„Naše situace není na začátku ligy taková, jak jsme si představovali. Chtěli jsme zvládnout druhé kolo s Bohemians, bohužel jsme nevstřelili branku,“ uvedl liberecký trenér Michal Zach.
Právě proti nováčkovi ligy z vršovického ďolíčku měl Liberec k prvnímu vítězství v sezoně nejblíže. Možná mu chyběl jeden dva centimetry. Liberec trefil třikrát brankovou konstrukci.

A ve zbylých dvou zápasech nestačil na Spartu, na jejímž hřišti prohrál 0:1, a naposledy podlehl opět na cizím hřišti v Ostravě 1:3.
Liberečtí fotbalisté zažívají něco, na co nejsou zvyklí.

V předminulé sezoně vedli ligu po prvních pěti kolech s plným bodovým ziskem, v loňské sezoně vyhráli první čtyři kola se skóre 7:0 a první gól inkasovali až v osmém ligovém zápase!
Staré přísloví zní, že začátek je nejdůležitější. Ale asi ne rozhodující…

Se špatným vstupem do sezony se letos potýkají i slavnější mužstva než je Liberec.
Úřadující anglický šampion z Manchesteru je po třech kolech šestnáctý, německý mistr ze Stuttgaru je patnáctý a Lyon, který na francouzský ligový trůn nikoho nepustil již pět let v řadě, je jedenáctý…
„Fanouškům můžu slíbit, že uděláme všechno, abychom se z toho dostali,“ řekl Jan Nezmar. Již v neděli Slovan hraje v Teplicích.