Plzeňská rezerva byla velmi kvalitním protivníkem a úroveň utkání měla solidní parametry. Hosté vedli v prvním poločase 7:2 na rohy, ale liberečtí stopeři si s centrovanými míči poradili.

Blíže ke gólu byli v první půli domácí. V 11. min. přímý kop Krátkého brankář Houdek vyrazil před sebe a Zeman nebyl dost důrazný, aby dokopl míč do sítě. Ostrou ránu z úhlu Krátkého v 32. min. Houdek bravurně chytil.

V 57. min. nastřelil Zeman tyč plzeňské branky a hned z protiútoku hosté skórovali. Tatanašvili dostal dobrý míč za obranu a po kličce gólmanu Schölerovi dokázal dopravit balon do sítě z velmi těžkého úhlu – 0:1.

Slovan se nevzdával, dobré střely vyslali Zeman a opět nejagilnější domácí hráč Krátký, avšak Houdek byl oporou Západočechů. V 73. min. ztratili Liberečtí míč hned po autovém vhazování a šikovný Gruzínec Tatanašvili toho okamžitě využil – 0:2. Poté hra domácích zvadla a podařilo se jen zkorigovat skóre v třetí minutě nastaveného času, kdy po faulu Bauera na Pyška proměnil penaltu kapitán Krátký – 1:2.

Liberecký trenér František Šturma konstatoval: „Plzeň byla velmi kvalitním soupeřem. První poločas jsme odehráli velmi dobře, ty naše příležitosti, bohužel, gólem neskončily. Po inkasovaném prvním gólu, když jsme těsně předtím trefili tyč, se hráči dostali psychicky trochu dolů. I když se snažili, dostali druhý gól a pak už bylo těžké vrátit se do hry. Snížení už přišlo pozdě.“

SLOVAN LIBEREC B - VIKTORIA PLZEŇ B 1:2 (0:0)

Branky: 90(+3). Krátký z pen. - 57. a 73. Tatanašvili. Střely na branku: 7:4. Mimo: 8:4. Tyče: 1:0. Rohy: 7:9. Fauly: 7:15. Ofsajdy: 1:3. Rozhodčí: Slavíček. Bez karet. Diváků: 100. Liberec B: Schöler - Kelič, Jarkovský, Radek Dejmek, Rehák - Krátký, Vlasko, Kesner, Dostálek (82. Pyšek) - Robin Dejmek (82. Štechmüller), Zeman. Trenér Šturma.