Hosté v poločase o gól vedli, Liberec však ve druhé půli ožil a zaslouženě srovnal na 1:1.
První vážnější šanci měl Liberec. Až po osmnácti minutách hry, kdy hlavičkoval těsně nad branku Bílek.

Brno nabudil až nový míč, který rozhodčí Matějek vyměnil ve 23. minutě. Ihned po výměně zahrozil Kalouda. Jeho přesnou střelu však Zlámal vytáhl na roh.

O osm minut později již jeho akce přinesla gól. Kaloudovu střelu nešťastně tečoval liberecký Polák. Přímo před Střeštíka, který nemohl nedat.

Jeho gól zlomil podještědské prokletí. V Liberci se Brněnští trefili po pěti letech!

Liberec po přestávce ožil. V 57. minutě předvedla jednoduchou akci trojice Liška, Papoušek, Dohnálek. Ten se zblízka hlavou nemýlil.

„Gól, který dal Střeštík, jsem nepokryl já. U toho mého byl zase on. Takže jsme si to takhle vystřídali,“ radoval se z prvního ligového gólu v životě Jakub Dohnálek s tím, že do klubové kasy zaplatí rád.„Bod je spravedlivý, za první půlku jsme si rozhodně vyhrát nezasloužili, za tu druhou ano. To jsme začali více běhat, o čemž fotbal je,“ dodal.