Z Liberecka skončila nejlépe Chrastava

LIBEREC - Západní skupina fotbalové I.B třídy zakončila letošní ročník 26. kolem a v něm opět brankovou úrodou. O postupu Cvikova i sestupech Kravař a Kamenického Šenova již bylo rozhodnuto předem, na většině hřišť se hrál bezstarostný fotbal. Z Liberecka dosáhly na 3 body Krásná Studánka a Nové Město. Jeden bod přivezla Chrastava z Heřmanic a zajistila si tím konečné čtvrté místo, nejlepší z pětice týmů libereckého okresu.

19.6.2007

VÝHRA NA ZÁVĚR. Krásná Studánka v posledním kole uspěla, porazila Bukovany 3:2 a skončila pátá. Na snímku odvrací domácí Dvořák (ve světlém) před Majerechem, vpravo brankář Vrábel.Foto: DENÍK/Cihlář Miloslav

Krásná Studánka - Bukovany 3:2

Ve vyrované první půli se Studánka ujala vedení gólem Vacka, který z deseti metrů napálil odražený míč. V prvních dvaceti minutách druhého dějství byli domácí jasně lepší a korunovali převahu dvěma brankami Chmátala. Ta na 3:0 padla po krásném signálu po trestném kopu (Dvořák – Voháňka – Chmátal). Poté nastalo určité uspokojení a Majerech z otočky nečekaně trefil tak, že míč zapadl do brány. Po následném snížení na 3:2 už opět začali domácí hrát zodpovědně a těsné vedení uhájili.

Branky: 53. a 58. Chmátal, 7. Vacek - 60. Majerech, 67. Ujkajan. Rozhodčí: Paldus. ŽK: 2:1. Poločas 1:0. Diváků: 80. Krásná Studánka: Vrábel - Bechyně, Peklo, Pova, Knajbl (75. Kocour) - Vacek (46. Voháňka), Dvořák, Kowalik (46. Hák), Chmátal - Hájek, Faksa.

Doksy - Habartice 4:3

Ačkoli Habarticím chyběli čtyři hráči základní sestavy a nastoupilo sedm dorostenců, předváděli hosté v prvním poločase dobrý fotbal a zaslouženě vedli 2:0, navíc nastřelili tyč. Doksy o přestávce vystřídaly dva hráče, zlepšily se a vyšel jim jak začátek, tak konec druhé půle. Habartičtí nedokázali pokrýt zejména standardní situace, po nichž dali domácí tři góly hlavou.

Branky: 55. a 90(+3). Bláha, 48. Horčík, 65. Zoubek – 18. Př. Čumpl, 28. Brykner, 52. Rybenský. Rozhodčí: Mikule. Bez karet. Diváků: 150. Poločas 0:2. Habartice: Závůrka - Hejl, Rybenský, Roušar, Závěta (30. Martin Zimák) - Tretiník, Milan Zimák, Brykner, Př. Čumpl - Huňka, Tůma.

Cvikov – Hodkovice 5:2

Vývoj utkání, které bylo v poli vyrovnané, ovlivnily dvě rychlé penalty ve prospěch Cvikova. První z nich nařídil rozhodčí Mařík již v třicáté vteřině. Podle názoru Hodkovických se o fauly nejednalo. Hosté se dvakrát prosadili hlavičkami Sádeckého po rohových kopech.

Branky: 1. Rudinský z pen., 13. Jankech z pen. 26. Brenn, 39. Bobelák, 82. Smeták - 19. a 42. Sádecký. Rozhodčí: Mařík. ŽK: 2:3. Diváků: 150. Poločas: 4:2. Hodkovice: Charousek - Bouška, Linke, Škoda, Havel (46. Škopan) – Sádecký, Hejl Matějka, Hradecký (46. Hanisch) - Kraus, V. Pánek.

Kamenický Šenov – Nové Město 1:4

Zápas na hřišti posledního celku měl jednoznačný průběh, na hrotu útoku hostů si to dokonce zkusil gólman Kocourek. Dva rychlé góly Šindlera po přímočarých akcích daly utkání bezproblémový ráz.

Branky: 70. Mach - 5. a 14. Šindler, 50. Hradec, 80. Vrňata. Rozhodčí: Rakouš. ŽK: 1:0. Diváků: 50. Poločas 0:2. Nové Město: Vošvrda - Jiruš, Bruský, Suk, Podrazil - Capulič, Hradec, Petrovič, Vrňata - Šindler, Kocourek.

Heřmanice – Chrastava 2:2

V úvodu se vyznamenal brankář Kosař. Poté se předvedla Chrastava. Žemlička trefil tyč a dvakrát vykopávali Heřmaničtí z čáry. Szpyt pak dorazil vyražený míč, Heřmanice ale vyrovnaly hlavou po rohu v 45. min. Domácí opět po rohu v 60. min. skórovali. Přesto se povedlo vyrovnat, když po jediné kloudné akci hostů v druhé půli Jahoda nastřelil tyč a odražený míč vrátil hlavou do sítě.

