Ves začala dobře a do 30. minuty jim patřila hra. Jenže nejprve zklamal v koncovce Řezka, který netrefil prázdnou bránu a po něm i zkušený Kahl, jenž po samostatné akci mířil vedle. Hosté přežili a Sedlmajer ze 20 metrů byl přesný. Radost hostů trvala jen minutu, protože Koprnického centr hlavou usměrnil do sítě Řezka. Jenže také domácí chybovali a před poločasem inkasovali z dorážky Sedlmajera podruhé.

Ve druhé půli byl fotbal již vyrovnaný a Kahl srovnal náskok: zpracoval si míč na prsou a následný kop skončil pod břevnem. Domácí si pak vybrali slabší chvilku a během tří minut dvakrát kapitulovali. Nejprve po střele přes celou branku a poté po hlavičce. Na toto stihli odpovědět až v závěru, kdy Kopicův centr poslal do branky hlavou Štol.

Branky: 39. Řezka, 63. Kahl, 86. Štol – 38. a 43. Sedlmajer, 75. Říha, 78. Horna. Rozhodčí: Langer, ŽK: 3:3. Diváků: 50. N. Ves: M. Kverka – J. Martínek, Štol, Kopic, K. Martínek – Vávra (85. Trita), Malaga, Janošík (75. Vecko), Koprnický – Řezka, P. Kahl.