Uplynulé kolo nabídlo několik nečekaných výsledků. Především se nečekala porážka druhých Rynoltic doma s Bílým Kostelem. Na svém hřišti neuspěly ani Jindřichovice proti Osečné a jen bod za remízu s Rozstáním získala vedoucí Hlavice B. Smírně skončil také zápas Doubí s Raspenavou. Doma tak dokázal vyhrát jen Gasservis, jenž zdolal v posledních zápasech nevýraznou Stráž B.

Rynoltice – Bílý Kostel 0:3 (0:1)

Rynoltice tvořily hru, ale branky dávali po rychlých brejcích hosté. Bílému Kostelu navíc výtečně zachytal brankář P. Ulrich, který chytil domácím pět vyložených šancí. Hosté se dostali do vedení už ve 2. minutě, kdy dostal dlouhý balón do běhu Michálek a prostřelil brankáře. Druhý gól přidal Laibl, který předběhl obránce a z malého vápna úspěšně dorážel a gólový účet uzavřel čtvrt hodiny před koncem Klíma, který se pěkně trefil z dálky z voleje.

Branky: 2. Michálek, 53. Laibl, 75. Klíma. Rozhodčí Házi, ŽK 1:4, 70 diváků. Rynoltice: Jan Vacek – Spurný, Steklý, Šálek, Borsuk – Kubínek, Jaroslav Vacek, R. Zeidler, Hanzl - T. Vacek, Válek (60. Rudolf). Bílý Kostel: P. Ulrich – Binar, Ďuriš, Mizera, Janeček - Michálek, F. Ulrich, Laibl, Novák – Klíma, Motejlek (85. Janáček).

Doubí – Raspenava 3:3 (1:1)

Vyhrocený a zbytečný tvrdý zápas. Rozhodčí přesto vytáhl jen jednu červenou kartu, když už ve 35. minutě se za urážku sudího poroučel ze hřiště raspenavský Kuchař. Utkání jinak nabídlo řadu šancí na obou stranách a zápas i proto dospěl ke spravedlivé remíze. Blíže k vítězství přitom bylo Doubí, které proti oslabenému soupeři vedlo téměř do konce duelu. V nastaveném čase ale vyrovnal na konečných 3:3 střídající Cifra.

Branky: 31. Linhart, 52. Stříbrný, 74. Petrtýl - 7. Gorol, 52. Martinů, 90. Cifra. Rozhodčí Gajdušek, ČK 0:1 – 35. Kuchař, 80 diváků. Doubí: Tonev (65. Hybner) – Petrtýl, Linhart, Pfeifer, Dvořák – Suchý, Fronc, Winkler, Lajtar – Stříbrný, Zeman. Raspenava: Chmelík – Hanzl, Koudelka, Žlebek, Vancl – Prokop (80. Koprnický), Kuchař, Martinů, Burgr – Horáček (46. Cifra), Gorol.

Jindřichovice – Osečná 1:2 (1:0)

Domácí, kteří nastoupili bez šesti hráčů základní sestavy, začali náporem a měli převahu. Osečná se sice postupem času svému soupeři herně vyrovnala, do vedení šly přesto Jindřichovice. Po nedorozumění obrany s brankářem se k míči dostal Jáč a po jeho zpětné přihrávce střílel do prázdné Němec. Po změně stran začala Osečná spoléhat na brejky a tato taktika se jim vyplatila. Kovář sice po faulu Vaka na I. Penze ve vápně nedal penaltu, střelec I. Penz však dvěma góly otočil skóre ve prospěch hostů. Jindřichovice se snažily o vyrovnání, měly tlak, ale Křápa v brance Osečné už nepřekonaly.

Branky: 35. Němec – 68. a 78. I. Penz. Rozhodčí Vrtal, ŽK 3:1, 69 diváků. Jindřichovice: Rezler – Kopecký, Matoušek (80. Vondráček), Vak, Hýbl – Ort, Andrš, Tichý, Němec - Forman, Jáč (60. Špika). Osečná: Křáp – Třešňák, Hunka, Pittner, Landsman – Čapek, R. Penz, A. Kysela, P. Kysela – I. Penz, Kovář.

