Svěřenci trenéra Radima Nečase tím pádem získali osmý bod v letošním ročníku třetiligové soutěže a jsou na osmém místě v tabulce.

Vyšehrad – Liberec B 1:1 (0:0)

V nedělním dopoledním utkání šli Liberečtí do vedení čtvrt hodiny před koncem z penalty po faulu na Vlaska. Pokutový kop proměnil liberecký kapitán Broschinský a vyšehradský hráč byl předtím vyloučen.

Domácí však v oslabení za sedm minut dokázali zásluhou Matuszného, bývalého hráče Liberce, z trestného kopu vyrovnat.

Slovan působil fotbalovějším dojmem, ale nemělo to dostatečný efekt. Vyšehrad spoléhal spíše na nakopávané míče a na následné osobní souboje.
Trenér Radim Nečas hodnotil: „Úroveň utkání ovlivnil fakt, že se hrálo na umělé trávě. Byl to spíš boj, pohledných akcí bylo málo. Oba týmy spoléhaly spíš na standardní situace. Vzhledem k tomu, že jsme hráli posledních téměř dvacet minut proti deseti, tak je to určité zklamání. Měli jsme být určitě víc nebezpeční a naopak jsme inkasovali. Na druhou stranu na Vyšehradě na umělé trávě se bude těžko hrát každému mužstvu. Bod je dobrý.“

Branky: 82. Matuszny - 75. Broschinský z penalty. Rozhodčí: Košan. ŽK: 3:2. 300 diváků.
Liberec B: Uvarenko - Krátký, Radek Dejmek, Jíra, Zeman - Věchet (85. Širanec), Broschinský, Vlasko (76. Jarkovský), Lattmann (88. Smetana) - Jirouš, Robin Dejmek.