Ruprechtice - Mšeno 4:5 (4:1)

Domácí začali dobře a pěknou ranou šli do vedení. Hosté vyrovnali po trestném kopu, ale Ruprechtičtí aktivní hrou přidali druhý gól, když Negru přeloboval brankáře a Škoda dorazil odražený míč po rohovém kopu. V závěru Kusebuch využil sólo, přesto Mšeno mělo dvě šance a nepříjemný trestný kop Vejpravy.

Zdálo se být rozhodnuto, jenže druhá půle zastihla Ruprechtice v útlumu. V poločase musel střídat Antoš, čímž se rozpadla celá ofenziva. Po rohu jejich špatnou obrannou činnost trestal ze vzduchu Vejprava hlavou. Nepomohlo ani přísné vyloučení Bernáška a v deseti se domácí dostali do křeče. Jakoby nevěděli, co mají hrát. Hosté v přesilovce útočili a snadno soupeře přehrávali. Dvakrát se v početní převaze prosadil po centrech Knappe a v nastaveném čase přišel direkt Vrabce po další sérii chyb.

Branky: 5. Antoš, 19. Negru, 23. Škoda, 42. Kusebauch - 75. a 85. Knappe, 15. Škvor, 60. Vejprava, 90. Vrabec. Rozhodčí: Huřťák, ŽK: 0:3, ČK: 69. Bernášek (R). Diváků: 50. Ruprechtice: Kobachidze - Cihlář, Záveský, Bernášek, Spudich - Škoda, Negru, Lexa, Prokop (86. Wagner) - Kusebauch, Antoš (46. Čermák).

Pěnčín-Turnov B - Stráž p. R. 7:0 (2:0)

Domácí začali od podlahy a ve 4. minutě udeřili poprvé. To pas J. Bárty využil Kulhánek. Další tutovku zahodil za 15 minut Krejčík, pak nastřelil Kulhánek gólmana. Před poločasem po akci Kulhánka zvýšil Bláha, ale to hráli již Pěnčínští v oslabení. Ve II. poločase to však nemělo na jejich hru vliv, protože Svoboda zužitkoval penaltu za faul na Kulhánka a krátce nato Kulhánek dal na 4:0. Po několika minutách se kopala další penalta. Tentokrát ji kopal faulovaný Kulhánek - 5:0. S chutí hrající Kulhánek byl k neudržení a po individuální akci zaměřil přesně v zápase počtvrté. V 84. pálil Votoček a brankářem vyražený míč usměrnil za jeho záda Fiala. Sedm jako v Sarajevu…

Branky: 4., 63., 67. z pen. a 74. Kulhánek, 43. Bláha, 60. z pen. Svoboda, 84. Fiala. Rozhodčí: Hofman, ŽK: 3:3, ČK: 38. Žďárský (P-T). Diváků: 120. Pěnčín-T: Horáček - Votoček, J. Bárta, Mynář, Gábr - Krejčík (69. Škréta), Žďárský, P. Bárta, Kulhánek - Svoboda (82. Fiala), Bláha (76. Vodrážka).

Nová Ves - Nový Oldřichov 0:2 (0:1)

Hosté se po nedůrazu bránícího hráče dostali do šance, kterou bombou využili již v 5. minutě. Z domácích měl příležitost skórovat pouze Řezka, ale mířil těsně vedle. Před poločasem byl vyloučen domácí Pošmourný a Ves v deseti šance neměla. Po změně stran byl v dobré pozici domácí Bartůněk, jenže pálil těsně mimo. To bylo ze strany oslabených domácích vše, navíc byl vyloučen druhý hráč, takže to ani pořádně fotbalově nešlo. Hosté pak do rozklížené obrany přidali druhý gól. Ves tak druhý zápas vyšla střelecky naprázdno.

Branky: 5. Soukup, 77. Kubáň. Rozhodčí: Kafka, ŽK: 3:4, ČK: 39. Pošmourný, 52. Štol (oba NV). Diváků: 50. Nová Ves: Zahradník - Vávra, Štol, Kouba, Junek - Nedelčev, P. Kahl, Pošmourný, T. Kahl - Řezka, Bartůněk.

Stráž n. N. - Dětřichov 2:3 (0:1)

Domácí sice byli od začátku utkání aktivnější, ale jen k pokutovému území. V 7. min. rozehrál z 22 metrů trestný kop Mičunovič a Kareš trefil přízemní ranou přesně k tyči domácí brány. Ve 22. Mičunovič běžel sám na gólmana Černého, ten ale domácí podržel. Ve 25. se prosadil opět Mičunovič přes tři hráče, ale „opěrkou“ nezakončil. V závěru se prosadili domácí Havlíček, po kličce do pokutového území však pálil mimo, stejně jako po chvíli Valášek.

Ve druhém poločase si pohrál s obranou domácích Mičunovič a nabíhající Křiklava dal do prázdné brány na 0:2. V 65. se dočkali domácí, když Klucho po centru a zpracování z deseti metrů propálil Zemana. Snažící se domácí pak chybovali a Netolický trestal po dorážce. Stráž ihned z rozehry snížila Kněbortem a domácí se ještě snažili, marně, o vyrovnání.

Branky: 65. Klucho, 81. Kněbort - 7. Kareš, 50. Křiklava, 80. Netolický. Rozhodčí: Langer, ŽK: 4:1,ČK: 88. Kosiewicz (S). Diváků: 30. Stráž: Černý - Kosiewicz, Jíra, Kapras, Gruncl - Jirousek (52. Dolejš), Klucho, Valášek, Resl - Kněbort, Havlíček (75. Hruboň). Dětřichov: Zeman – Válek, Kareš, Skalický st., Gittler – Mičunovič, Skalický ml., Netolický, Krejcar (46. Šámal) – Vágner, Křiklava (75. J. Květ).