Tým se skládal z hráčů převážně ročníku narození 1992, kteří pod vedením trenéra Michala Boška pracovali systematicky čtyři roky.

„Soutěž nebyla vůbec jednoduchá a každé vítězství mělo svoji hodnotu. V konkurenci výběrových oddílů Slovanu, Jablonce n. N. a libereckých Stráže n. N. a Pavlovic jsme po celou dobu soutěže vykazovali vyrovnané výkony, úctu a respekt k soupeřům.

Za tímto úspěchem je skryto několik faktorů, především ale systematická koncepční práce s mládeží podpořená týmovým duchem, který v Ruprechticích panuje ve všech mládežnických kategorií. Klukům patří obdiv za jejich přístup k fotbalu ve všech oblastech

.Jednoznačně jsme dokázali, že i v podmínkách masového fotbalu lze v konkurenci výběrových ligových oddílů uspět, když ale základem je především každodenní systematická a koncepční práce na trénincích…,“ uvedl trenér Bošek.

Hráčský kádr přechází do mladšího dorostu Ruprechtic, mimo dvou hráčů, kteří odešli hrát do dorostu Jablonce n.N.

Po letošní sezóně odchází trenér Michal Bošek trénovat do sousedního Jablonce nad Nisou ligové mladší žáky. „Odchází se mi velmi těžce. S přerušením tří let jsem trénoval v Ruprechticích čtrnáct let a společně s kolegou Petrementem jsme zde založili všechny mládežnické kategorie – od nejmenších žáčků až po dva dorosty. V Ruprechticích jsem poznal partu skvělých kolegů od prezidenta Keltnera, sekretáře Cihláře a trenérů Míry Paseckého, Anděla a Teichmanna,“ dodal Bošek.

I pro nastávající soutěžní ročník jsou ale Ruprechtice připraveny dále s mládeží pracovat v nejvyšším možném zapálení – v soutěžích budou startovat dvě družstva přípravek, dvě žáků a dvě dorostu. To vše na úrovni kraje. Trenérský kádr se podařilo doplnit o dalšího odborného trenéra k mladšímu dorostu, Miloslava Kuželku.

Ruprechtice stále trpí škvárovým povrchem a všechnu činnost vykonává na hřišti s umělým povrchem v Harcově, kde ale pronájmy za tréninky a utkání jdou do astronomických částek…

Věřme, že Ruprechtickým pomohou vyšší síly k získání důstojných podmínek pro svoji činnost, která je prioritně zaměřena na práci s dětmi..