Osečná – Jindřichovice 2:1 (1:0)

Vyrovnaný zápas, v němž měli domácí více štěstí. Vedení se ujala Osečná čtyři minuty před přestávkou, kdy po centru z křídla střílel Hunka a jeho pokus mimo dosah brankáře tečoval obránce Jindřichovic. Druhou branku domácích přidal deset minut po změně stran L. Rybář, který po standardce úspěšně dorážel. Jindřichovicím se podařilo zápas zdramatizovat v 79. minutě po trestném kopu. V nervózním závěru nedal domácí kanonýr I. Penz dvě velké šance a po druhé žluté byl v nastaveném čase vyloučený jeho spoluhráč Pitner. I tak se ale Osečná mohla radovat z prvního vítězství v sezoně.
Branky: 41. Hunka, 55. L. Rybář - 79. Milan Hýbl. Rozhodčí Házi, ŽK 4:3, ČK 1:0 – 92. Pitner, 80 diváků. Osečná: R. Penz – Jemelka, Hunka, Landsman (85. Třešňák), P. Kysela – Pitner, Pokorný, A. Kysela (80. M. Rybář) – Rybář, Kovář, I. Penz. Jindřichovice: Rezler – Zobal, Tauš, Přibyl (82. Werner), Andrš – Matoušek, Tichý, Kopecký, Šíma (75. J. Forman) - Vološín, Milan Hýbl.

Bílý Kostel - Rozstání
1:6 (0:3)

Domácí utržili až nečekaně velký debakl. Rozstání ale bylo v duelu fotbalovější, techničtější a po zásluze vysoko vyhrálo. Hattrickem se blýskl Passian.

Branky: 75. Janeček - 60. z pen., 70. a 90. Passian, 23. a 33. Čihula, 88. Pavlů. Rozhodčí Hanus, ŽK 2:0, 60 diváků. Bílý Kostel: P. Ulrich – Janáček, Ďuriš, Strnad (80. Binar), Janeček - Suchan, Klíma, Motejlek, Vitik (68. Torda) – Laibl, Černý (75. Novák). Rozstání: Šťastný – Botka, Mikeš, M. Bím (35. Hrubeš), L. Bím – Jirouš (80. Pavlů), Pomeisl, Passian, Kochan – Čihula, Kusák.

Raspenava – Dolní Řasnice 7:1 (2:0)

Začátek zápasu provázela silná dešťová přeháňka, s čímž se lépe vyrovnali domácí a svého soupeře dvacet minut nepustili za půlku. Z velkého tlaku však branku nevytěžili. Hosté postupně srovnali hru, vypracovali si také nějaké šance, ale při zakončení si vedli stejně jako Raspenava. Góly začaly padat až v závěru poločasu, kdy se dvakrát prosadili domácí. Po změně stran už měla Raspenava zápas plně ve své moci a postupně navyšovala skóre až na sedm gólů. Hattrickem se blýskl Tomáš, který nastoupil až po přestávce. Čestný úspěch hostů docílil za stavu 5:0 Zyllolar, když mokrý míč po jeho střele z trestného kopu brankáři Chmelíkovi proklouzl mezi prsty do sítě. V samotném závěru Řasnice přišla o Kochana, který byl vyloučen po druhé žluté kartě.

Branky: 57., 74. a 85. Tomáš, 39. Horáček, 42. Žlebek, 63. Vancl, 87. Koutný - 76. Zyllolar. Rozhodčí Špecián, ŽK 1:4, ČK 0:1 – 90. Kochan, 50 diváků. Raspenava: Chmelík – Koudelka, Žlebek, Vancl, Gorol (80. Sivak) - Koprnický, Martinů, Malínský (68. Burgr) – J. Horáček (46. Tomáš), Plůta, Koutný. D. Řasnice: Kokta – Fanta, M. Sochor, Kochan, Ivanov – M. Horáček, Šimička, Puchart (58. Kolenkár), Zyllolar - P. Sochor, Hnilička..

Bulovka – Nová Ves B 2:3 (1:2)

Nástup do zápasu domácím vůbec nevyšel. Během úvodních dvanácti minut dostali dva góly, a to Nová Ves ještě několik dalších šancí nevyužila. Po pětadvaceti minutách hry se Bulovka vzpamatovala, svému soupeři se dokázala herně vyrovnat a ve 35. minutě dokonce i snížila, když Hegr střelou z úhlu překvapil brankáře hostů. Za další tři minuty přišla Nová Ves o střelce své první branky Malagu, který byl vyloučen. V přesilovce nejprve domácí Bílek nastřelil z malého vápna břevno a v 65. minutě srovnal Hofman. Jenže hned za minutu obrana Bulovky neuhlídala výborného Kopice a hosté opět vedli. Čtvrt hodiny před koncem se srovnaly síly na hřišti, když po druhé žluté byl vyloučen i domácí Fanta. Bojovně hrající Bulovka se i poté snažila alespoň o vyrovnání a nejblíže ke gólu byl v nastaveném čase Hofman, jenže z penalty trefil jen tyč.

