Každý den má 24členný kádr třífázový trénink, který se skládá z dopolední jízdy na kolech, běhu v terénu a také fyzické zátěži v posilovně. „V kádru je devět bývalých dorostenců, deset kmenových hráčů z minulé sezony a čtyři nováčci. Do mužstva se vrátil po hostování ze Žďáru Pavel Smetana,“ uvedl trenér Myslivec.

Novými muži jsou záložník Mahir Karić ze Železničaru Sarajevo (Bosna a Hercegovina), útočníci Ante Budimir z chorvatského NK Radik, Štefan Czucz ze Znojma a nově Valerij Cupurjak z ukrajinského Dynama Kyjev.

Naopak béčko již opustili Širanec (Ovčáry), Jarkovský (Převýšov) a Vít je na zkoušce v České Lípě. „Budimir a Karić jsou věkem ještě dorostenci, takže se uvidí, za který tým budou startovat,“ dodal Myslivec.

„Každý den jezdíme na horských kolech v kopcovitých terénech. Máme za sebou 47 km první den a druhý den 37. Dáme každý den kolem čtyřicítky. Ve čtvrtek nás čeká taková královská etapa, která bude měřit 65 kilometrů,“ připomněl Myslivec, který spolu s Jiřím Štolem absolvují stejné dávky, jako jejich svěřenci. Takže jdou příkladem.

Po sobotní výhře nad rezervou Hradce Králové (3:2) dnes čeká libereckou rezervu zápas v Bohumilči od 17 hodin s českodubským divizním nováčkem. V sobotu 18. července hrají na Strahově od 13 hodin s dorostem Sparty Praha.