Do poločasu to bylo vcelku vyrovnané, i když zkušenější a sehranější Varnsdorf více a lépe kombinoval. Po jedné takové akci se dostal zleva k míči Hozda a po zemi vstřelil ve 28. minutě branku. Liberec byl místy vepředu nebezpečný díky Vojtovi, ale ve 38. mu v dorážce nevyšla koncovka, kterou soupeř zblokoval.

Několik nadějných šancí bylo však na obou stranách. Jenže vstup do II. půle Liberec totálně prospal. Než se obrana zkoncentrovala, přišla její chyba a Jordák hezkým obloučkem dal na 0:2. Za pět minut Liberečtí zaspali při rohovém kopu, který soupeř rozehrál nakrátko a volný Hozda po zemi prostřelil Hosmana.

Fotbalová příprava: Slovan Liberec B - Varnsdorf 0:3 (0:1)

Zkoušený Jahovič se dostal ke střele v 57., kdy pálil pěkně z hranice vápna, ale gólman vyrazil na roh. Následně po rohu zakončil Kesner, ale jen doprostřed brány a také Danielovi v šanci stihli obránci míč zablokovat. Přesto byl Varnsdorf lepší, měl klidnější a přesnější rozehrávku, a také víc střeleckých pokusů. V poslední minutě mohl Suk vstřelit čestný úspěch, ale hlavička po rohu šla nad břevno.

Trenér Jaroslav Vodička nebyl rozhodně spokojen: „Málo jsme chtěli hrát fotbal. Hosté byli více v pohybu a ve druhé půli nás nikam nepustili. Když nás napadali, nedokázali jsme se s tím vyrovnat.“

Branky: Hozda 2, Jordák. Liberec: Hosman - L. Novotný (46. Bína), Soběslav, Zieris (70. L. Novotný), Pokorný - Rybanský (53. Suk), Krystan (46. Daniel), Kesner, Dostálek (70. Říha) - Vojta (53. Beneš), Jahovič.

Příští zápas sehraje béčko v sobotu 5. února v Kolíně.