával míč Lukáč. V závěru poločasu měli ještě šance domácí Rašín z přímého kopu a Novák, ale obrana a Vozka v brance hostí vše vyřešili. V úvodu II. poločasu nejprve dával po rohu těsně vedle domácí Lukáč a vzápětí hostující Kuhn sám před Zíkou hlavou přestřelil. Hosté byli ve II. půli lepší, dobře kombinovali a v 63. hasil Zíka šanci vyběhnutím v poslední chvíli po dlouhém autu. Pak mohl skórovat Havrda a hlavou Novotný, ale domácí gólman byl proti. Zlikvidoval i šanci Maryška, který střílel z pěti metrů. Tentýž hráč pak ještě mířil hlavou těsně nad. V 76. vhodil dlouhý aut až do pokutového území domácí Hegr, míč se dostal k Řeháčkovi a ten prostřelil vše – 1:0. Stále lepší hosté pak vyrovnali, když odraženou střelu od tyče dorážel za záda Zíky Maryško. Hru domácích pak oživil střídající Kuře. Po faulu na něj a přímém kopu poslal míč do ohně Řeháček a Hegr trefil pro domácí tři body. Brod v závěru pak vrhnul vše do útoku, takže domácí mohli z brejků ještě zvýšit, ale Houdek, Hegr ani Kuře už Vozku nepřekonali. Bojovnější a kombinačně lepší hosté si tak body od vojáků neodvezli.

Branky: 76. Řeháček, 88. Hegr - 87. Maryško. Rozhodčí: Milner, ŽK: 2:1, 80 diváků. VTJ: Zíka – Rašín, Lukáč, Houdek – Kněbort (46. Halama), Kordík, Hložek, Landyš, Řeháček (90. Stárek) – Hegr, Novák (69. Kuře).

Pěnčín-Turnov B - Hejnice 0:2 (0:1)

Hosté museli a chtěli vyhrát. Jejich zodpovědný výkon byl základem úspěchu. Byli lepším družstvem na hřišti a domácí drželi na uzdě. Po centru Smoly vstřelil uklidňující gól Smolný a podtrhl tak převahu hostů. Ve druhé půli se trefil levačkou Koudelka a bylo prakticky rozhodnuto, protože domácí již byli v deseti. Jenže přišel penaltový zákrok gólmana Hejnic Vykoukala. Dostal červenou kartu a do brány šel Řezníček. Ten potvrdil, že mu role brankáře není cizí a penaltu zlikvidoval. Hostující Pelikán měl pak další šanci, jenže s přehozením gólmana přehodil i jeho svatyni.

Branky: 34. Smolný, 65. Koudelka. Rozhodčí: Rais, ŽK: 4:4, ČK: 62. Žďárský - 70. Vykoukal, 150 diváků. Hejnice: Vykoukal - Řezníček, Tučani, Přibyl, Šulc (60. Janda) - Holub, Koudelka, Smolný (89. Zoreník), J. Kobr - Pelikán (85. Sojka), Smola.