Osečná B – Rapid 1:3 (1:2). Domácí sedí poctivě na posledním místě a nahoru to jen tak nepůjde. Branky: Kanči – Kerie, Barbořák, Lukáš z pen. Rozhodčí Házi, ŽK: 0:1, 100 diváků.

Bílá – Vratislavice B 1:2 (0:0). Poločas vyrovnaný, ve druhém se však hosté trefili zásluhou Pokorného a Drbohlava. Domácí v 89. minutě snížili Jiránkem, který byl minutu nato vyloučen. Rozhodčí Házi, ŽK: 1:0, 150 diváků.

Doubí B – Vesec 3:3 (0:0). Hosté byli v místním derby stále ve vedení, ale vždy reagoval Herkner, autor hattricku (60., 85. a 90.). Ten měl výhodu proměněné penalty. Za hosty: Vacek, Čamra, Brauner. Rozhodčí Kulhavý, ŽK: 3:3, 80 diváků.

Machnín – Zdislava 7:1 (3:0). Hosté neměli svůj den, zato domácí dokázali využít šancí. Branky: Jurák 2, Böhmer 2, Zah, Růžička, Benda – Langr. Rozhodčí Popelář, ŽK: 0:1, 20 diváků.

Krásná Studánka B – Václavice 2:3 (1:2). Hosté patří k překvapení podzimu. Střelec Zeman se prosadil třikrát (16., 29. a 77.), za domácí to byli Hak a Balický. Výhra Václavic je o to cennější, že dohrávali o deseti a ještě stihli vstřelit vítězný gól. Rozhodčí Popelář, ŽK: 1:1, ČK: 72. Kapras (V), 50 diváků.

Oldřichov – Rapid Dolní Řasnice 8:1 (2:0). Poslední tým překročil v inkasovaných gólech padesátku, což dává průměr pěti branek na zápas. Do té doby předposlední Oldřichov se snad chytil. Branky: Hádek 2, Zeman 2, Pechatý 2, Hanzl, Vrňata – Lenhart. Sudí Hrdlička, ŽK: 1:1, 30 diváků.

Bulovka B – Nové Město B 4:3 (1:0). Do tohoto zápasu vstřelila Bulovka pouhopouhých osm branek. Ale proti Městu se její střelci vytáhli a připojili další polovinu. Branky: Pavlů 2, Merva, Průcha – Jiruše, Bruský, Hradec. Rozhodčí Hrdlička, ŽK: 2:1, 50 diváků.

Višňová B – Kunratice 4:1 (2:1). Domácí potvrdili, jak mají účinnou ofenzivu. Branky: Mazánek 3, Kopecký – Provazník. Rozhodčí Pelikán, ŽK: 0:2, 50 diváků.

Frýdlant B – Pertoltice 0:0. Bojovné derby překvapivě nemělo vítěze. Zřejmě také proto, že domácí od 42. minuty hráli bez vyloučeného Hovada. Rozhodčí Soukup, ŽK: 1:0, 20 diváků.

Jokers Frýdlant – Horní Řasni 0:6:(0:3). Žolíci tvrdě narazili do Lokomotivy. Ta je přejela půltuctem gólů. Branky: Lesek 2, Benda, Garčic, Halík, Podrazil. Rozhodčí Sopr, ŽK: 1:1, 30 diváků.

Hejnice B – Krásný Les 3:2 (1:1). Les víc jak poločas odolával a sahal po bodu. Přesto se musel sklonit před rezervou. Branky: Zeman 2, Krišal – Jelínek, Veber. Rozhodčí Rastočný, ŽK: 2:2, 100 diváků.

Víska – Raspenava B 2:1 (1:0). Domácí dotáhli dobře rozjetý duel do zdárného konce i v deseti. Rozhodující branku vstřelil v 78. minutě Nosek z penalty. Za domácí byl ještě přesný Čejpa, za hosty Sivák. Řídil Hradecký, ŽK: 5:3, ČK: 31. Jon (V), 60 diváků.