Mužstvo trénuje dvakrát v týdnu. Do přípravy se zapojily rovněž nové posily, které se podařilo získat. „Hostování Lukáše Hniličky z Dolní Řasnice se změnilo v přestup a dále byl získán na přestup i náš odchovanec Ondřej Černý ml., který se vrací z Hejnic. Dále se v těchto dnech jedná o možném příchodu na hostování Leoše Hradce z Jindřichovic a opačným směrem by mohl na hostování putovat Luboš Suk, ale to je stále v jednání," uvedl sekretář Radim Suk.

Mužstvo odehrálo před začátkem nové sezóny dvě přátelská utkání, a to v Raspenavě, kde zvítězilo 2:1, a také v Jindřichovicích, kde rovněž vyhrálo 3:1.

„Cílem mužstva je předvádět pokud možno pohledný fotbal, hrát v poklidném středu tabulky a stabilizovat mladý kádr, do kterého by se měli pomalu začleňovat mladí hráči, Kristián Suk, Milan Kotrbatý, Josef Likavec a Jan Kolomazníček," potvrdil Radim Suk, který chce ze zdravotních důvodů příležitostně nastupovat pouze za B tým ve III. třídě.

„Myslím, že tým je poměrně hodně mladý, doplněný staršími zkušenými hráči, Robert Bruský, Petr Kocourek, Jan Šindler a Lukáš Hnilička, a je schopný hrát v poklidných vodách středu tabulky, ale to ukáže až vlastní sezóna. V soutěži jsou nová mužstva, ať už Hlavice, která si myslím bude s Osečnou patřit k favoritům soutěže, Vratislavice, Doubí B. Tak uvidíme, co přinese a ukáže podzimní část sezóny," dodal Suk.