Z nich pouze brankář Bolek má ve Slovácku hostování až do konce sezony 2007–08, ostatní byli půjčeni do zimy.

Útočník Radzinevičius měl sice v Českých Budějovicích také působit celou sezonu, ale v jeho případě ho lze stáhnout zpět.

„V řádném přestupním termínu, což je v zimní pauze, je možné toto hostování podle dohody zrušit,“ informoval sportovní manažer FC Slovanu Josef Jinoch.

Opačná je situace u středopolařů Pudila ve Slavii a Matuly v Opavě. Ti sice odešli do konce podzimu, ale Slavia i Opava mají možnost v případě zájmu prodloužit jejich hostování až do konce ročníku.

Obránce Brezinský je ve Spartě na půl roku a je jen na Slovanu, jestli ho vezme do svého kádru pro jaro. V době trestu Řepky Brezinský vcelku pravidelně v mistrovském celku nastupoval, teď zahřívá lavičku náhradníků.

Brazilský útočník Jales je do zimy v druholigové Příbrami, kde nastupuje sporadicky a spíše střídá.

Ještě hůře je na tom slovenský středopolař Rehák v Českých Budějovicích. Ten nehraje prakticky vůbec. Do klubu si ho vybral bývalý trenér Cipro, ale po jeho odvolání a příchodu Straky si Rehák v soutěžních zápasech nekopl.

Vedení Slovanu zatím nevydalo žádnou zprávu, jak hodlá s nastalou situací naložit. Trenér Škorpil se na začátku svého angažmá vyjádřil, že by si dovedl představit návrat zejména Pudila, Radzinevičiuse, Brezinského a Matuly.