Jindřichovice – Bílý Kostel 2:3 (0:1)

Jindřichovice měly v úvodu dvě šance, které neproměnily. Po hrubé chybě navíc umožnily soupeři zahrát roh, který zužitkoval přímou střelou Janeček. Domácím se podařilo vyrovnat v 63., kdy byl ve vápně faulován Mazač a penaltu proměnil Tauš. Jindřichovice se po chvíli dožadovaly další penalty. Na přelomu osmé desetiminutovky dvakrát udeřili hosté. Nejprve se po nepovedeném odkopu dostal míč na malé vápno k Suchanovi, jenž pohotově skóroval a po rychlém brejku do otevřené obrany zvyšoval Laibl. Jindřichovice se však nevzdaly a v 83. minutě snižoval Milan Hýbl, v dramatickém závěru ale už vyrovnat nestačily.

Branky: 63. z pen. Tauš, 83. Milan Hýbl – 20. Janeček, 79. Suchan, 81. Laibl. Rozhodčí Hrádecký, ŽK 3:3, 369 diváků. Jindřichovice: Rezler – Andrš, Tauš, Přibyl, Vak (46. Zobal) – Michal Hýbl, Kopecký, Šíma (60. Matoušek), Tichý (46. Vološín) – Milan Hýbl, Mazač. Bílý Kostel: P. Ulrich – Klíma, Ďuriš, Strnad, Janeček - Suchan, F. Ulrich, Motejlek (68. Novák), Mizera (75. Viták) – Laibl, Černý (59. Janáček).

Hrádek B – Raspenava 3:0 (1:0)

V zápase byli domácí lepším týmem a Raspenava spoléhala jen na rychlé brejky. Hrádek se ujal vedení už ve 2. minutě díky Mikendovi, který se trefil pěkně hlavou po rohovém kopu. Poté mohla dva góly dát Raspenava. Jenže ve 21. Martinů a ani ve 26. Koprnický neproměnili penalty nařízené za fauly ve vápně. Hrádek svou první výhru pojistil v závěru zápasu, čtvrt hodiny před koncem se prosadil Šulc a v 88. minutě střídající Vlček.

Branky: 2. Mikenda, 75. Šulc, 88. Vlček. Rozhodčí Šoun, ŽK 5:1, 250 diváků. Hrádek: Vašíček – Scheufler, Mikenda, Zerzáň, Maryška – Trávníček (46. Dočekal), Kozák, Chovanec (55. Vlček), Hynek – Černohorský (72. Klenovič), Šulc. Raspenava: Chmelík – Plůta, Hanzl, Žlebek, Vancl – Cifra, Koprnický (72. Burgr), Martinů, Malínský (60. Kožarik) – Gorol, P. Koudelka.

Nová Ves B - Osečná 5:1 (1:0)

V první půli drželi hosté se svým soupeřem krok a do kabin tak šli jen s jednobrankovým mankem, kdy Vach využil chybu obrany. Po změně stran proti Osečné rozhodčí pískl 4 penalty, z toho dvě během minuty. Domácí totiž v jednom případě rozehráli nakrátko, jenže ještě před střelou, podle sudího, hráč Osečné opět fauloval, a tak se kopalo znovu. Zahrávání penalt ale Vsi moc nešlo, brankou skončila jediná. I tak ale Osečná dostala pět gólů. Hostům se příliš nevedlo ani dopředu. Marně se navíc dožadovali dvou penalt a rozhodčí jim také neuznal za stavu 3:0 branku, když viděl při zakončení faul Kováře. Čestný úspěch tak Osečná zaznamenala až o chvíli později. Raritou zápasu je, že poprvé v mistrovském duelu nastoupili spolu bratři Myslivcové. Tomu odpovídala i návštěva, kdy skoro polovina diváků tvořili jejich příbuzní či známí.

Branky: 30. Vach, 55. z pen. Jánošík, 59. L. Myslivec, 75. Souček, 85. Kopic - 80. Hunka. Rozhodčí Bláha, ŽK 3:3, ČK 0:1 – 90. Landsman, 80 diváků. Nová Ves B: Kverka (46. Brambora) – Vávra, L. Myslivec, P. Myslivec, Anděl – Slatinka (70. Souček), Kopic, Musil, Koprnický – Jánošík, Vach (46. Bartůněk). Osečná: R. Penz – Třešňák (46. Pokorný), Svítek, Landsman, A. Kysela – P. Kysela (75. M. Rybář), Hunka, Kovář, Jemelka- I. Penz, L. Rybář.

