Domácí již byli zachráněni a mohli tedy hrát uvolněně. Příležitost dostali hráči z lavičky a několik dorostenců.

SLOVAN LIBEREC B – SPARTA KRČ 1:2 (1:1)

Zápas byl vyrovnaný. První větší šanci měl liberecký Gadžo v 18. minutě, brankář Nigoš utěšenou střelu chytil. Na druhé straně v 20. hlavičku Matějky skvěle vyrazil brankář Mareček. V 27. min. předvedl parádní akci Robin Dejmek, který se při průniku od postranní lajny až do pokutového území zbavil několika hráčů soupeře a přesně zakončil – 1:0. V závěru poločasu krčský Matějka vložil špičku kopačky do obranného zásahu Širance a míč přeletěl Marečka – 1:1.

Matějka potom v druhé půli přidal i druhý gól pohotovou střelou po centru. Liberecké šance sice nevyhlížely marně, ale Gadžo ani Štechmuller neuspěli. V nastaveném čase pak dokonce Jarkovský nastřelil spoluhráče Jakubka…

Branky: 27. Robin Dejmek - 42. a 66. Matějka. Rozhodčí: Polák. Bez ŽK. Diváků: 110. Liberec B: Mareček - Fišer (65. Zeman), Jarkovský, Širanec, Pavlásek - Kesner, Štícha, Vít, Gadžo - Štechmuller (73. Jakubek), Robin Dejmek.