Svůj tlak však nedokázali zúročit v gólový efekt, a tak se museli spokojit s bezgólovou remízou.

První šanci měl v 17. minutě po Hudsonově zpětné přihrávce Hochmeister, ale boleslavský bek byl namístě o krůček dříve.

V 27. po dobrém cetru Jonáše vyskočil nejvýše Hochmeister, jeho hlavička však mířila těsně nad branku.

Hosté zahrozili za celý zápas jen jednou, a to v nastaveném čase první půle, kdy se jim podařilo rozebrat libereckou obranu. M. Sedláček mířil z pravé strany sám na Hauzra, ale z jasné pozice minul branku.

Pro zajímavost: za první poločas byl poměr střel na branku 0:0 a mimo branku 7:1.

Po změně stran Liberec začal boleslavskou branku ohrožovat a brankář Šeda měl práci. V pokutovém území však domácím chyběl potřebný důraz.

Nejblíže ke gólu byl v 64. minutě po pěkném průniku Jonáš, jehož ránu boleslavský gólman s obtížemi vyrazil na roh. O minutu později se dostal po centru agilního Brazilce Hudsona do slibné pozice kapitán domácích Zeman, jeho hlavička však skončila těsně mimo.

Centrovaným míčům scházela délka, střely byly většinou nepřesné.

Poslední šancí zápasu byla v druhé minutě nastaveného času příležitost Věcheta poté, co přetažený centr vrátil Radek Dejmek hlavou před branku a Věchet rovněž hlavou zakončoval – bohužel mimo.

Trenér béčka Slovanu František Šturma byl spokojen s nasazením a s disciplinovaností svých svěřenců, méně už s produktivitou:

„Myslím, že jsme byli po celé utkání lepším týmem. Bohužel, nepodařilo se nám dotlačit naše akce do gólu. Jsem každopádně rád, že proti silnému soupeři, který byl před tímto kolem na druhém místě tabulky, se nám podařilo udržet nulu a a až na jednu situaci v závěru prvního poločasu ho v podstatě nepustit do žádné šance. V koncovce scházelo více důrazu, ale celkově se dá říci, že pokud budou naši hráči pracovat tak zodpovědně, jako v dnešním utkání, mohou hrát v ČFL důstojnou roli.“

Liberec B – Mladá Boleslav B 0:0

Rozhodčí: Moník. ŽK: Jirouš, Broschinský - T. Brezinský, Šeda, Mrvík. Diváků: 100. Střely na branku: 4:0. Mimo: 12:1. Rohy: 6:1. Ofsajdy: 2:3.
LIBEREC B: Hauzr - Krátký, Radek Dejmek, Jarkovský, Jonáš - Hudson, Hochmeister, Vlasko (77. Broschinský), Zeman - Dohnálek (67. Věchet), Jirouš.