Frýdlant B - Nová Ves B 3:2 (1:1)

Domácí se rychle dostali do vedení, když šel ze strany sám na brankáře Jelínek a přízemní střelou jej překonal. Ve vyrovnané hře měli Frýdlantští několik šancí, které však spálili, ale také hosté občas zazlobili. Ve 41. dokonce vstřelili branku, ale ta nakonec na pokyn pomezního, který viděl hraní rukou, nebyla uznána. To byl velice sporný moment.

Ale hosté se dokázali oklepat a nakonec v samém závěru poločasu domácí ve vápně neuhlídali Musila, který vyrovnal. Ve druhé půli vystřelil v 57. minutě domácí Šena a střela lízala břevno.

Za další čtyři minuty se dostala ves do vedení. Po chybě obrany se probil Pošmourný a sám proti brankáři jeje prostřelil. S Frýdlantem to nevypadalo dobře, proto trenéři prostřídali a měli šťastnou ruku. Střídající Tomášek totiž během minuty zužitkoval centry ze strany a zvrátil vedení na stranu domácích.

Branky: 76. a 77. Tomášek, 6. Jelínek - 44. Musil, 61. Pošmourný. Rozhodčí: Pelikán. Diváků: 80. Frýdlant: Zimák - Stýbal, Mikan (66. Tomášek), Lopuszynski (60. Plesar), Šena - Záruba, Pavlišta (66. Rybarik), Coufal, Jelínek - Stejskal, Šindler. N. Ves: Kos - Slatinka, Machatý, Hořák, Rajchl - Musil, Fleišman, Kopic, Pošmourný (83. Martínek) - Bartůněk, Janošík (64. Souček).