První poločas byl herně vyrovnaný. Na obou stranách se zahrávala řada rohových kopů. Ve 28. minutě po kopu Novákové dala Boušková těsně nad a ve 37. po akci Kovářová – Pižlová hlavičkovala dlouhý centr Ježková do šibenice. Jenže domácí brankářka vytáhla střelu na roh. Ve 42. minutě se vyznamenala hostující Klečalová, která chytila gólovku Kubántové.

Do druhé půle nastoupila do zálohy mladá Sittová a rozhodně nezklamala. S ní přišel nápor Studánky, která pokračovala v dobrém výkonu z minulého kola proti Spartě. V 54.minutě centr Kotkové zůstal nevyužitý, stejně jako tři další rohové kopy. V 57. minutě se dostaly domácí hráčky z tlaku a Klečalová musela dvakrát zachraňovat. V 67. minutě neuznal sudí gól hostující Ježkové pro domnělý ofsajd. To již zase Studánecké byly lepší a v 70. střílela Hušková nad, po ní také Kotková nad. Až v 76. šla Kovářová důrazně do rohového kopu a dokázala se v koncovce prosadit. Za devět minut Nováková chytrou střelou z levé strany přehodila lobem brankářku na 2:0.

„Dokázali jsme si, že do první ligy patříme, a to i přes štíhlý kádr družstva. To samozřejmě volá po doplnění, ale vše závisí na financích,“ uvedl trenér Vladimír Housa.

Branky: 75. Kovářová, 84. Nováková. Rozhodčí Šafránková, ŽK: 1:3, 30 diváků.

Krásná Studánka: Proboštová – Boušková, Pižlová, Hušková, Prokopová – Košková (46. Sittová), Kotková, Ubiasová, Ježková – Kovářová, Nováková.

Po měsíčním odpočinku začíná Krásná Studánka přípravu 17. července třikrát týdně a 3. srpna pojede na soustředění do Čivic.

Soutěž má začátek 18. – 19. srpna opět v nové podobě, kdy bude sestupovat kvarteto posledních týmů.