Rozstání – Dolní Řasnice 5:2 (2:1)

Domácí začali náporem, měli šance, ale nevedlo se jim při zakončení. Efektivitu v koncovce jim předvedla Řasnice po čtvrt hodině. První vážnější akce hostů totiž skončila faulem ve vápně a penaltu bezpečně proměnil Chmelař. Rozstání se podařilo vývoj skóre otočit dvěma góly v rozmezí 32. a 35. minuty, kdy se prosadil Čihula. Ještě před přestávkou mohl zvýšit vedení domácích Pomeisl, ten ale pokutový kop po faulu na Botku neproměnil. Hosté do druhé půle nastoupili jen o deseti, neboť se jim zranil jeden hráč a neměli nikoho na střídání. Přesilovku hned po přestávce využil Passian, vývoj zápasu ale v 55. zdramatizoval řasnický Chmelař, který se trefil podruhé v zápase. Tentokrát se mu povedl trestný kop ze strany, kdy míč nasměroval přímo do šibenice. Rozstání ale bylo lepším týmem a drama nepřipustilo. Jejich převahu vyjádřil dalšími dvěma góly Passian, který tak mohl slavit hattrick.

Branky: 47., 70. a 78. Passian, 32. a 35. Čihula– 15. z pen. a 55. Chmelař. Rozhodčí Popelář, ŽK 0:2, 150 diváků. Rozstání: Šťastný – Tučáni, Mikeš, M. Bím (58. L. Bím), Botka – Zerák (78. Hrubeš), Pomeisl, Passian, Jirouš (58. Pavlů) – Čihula, Kusák. D. Řasnice: Kokta – Volše, M. Sochor, Horáček, P. Turek – Kováčik, Šimička, J. Turek, Ludziak - P. Sochor, Chmelař.

Stráž B – Doubí 2:1 (0:0)

Vyrovnaný souboj s šancemi na obou stranách. I tak skončila první půle bez branek. Změnu skóre přinesla až 52. minuta, kdy se po závaru před brankou prosadil neobsazený Herkner hrající za Doubí. Hosté nadějné vedení drželi až do 83. minuty. Pak se po rohu z voleje zpoza vápna trefil pod břevno Novák. Výhru přinesl Stráži další rohový kop o tři minuty později, tentokrát se hlavou za pomoci tyče trefil do černého střídající Havlíček.

Branky: 83. Novák, 86. Havlíček - 52. Herkner, Rozhodčí: Švanda, ŽK 4:3, 80 diváků. Stráž B: Kvasnička – Herman, Kittner, Kosiewicz, Klokočník – Málek, Novák, Bureš (30. Veverka), Cakl – Jirousek (75. Procházka), Fanta (46. Havlíček). Doubí: Tonev – Suchan, Vencl, Bursa, Dvořák – Zeman (80. Pfeifer), Winkler, Jedlička, Fronc - Herkner, Šlambor.

Ruprechtice B – Bulovka 1:0 (0:0)

Přestože měli domácí herně maličko navrch, byli hosté ve 13., 23. a 30. minutě velice blízko gólu. Ale vždy domácí podržel nový brankář Koba Kobachidze. Ruprechtice zahrozily jen sporadicky. Ve II. poločase sudí odpustil hostům dvě penalty, takže se dokázal prosadit pouze domácí dorostenec Kusebauch, který hlavou dorazil hlavičku Macaje po rohu. Bulovka dokázala být nebezpečná až do konce, naštěstí střelecky zklamala.

Branka: 70. Kusebauch. Rozhodčí Hrdlička, ŽK 3:1, 40 diváků. Ruprechtice: Kobachidze – Morávek, Macaj, Kudláček, Spudich – Řepka (55. Čermák), Antoš, Košek, Hřeben (88. Dostál) – Kusebauch, Potoček (83. Tichý). Bulovka: Závůrka – Franc, Hegr, Jenčo, Lengál (90. Pelinka) – Votruba, Veselovský, Pavlů – Bílek, Hofman, Smolný (55. Průcha – 86. Cerman).

Rynoltice – Gasservis 1:0 (0:0)

Překvapivě vyrovnaný duel, mohl rozhodnout ve 33. Zeidler, jenže neproměnil penaltu. Gass se dokázal úspěšně bránit a kapituloval jen jednou. A to z kopačky J. Vacka.

Branka: 55. Jar. Vacek. Rozhodčí: Špecián, ŽK: 3:1, 80 diváků. Rynoltice: J. Vacek – Borsuk, Stejkoza, Šálek, Stebelský – Zeidler, Jar. Vacek, Spurný, Hanzl (46. Resl) – T. Vacek, Válek. Gasservis: Lachčina – Kendžíra, Fišera, Macháček, Šolc – Hrobský, Smejkal, J. Šolc – Smejkal, Sonntag, Švanda.