Úspěchem je i bod Českého Dubu v Semilech a potěšitelná je rovněž domácí výhra VTJ Ještěd proti silné Desné. Naopak Hrádek po porážce s Mimoní zůstal na posledním místě tabulky.

Utkání Vratislavice – Česká Lípa bylo odloženo kvůli nezpůsobilému terénu.

Sedmihorky - Višňová 1:3 (0:2)
Hosté vycházeli ze zabezpečené obrany, na velkém hřišti nechtěli pustit soupeře do tlaku a podařilo se. Po rychlém gólu musely Sedmihorky navíc otevřít hru, což byla voda na višňovský mlýn a přišly góly z brejků. Domácí korigovali až v závěru.

Branky. 87. Kauška - 3. Lachman, 43. Havlíček, 75. Jakl. Rozhodčí: Milner. ŽK: 3:5. Diváků: 100. Višňová: Sirůček – Čejka, Lachman, Melka, Kepr – Havlíček (70: Labský), Dobrovodský (63. Šmidrkal), P. Soukup, Zach – Jakl (80. Mazánek), Štrbák.

Skalice - Hejnice 2:3 (1:3)
Hejnicím báječně vyšel začátek zápasu, první poločas byl z jejich strany vskutku excelentní. Druhý a třetí gól padly po ukázkových brejkových akcích.

Branky: 29. Gabriel, 61. Kazan z pen. - 18. a 31. Smola, 5. Koudelka. Rozhodčí: Dytrt. ŽK: 3:5. Diváků: 130. Hejnice: Vykoukal – Přibyl, Zeman, Koudelka, Řezníček – Holub, L. Kobr, Malinský, Pelikán – Zoreník (80. Janda), Smola (90. J. Kobr).

Semily - Český Dub 2:2 (1:1)
Český Dub se prvních deset minut hledal, potom si ale dokázal najít prostor. Domácí i o deseti bojovali a remíza je zasloužená.

Branky: 7. Vrchovský, 77. Janata - 24. a 55. Vlach. Rozhodčí: Čurda. ŽK: 2:4. ČK: 44. Holeček (Semily). Diváků: 160. Český Dub: Kubsch – Suchomel (70. Trita), Uram, Lanc, Hlava – Václavík, Fila, Vlach, Štraus (46. Bulíř) – Jíra, Bernát (56. Pěnička).

Hrádek nad Nisou - Mimoň 0:1 (0:0)
Nepovedený zápas Hrádku završila chyba gólmana při vyběhnutí před rozhodujícím gólem.

Branka: 72. Sulovský. Rozhodčí: Kříž ml. ŽK: 3:1. ČK: 90. J. Hynek (Hrádek). Diváků: 100. Hrádek: Vašíček – Holeček (46. Stránský), Brožík (76. Ulrich), Vinš, V. Hynek – Janáček, Němec, Procházka, just – J. Hynek, Filip.

VTJ Ještěd Liberec - Desná 3:1 (3:1)
Domácí sice brzy inkasovali, ale poté odehráli první poločas hodně dobře a po rychlých akcích rozhodli.

Branky: 15. a 25. Houdek, 17. Hegr - 13. Vokál z pen. Rozhodčí: Šmíd. ŽK: 0:0. VTJ Ještěd: Zika – Tichý, J. Halama, P. Halama, Hložek – Řeháček, Landyš (63. Koštejn), Kordík, Houdek – Novák (77. Husák), Hegr (72. Řičica).