Hradec Králové - Slovan Liberec 1:1 (0:0)

V úvodu domácí Liberecké zaskočili agresivní hrou. V tlaku měli Hradečtí několik standardních situací, které Liberec se štěstím přečkal. Postupně se Slovan osměloval a Dydowicz byl hodně blízko gólu po centru Boušky a poté Bouška nezakončil kolmou přihrávku Dydowicze. „Měli jsem kromě těchto šancí ještě několik možností do otevřené obrany," řekl Kaiser k první půli.

Po změně stran se Liberec zlepšil a byl lepší v kombinacích a fotbalovostí domácí přehrával. Po jednom závaru před domácí bránou mohl skórovat Frimmel. Jenže Hradci se povedl rychlý protiútok a dostal se do vedení. Naštěstí za pár minut Slovan srovnal skóre. Domácí gólman chybně rozehrál přímo na libereckého Ambrože, který ho následně obešel a vyrovnal. Liberec se pak snažil rychlými kontry strhnout vítězství na svoji stranu, ale také Hradec mohl potrestat jeho otevřenou hru. „Celé utkání se odehrálo ve vysokém tempu," dodal Kaiser.

Branky: 62. Kopřiva 68. Ambrož. Rozhodčí: Černý, ŽK: 1:1. Liberec: Zoul Egert, Vojtěšek, Kastelovič, Bělíček (46. Beníšek) Drobílek (62. Kaiser), Dydowicz, Soungole, Bouška, Frimmel (82. Ondráček) Ambrož (71. Lafranchi),