Přestože Liberečtí prohráli, trenér nebyl až tolik nespokojený: „Bylo vidět zlepšení ve hře, když jsme dobře kombinovali, ale neproměnili jsme pak šance. Jako například nový Francouz tři. Na druhou stranu někteří vymýšleli až neskutečné věci a po těchto chybách jsme inkasovali.“

Převýšov Slovan - Liberec B 2:1 (2:1)

Liberec byl o kousek aktivnější, ale jinak to byl vyrovnaný zápas. V 9. minutě se jako první blýskl únikem po pravé straně Nessoumou, ale mířil následně nad branku. Hned nato předvedli akci domácí a v souboji s bekem důraznější útočník uspěl. V 17. opět Liberec dobře zakombinoval a Musiol střílel nad. Po pěti minutách zakončoval útok Musiol a vyrovnal střelou přes celou bránu. Ve 27. Nessoumou pronikl individuálně středem, jenže nastřelil sám před gólmanem jen jeho nohy. Hosté pak zachybovali v obranné fázi a následně šel po faulu k zemi domácí hráč, za což byla penalta a 2:1.

Ve druhé půli přibylo šancí na obou stranách a v 50. Daniel vyslal Mustafu, který sice udělal kličku i brankáři, ale pak z úhlu nastřelil tyč. Převýšov zahrozil v 65., kdy Liberec zahrál špatně ofsajd systém a útočník běžel od půlky sám na Koláře. Ale ten ukázal, jak má dlouhé ruce a šanci vychytal. Před koncem předvedl individuální akci Bady, vnikl do vápna, kde „udělal“ beka, jenže střelu nasměroval do tyče.

Branky: 10. Knobloch, 32. Novák z pen. - 22. Musiol. Liberec: Kolář - Bína (65. Beníšek), Zieris, Soběslav, Pokorný (46. Bady) - Musiol, Suk, Daniel, Drobílek - Nessoumou (67. Kmoníček), Mustafa (56. Rybanský).