Branky hostů: 35. Szpyt, 80. Jahoda. Rozhodčí: Rais. Bez karet. Poločas 1:1. Chrastava: Kosař - Holinský, Mazánek, Žemilčka, Rozmajzl - Novák, Vávra, Bartoš, Szpyt (65. Valeš) - Jahoda, Sochor (46. Pinc)

19.6.2007 VSTUP DO DISKUSE

SERVIS

Obchod - Obchod Prodavač, prodejce 17 800 Kč

Prodavači v prodejnách POKLADNÍ, PRODAVAČ/KA. Požadované vzdělání: střední odborné (vyučen). Jednosměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 17800 kč. Volných pracovních míst: 2. Poznámka: Náplň práce:, - obsluha a poradenství zákazníkům , - práce na pokladně , - příjem zboží a jeho prezentace , - přecenění a přesuny zboží, účast na inventuře , - průběžné doplňování zboží ze skladu , - odpovědnost za pořádek a čistotu na prodejně, její celkový vzhled , - prevence proti krádežím , - obsluha a poradenství zákazníkům, Požadavky: administrativní a ekonomické znalosti, pokladna - základy., Nabízíme:, - práce v rozvíjející se společnosti - možnost kariérního postupu , - dvousložkový plat (fix prémie) , - slevy na zaměstnanecké nákupy , - propracovaný systém zaškolení a interního vzdělávání , - flexibilní pracovní doba , - stravenky v nadstandartní hodnotě, Hlásit se e-mailem.. Pracoviště: Pepco czech republic s.r.o.-002 oc nisa, České mládeže, č.p. 456, 463 12 Liberec 25. Informace: Petra Valášková, .

Ochrana a ostraha - Ochrana a ostraha Pracovník ostrahy 90 Kč

Pracovníci ostrahy, strážní DETEKTIV - STRÁŽNÝ/Á NA PRODEJNÍ PLOŠE. Požadované vzdělání: základní + praktická škola. Jednosměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 90 kč, mzda max. 120 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: Místo výkonu práce: Chrastava, Požadavky: čistý trestní rejstřík, zdravotní průkaz, časová flexibilita, poctivost, ochota pracovat a učit se novým věcem, fyzická zdatnost, odolnost vůči stresu, slušné vystupování, praxe v oboru výhodou, profesní průkaz "Strážný 68-008-E" výhodou, Zaměstnanecké výhody: zajištění ubytování, příspěvek na cestovné v případě dojíždění, Hlásit se emailem nebo telefonicky denně v 8:00 - 17:00 hod.. Pracoviště: Jamoz dc s.r.o.-004, 463 31 Chrastava. Informace: Oldřich Vlasák, +420 730 891 313.

Zdravotnictví - Zdravotnictví Lékař 65 535 Kč

Lékaři specialisté VEDOUCÍ LÉKAŘ/KA. Požadované vzdělání: vysokoškolské. Jednosměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 100000 kč. Volných pracovních míst: 2. Poznámka: Místo výkonu práce: Lázně Libverda 82, 463 62 Hejnice, Požadavky:, - atestace všeob. praktického lékařství,, - atestace nebo specializace v rehabilitační a fyzikální medicíně (FBLR); internista/ kardiolog, - schopnost naslouchat lidem, diagnostická a léčebná činnost, - manažerské a organizační dovednosti, - dobrá znalost práce s PC, - znalost cizích jazyků výhodou, - ambice zvyšovat kvalitu a efektivitu léčby, - inovace, zlepšování léčebných výsledků, - publikační a vědecká činnost, - pozitivní prezentace SPA RESORTU LIBVERDA v odborné i laické veřejnosti, Zaměstnanecké výhody:, - kariérní, odborný i vědecký růst, - maximální podporu v oblasti rozvoje lázeňství ve SPA RESORTU LIBVERDA, - pracovní poměr na dobu neurčitou, - možnost zkráceného úvazku nebo externí spolupráce, - motivující finanční ohodnocení včetně bonusového systému, - jazykové vzdělávání, - zaměstnaneckou stravu, - další benefity v rámci hotelové skupiny, - reprezentativní byt a služební vůz ihned k dispozici, Hlásit se e-mailem, telefonicky v Po - Pá 7.00-15.30 hod., popř. osobně v pondělí v době 8.00-12.00 hod.. Pracoviště: Lázně libverda, a.s.-001, 463 62 Hejnice. Informace: Regina Soudilová, +420 482 368 107.

Výroba - Výroba Pomocní dělníci ve výrobě 12 500 Kč

Pomocní dělníci ve výrobě POMOCNÁ SÍLA DO ŠICÍ DÍLNY. Požadované vzdělání: základní + praktická škola. Pružná pracovní doba, úvazek: . Mzda min. 12500 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: Vzdělání:, - praxe v šití na průmyslových strojích vítaná, Nabízíme:, - po zapracování vyšší výdělek, - pružná pracovní doba, možnost zkráceného úvazku, Hlásit se e-mailem nebo telefonicky. Pracoviště: Vixx design s.r.o.-002, Moskevská, č.p. 637, 460 01 Liberec 1. Informace: Stanislava Hlaváčová, +420 702 180 602.

Liberecká posila z Kanady Taylor Doherty.

Nejsem rváč, ale rukavice už jsem několikrát shodil, říká kanadský obr Doherty

Josex Lexa.

Lexovy holky daly Němkám patnáct kusů

-

O víkendu se spustí také fotbalová III. třída. Severní skupina má 13 účastníků

Liberecko – Jižní skupina naopak má jen 9 účastníků.

Štěrba ze Sigmy před největším duelem kariéry: Čekáme jiný zápas než doma

/OD ZVLÁŠTNÍHO ZPRAVODAJE DENÍKU/ Ještě na jaře sledoval tažení olomouckých fotbalistů za pohárovou Evropou jen z lavičky. Navíc z té karvinské, kde obránce Jan Štěrba hostoval, ale kýženého herního vytížení se nedočkal. Dnes nastoupí v kazašském Almaty k jednomu z největších zápasů své dosavadní kariéry.

-

Hrádek jen těsně porazil Cvikov

Cvikov – Fotbalový Hrádek vyhrál v poslední přípravě před krajským přeborem nad domácím Cvikovem (sestoupil do I. B  třídy) 4:3 (1:1).