Vítěz pobral videokameru, druhý pak DVD přehrávač a třetí v pořadí vysavač.

První dva si do redakce pro výhry přišli, na Karla Bureše výhra stále čeká.

Jiřimský s Černým se znají již od školy a přátelství jim přetrvalo do dneška. A navíc bydlí vedle sebe ve Vratislavicích. Ale tipuje každý zvlášť, jen si pak po každém kole porovnávají a probírají dosažené výsledky ve Vinkole u squashového hřiště ve Vratislavicích.

Vítěz se dostal do vedení ve 2. kole a pak své prvenství již nikomu nepřepustil. „Ve druhém kole jsem získal 17 bodů. Chvíli jsme se honili s panem Burešem, ale ten pak odpadl a skončil třetí,“ říká výherce, který pracuje u Českých drah a tipuje ve čtenářské soutěži dva roky. „Předplatitelem nejsem, ale deník pročítám u rodičů. Sázím však po internetu,“ tvrdí tipař, který byl zatím nejlepší na 30. místě. „Nejlépe se mi trefoval Český Dub, naopak nejhorší byla na tipy Nová Ves. Celkem se stále dařilo, ale poslední kolo bylo z mé strany mizerné,“ dodává.

Karel Černý potvrdil, že s Danielem zásadně netipuje. „Hezky pěkně každý zvlášť. V 1. kole jsem vyhrál já, pak Dan. Nejhůře jsem byl v průběhu soutěže třináctý. Pak to šlo se mnou nahoru a byl druhý. Ale musím se přiznat, že nás neskutečně doháněl pan Král. Z toho jsem měl strach,“ říká pravidelný čtenář, který si deník kupuje cestou do práce ve Ferexu. „Tipoval jsem přes internet. Pokud šel. Když nešel, došel jsem klasicky s lístkem do schránky v redakci. Jinak tipuji již pár let, ale nejlepší jsem byl vždy ve druhém sloupku, padesátý. Letos se dařilo,“ doplňuje stříbrný v pořadí.

Pan Bureš se nedostavil, takže jej tímto žádáme, aby si přijel do Liberce převzít vysavač. Určitě se mu bude hodit.

Tip liga čtenářů Libereckého deníku bude mít na podzim další své pokračování. Proto si zajistěte deník a následně pak nůžky na vystřižení kuponů. Výhry budou jistě neméně kvalitní.