Ovčáry - Liberec B 1:1 (1:1)

Liberec byl aktivní, ale většinou se hra odbývala mezi šestnáctkami, bez vyložených šancí. Přesto šli do vedení Ovčáry, když si Róth připravil míč a ranou ze 25 metrů trefil bránu. Hosté odpověděli nejprve ve 38. minutě, kdy Vojta zatáhl míč k brankové čáře a jeho centr zprava našel Hadaščoka. Ten však v dobré pozici těsně branku minul. Za minutu bylo však srovnáno.

Papoušek si vyměnil míč se Sivričem a následně přesně zakončil. Krátce na to byl vyloučen domácí borec, který sice byl faulován, ale za komentář vůči rozhodčímu chytl červenou. Nervozita pak byla citelná a prakticky se do poločasu nehrálo. Přestože měl Slovan celý poločas výhodu jednoho hráče, byla hra vyrovnaná. Hosté se nikam zběsile ve vypjaté atmosféře nehrnuli.

Navíc na hřišti převládaly ze strany domácích emoce, protože se cítili poškozeni vyloučením spoluhráče a při každém kontaktu s protihráči to dávali najevo. Ovčáry tak hrozily po standardních situacích, Liberec měl příležitost v 69. minutě, kdy Suk ze dvaceti metrů pálil těsně vedle. „Druhý poločas nebyl z naší strany dobře dopředu. Měli jsme málo střeleckých příležitostí, proto jsme nedokázali přidat další gól,“ dodal Vodička.

Branky: 28. Róth - 39. Papoušek. Rozhodčí: Benedikt, ŽK: 2:4, ČK: 42. Cigánek (O). Diváků: 150. Slovan: Hosman - Martan, Zieris, Pokorný, Dostálek - Vojta (62. Suk), Krystan, Papoušek, Vlasko - Hadaščok, Sivrič (68. Beneš).