Bílá – Krásná Studánka B 1:2 (0:1). Hosté museli dřít, aby poslední tým soutěže udolali. Povedlo se jim to nakonec v deseti, kdy hráli bez vyloučeného hráče. Branky: Škoda – Anděl z pen., Hak. Rozhodčí Horáček, ŽK: 1:2, ČK: 71. Palán (KS), 40 diváků.

Vesec – Vratislavice B 6:2 (3:0). Domácí se po desítce v Hrádku oklepali a Vratislavickým nastříleli půltucet. Branky: Čamra 2, Hůlka, Černý, Sklenár, Bernkopf – Resl, Gaubic. Rozhodčí Peklo, ŽK: 1:0, 60 diváků.

Machnín – Český Dub B 3:1 (3:1). Domácí sice půl hodiny byli pod tlakem, ale pak se rozehráli a slavně zvítězili. Branky: Benda 2, Hykš – Bárta. Rozhodčí Bukvička, 40 diváků.

VTJ Ještěd Liberec B – Hrádek B 2:2 (2:1). Velmi pěkný fotbal mužstev protkaných áčkaři orámovaly hezké góly. Branky: Híža, L. Halama – Kozák, Stránský. Rozhodčí Bukvička, ŽK: 1:3, 45 diváků.

Rynoltice B – Václavice 7:2 (5:0). Vysoká výhra dostala domácí na 9. příčku. Branky: Válek 3, Švarc 2, Šálek, Žatečka – Kapras 2. Rozhodčí Hrníčko, 40 diváků.

Doubí B – Osečná B 2:2 (2:1). Za domácí stříleli Venc a Tomášek, za hosty Kančí a Bílý. Rozhodčí Rastočný, 60 diváků.

Frýdlant B – Bulovka B 4:2 (0:1). Hosté vedli o dvě branky, ale domácí v deseti dokázali přidat 3 góly navrch a vyhráli. Branky: Stýbal 3, vlastní – Zajíček 2. Rozhodčí Zelenay, ŽK: 4:0, ČK: 71. Mauer (F), 70 diváků.

Nové Město B – Jiskra Dolní Řasnice 0:2 (0:1). Postupující celek hrál, co potřeboval, a góly dali Hnilička se Sochorem. Rozhodčí Rastočný, 150 diváků.

Višňová B – Horní Řasnice 1:1 (0:0). Horní vedla od 4. minuty brankou Lodeho, za domácí v 85. srovnal Labský. Rozhodčí Špecián, ŽK: 0:1, 100 diváků.

Víska – Raspenava B 1:1 (0:0). Góly padaly až v samém závěru. Nejprve se v 88. minutě trefil hostující Zeman, za dvě minuty vyrovnal John. Rozhodčí Kulhavý, ŽK: 1:2, 50 diváků.

Krásný Les – Oldřichov 1:1 (1:0). Na povedenou střelu Rybarika kontroval ve II. půli Zeman. Rozhodčí Filipi, ŽK: 1:1, 50 diváků.

Hejnice B – Pertoltice 5:3 (4:0). Béčko vedlo již o pět gólů a závěr trochu vypustilo. Branky: Přibyl 2 (1 z pen.), Zoreník 2, Kobr – Polák 2, Pulec. Rozhodčí Havelka, ŽK: 0:3, 50 diváků.

Rapid Dolní Řasnice – Jokers Frýdlant 0:2 (0:1). Žolíci neudělali poslednímu Rapidu radost a Strnad se Stárkem (pen.) stanovili výši výhry. Rozhodčí Sopr, 25 diváků.