Branky: 35. Hegr, 65. Hofman – 12. a 66. Kopic, 10. Malaga. Rozhodčí Havelka, ŽK 4:6, ČK 1:1, 75. Fanta – 38. Malaga, 50 diváků. Bulovka: Závůrka – Jenčo, Fanta, Lengál, Smolný (76. Pelinka) – Votrubec, Hegr, Dubina (87. Franc), Veselovský - Hofman, Bílek (62. Pavlů). Nová Ves B: Brambora – Martínek, Malaga, L. Myslivec, Anděl – Slatinka (70. Koprnický), P. Myslivec, Kopic, Fleišman - Souček (46. Musil), Jánošík (85. Nevyhoštěný).

Gasservis – Hrádek B 2:2 (0:0)

Domácí hráli chytře a zdržovací taktikou nepustili svého soupeře do obvyklého tempa. Hrádek se přesto mohl v první půli ujmout vedení – jenže jednu branku jim rozhodčí kvůli faulu neuznal a penaltu nařízenou za faul Kendžiry brankář Lachčina hrádeckému Mikendovi lapil. Po změně stran to byl naopak Gasservis, kdo byl blíže k vítězství. Dvakrát šel do vedení, tři body přesto nezískal. Na konečných 2:2 vyrovnával v nastaveném čase střídající Šulc, jehož střelu usměrnil do vlastní sítě smolař zápasu Kendžira.

Branky: 55. Kraka, 75. Smejkal – 61. Vlček, 92 Šulc. Rozhodčí: Hradecký, ŽK 2:2, 40 diváků. Gasservis: Lachčina – Kendžira, Šrám, Kraka (80. Vrabec), J. Šolc – Cibulka, Hrobský, Bělina, M. Šolc – Smejkal, Švanda. Hrádek: Štálík – Scheufler, Mikenda, Trávníček, Dočekal - Maryška, Klenovič, Černohorský, Zerzáň (46. Šulc) - Kozák, Vlček.

Rynoltice - Stráž B 6:3 (3:1)

Zápas se odvíjel od úvodního hvizdu pod taktovkou domácích, kteří už po dvaceti minutách vedli o tři branky. Jenže Rynoltice poté polevily hlavně ve hře směrem dozadu a Stráž dokázala zápas zdramatizovat. Ještě čtvrt hodiny před koncem držela nadějné jednobrankové manko, jenže pak festival neproměněných šancí v podání domácích ukončil trefou do černého R. Zeidler. Stejný hráč pak výsledek pečetil přesnou ranou z pokutového kopu.

Branky: 76. a 84. z pen. R. Zeidler, 2. Rudolf, 16. T. Vacek, 20. vl. Málek, 52. Válek – 56. a 63. Fanta, 34. Řízek. Rozhodčí: Hrníčko, ŽK 1:1, 70 diváků. Rynoltice: Kopecký – Stebelský, Spurný, Šálek, Borsuk (46. Válek) – Rudolf, T. Zeidler, Jaroslav Vacek, Hanzl – R. Zeidler, T. Vacek. Stráž B: Šimek – Lanfeld, Klokočník, Kittner, Veverka – Procházka, Málek, Novák, Cakl – Fanta, Řízek.

Doubí - Ruprechtice B 1:0 (0:0)

V podprůměrném utkání měli domácí do poločasu čtyři dobré příležitosti ke skórování, ale proti byl ruprechtický gólman Kobachidze. Domácí Winkler nastřelil z trestného kopu břevno, ale byli to spíše Ruprechtice, které držely míč na svých kopačkách. Jenže bezúčelně dopředu. Ve II. poločasu se ze zápasu (i zásluhou rozhodčího) stala doslova holomajzna. Hodně se faulovalo, přišla i dvě vyloučení. Domácí, kteří se scházeli na zápas jako švábi na pivo, měli vyloučeného brankáře, ale hráč z pole nemusel řešit jedinou střelu Ruprechtic. Ty sice sahaly po bodu, jenže v samém konci inkasovaly z hlavičky nejmenšího hráče Winklera po trestném kopu.

Branka: 89. Winkler. Rozhodčí: Bukvička, ŽK 2:2, ČK: 60. Tonev - Viktora, 10 diváků. Doubí: Tonev - Bursa, Suchan, Zeman, Charvát - Winkler, Dvořák, Fronc, Jedlička - Tomášek, Grepl. Ruprechtice: Kobachidze - Morávek, Kudláček, Vojtíšek, Cihlář - Pour, Viktora, Potoček (62. Dědič), M. Řepka (90. Tichý) - Richter, Karlík.