Osečná B – Český Dub B 3:5 (3:1). Domácí za půl hodiny vedli 3:0, ale pak jim došel dech. Branky: Kančí, Kašpárek, Tomáš – Jan Bulíř, Pěnička, Pavlišta, Štraus, Jiří Bulíř. Rozhodčí Rozkovec, ŽK: 3:1, 50 diváků.

Machnín – Vesec 3:0 (1:0). Při tlaku hostů v I. půli chyboval jejich gólman, což machnínským hodně pomohlo. Branky: Benda, Hykš z pen., Košnar. Rozhodčí Vacek, 50 diváků.

Krásná Studánka B – Doubí B 4:1 (3:0). Domácí o osudu duelu rozhodli do poločasu, přestože ve druhém byly šance na obou stranách. Branky: Dvořák 2 (1 z pen.), Vojtíšek, Hak – Venc. Rozhodčí Zaplatílek, ŽK: 0:2, 40 diváků.

Rapid Pavlovice – Vratislavice B 2:1 (0:1). Derby rozhodl sedm minut před koncem Martínek, který navázal na úspěch Jaroše. Za hosty vyrovnával Landiga. Rozhodčí Pelikán, ŽK: 0:1, 30 diváků.

Bílá – Zdislava 3:0 (2:0). Domácí patří na podzim k těm lepším. Dokázali to i Zdislavským. Branky: Jiránek 2, Mizera. Rozhodčí Kulhavý, ŽK: 2:2, 80 diváků.

Hejnice B – Višňová B 4:1 (1:0). Nejlepší útok soutěže zklamal v Hejnicích, kde se prosadil jen Soukup z penalty. Branky vítězů: Zoreník 2, Zeman z pen., Kobr. Rozhodčí Hrdlička, ŽK: 0:4, ČK: 88. Šolta (V), 60 diváků.

Bulovka B – Krásný Les 4:3 (1:2). Domácí vybojovali druhou výhru podzimu v tvrdě vedeném zápase. Rozhodli v 87. minutě z penalty. Branky: Pavlů, Cerman, Dubina, Bílek z pen. – Vébr 2, Šomjak z pen. Rozhodčí Zelenay, ŽK: 5:2, ČK: 80. Dubina (B), 40 diváků.

Jokers Frýdlant – Nové Město B 4:1 (2:0). Žolíci vedli a pomohlo jim i vyloučení brankáře Zimy v 59. minutě za hraní rukou mimo vápno. Branky: Harada 2, Kvapil, Beneš – Hradec z pen. Rozhodčí zelenay, ŽK: 3:2, 20 diváků.

Frýdlant B – Horní Řasnice 2:2 (1:0). Domácí sice vedli, ale nakonec museli náskok hostů vyrovnávat v 61. minutě. Branky: Drobný, Cýrus – Benda, Tichý. Rozhodčí Vrtal, ŽK: 1:0, ČK: 82. Lesek (HŘ), 10 diváků.
Pertoltice – Raspenava B 0:4 (0:1). Domácí předvedli dokonalý výbuch. Nešlo to. Branky: Koutný 2, Koprnický, Sivak. Rozhodčí Špecián, 50 diváků.

Víska – Rapid Dolní Řasnice 8:1 (3:0). Souboj prvního s posledním byl jasný. Branky: Severýn 2, Rejf 2, Tuhý, Jon, Cejpa, Dobrovodský – Neumaier. Rozhodčí Hradecký, ŽK: 2:1, 50 diváků.

Oldřichov – Kunratice 4:3 (3:1), nedohráno. Domácí dlouho vedli (3:0 a 4:1), ale pak se hosté vzchopili a snižovali. Když dal v 74. minutě Buchvald na 3:4, nevydržel to opilý divák z Oldřichova a sápal se na rozhodčího. Toho bránil kapitán hostů Rybenský a byl fanouškem napaden. Sudí zápas proto ukončil. STK Liberec nařídila nový zápas. Branky: Zeman 3, Hádek – Provazník 2, Buchvald. Rozhodčí Sopr, ŽK: 0:1, 40 diváků.