Na umělém trávníku menších rozměrů byl k vidění důrazný a bojovný fotbal, a to zejména v podání jednoduše hrajících domácích. Domácí šli do vedení po přesně kopnutém trestném kopu z 25 metrů. Pak vyrovnal hbitý Sivrič, který po rychlém průniku obešel i gólmana. Po dalším domácím trestném kopu stačil Vaníček míč jen vyrazit, ale proti dorážce hlavou byl krátký. Ve vyrovnaném poločase dostal přihrávku Daniel, přešel přes dva protihráče a technickou střelou srovnal skóre.

Kolín - Liberec B 2:2 (2:2)

Ve druhém poločase těžili domácí zejména z nakopávaných míčů na Štočka, který byl pro defenzivu hostů dost nepříjemný. Ale byl nakonec ustrážen, když jeho tým se dostal jen do jednoho ohrožení brány Liberce. Stále pokračoval tvrdý a důrazný boj plný soubojů. Liberečtí o poznání více kombinovali a vytvořili si také tři dobré šance. Jednou domácí zachránilo břevno, tu největší zmařil gólman Sukovi. „V bojovném utkání hráli důrazní domácí pořádně od podlahy,“ podotkl trenér Jaroslav Vodička.

Branky: 5. Michálek, 15. Biško - 11. Sivrič, 20. Daniel. Slovan: Vaníček (46. Hosman) - Bína, Rozmajzl, Vulin, Zeman - Říha (70. Suk), Krystan, Daniel (46. Rybanský), Dostálek (46. Kesner) - Jelínek (46. Beneš), Sivrič.

Liberecká rezerva hraje další přípravu ve středu 9. února proti Viktorii Žižkov B.