Gólově se prosadili Papoušek a Blažek. Právě útočník Jan Blažek nastoupil po absenci v Teplicích a vedle gólu ještě nastřelil tyčku. „Dobíral jsem antibiotika, ale už to je v pořádku. Tedy, až na nějaké ty šrámy z Bohemky,“ přiznal střelec Blažek.

Liberec v Praze brzy prohrával po trestném kopu Kaufmana, ale první střela Papouška byla nádherná a přesná. „Věděli jsme, že nás čeká bojovný a silný tým a bude to hlavně o důraze. Krásnou střelou Papouška jsme se dostali do hry, srovnali jsme se i důrazem a nakonec jsme zápas zaslouženě obrátili.“

„Bláža“ dal chytrý, rozhodující gól. „Z úhlu, z rohu vápna jsem cíleně vystřelil, protože jsem ve vápně neměl na koho centrovat. Koukl jsem na gólmana, s tím, že bych ho mohl přehodit na zadní tyč. A ono to vyšlo,“ popsal svůj úspěch.

Bohemians mohli vyrovnat, ale gólman Sňozík neproměnil penaltu. „Co vím, tak on kope dobře penalty a navíc ho celá tribuna vyhecovala, ať na ni jde. Skandovali Sňozík - gól. Bylo to zajímavé. Stál jsem na půlce a říkal si - teď nemusíš dát gól a pak ti ho dáme my. Málem to vyšlo, protože Andrej Kerić kopal z půlky do prázdné brány a obránce míč jentaktak vykopával,“ řekl útočník o penaltě.

Liga má reprezentační přestávku, v níž by se měl Liberec dát dohromady a začít předvádět lepší výkony. „Atmosféra měla uklidnit a dát se vše dokupy,“ podotkl Blažek.