Kunratice - Nová Ves B 5:7 (2:5)

Střelecké hody s řadou dalších zahozených šancí na straně domácích, kdy se netrefovali ani z malého vápna a nevyužívali samostatné nájezdy na brankáře. Kunraticím navíc v první půli zcela vyhořela obrana, čehož zkušení hosté využili k získání rozhodujícího náskoku. Po změně stran se sice domácí dvakrát přiblížili na rozdíl jediné branky, Novovesští ale pokaždé dokázali rychle odpovědět dalším gólem. Kunratice si tak porážkou hodně zkomplikovaly boj o záchranu v soutěži.

Branky: 25., 47. a 76. Křiklava, 15. a 64. Vlček - 24. a 32. Slatinka, 27. a 78. z pen. Jánošík, 45. a 68. Kopic, 10. Kropáček. Rozhodčí Peklo, 30 diváků. Kunratice. Pokorný – Rybenský st. (46. Rybenský ml.), Vaníček (34. Bílek), Farský, Provazník – Horváth, Valenta, Pospíchal (85. Vlk), Krejcar - Křiklava, Vlček. Nová Ves B: Brambora – Martínek, Machatý, Kobliha, Vach – Slatinka, Kopic, Nevyhoštěný, Kropáček – Jánošík, Souček.

Hlavice B – Rozstání 1:1 (1:1)

Utkání nabídlo oboustranně bezstarostný fotbal, který skončil spravedlivou remízou. Na šance zápas skončil 6:6, když na obou stranách šli hráči třikrát sami na brankáře, gólmani se ale proti nim vyznamenali. Rozstání se ujalo vedení zásluhou Kochana v 18. minutě, za čtyři minuty srovnal na konečných 1:1 po rohu Bulíř. Hlavice zápas dohrávala v deseti, když byl čtvrt hodiny před koncem vyloučený po druhé žluté R. Kotrman.

Branky: 22. Bulíř – 18. Kochan. Rozhodčí Špecián, ŽK 4:2, ČK 1:0 – 75. R. Kotrman, 150 diváků. Hlavice B: Kotlár - Hozák, R. Kotrman, Kovář, Hauer – Koblížek, M. Kotrman, Vopřátko, Mohr (46. Hon) – Bulíř, Ludvík (70.Najman). Rozstání: Šťastný – Jeslínek, Zerák, Botka, Tučáni – Vaner, Pomeisl, Mikásek, M. Bím (57. Hrubeš) – Kusák, Kochan (66. Pavlů).

Bulovka – Ruprechtice B 2:4 (1:3)

Rezerva Ruprechtic přijela posílená o několik hráčů áčka a na jejich výkonu to bylo znát. Od první minuty sice prohrávala, ale v 6. minutě srovnal Pour a po dalších deseti minutách už vedli hosté o dvě branky. Opaření domácí dokázali se soupeřem herně srovnat krok až po změně stran.
Pomohlo jim k tomu snížení Hegra v 51. minutě, zvrat ale Ruprechtice nepřipustily. V 63. minutě se podruhé v zápase trefil Cibulka a hosté si už poté cenné tři body bez potíží pohlídali. Vykřesali tak naději na záchranu. I když jen teoretickou.

Branky: 1. Bílek, 51. Hegr – 16. a 63. Cibulka, 6. Pour, 10. Urban. Rozhodčí: Špecián, ŽK 2:4, 80 diváků. Bulovka: Zajíček – Lengál, Dubina, Vaníček, Bílek (46. Smolný) – Hegr (75. Kožarik, Jenčo, Veselovský (85. Pelinka), Čuřík – Fanta, Hofman. Ruprechtice B: Matěcha – Cihlář, Řepka, Macaj, Bernášek - Viktora, Pour, Urban, Košek - Cibulka, Antoš.

Gasservis – Stráž B 3:1 (0:1)

Vyrovnaný zápas začal lépe pro hosty a díky Burešovi Stráž po první půli vedla. Po změně stran ale domácím pomohlo rychlé vyrovnání z penalty. Uspěšným střelcem byl Tomáš Macháček. Týž hráč přidal dvacet minut před koncem další gól a snahu soupeře o vyrovnání utnul čtyři minuty před koncem Dan Suchan.

Branky 50. z pen. a 76. Macháček, 86. D. Suchan – 22. Bureš. Rozhodčí Raztočný, 20 diváků. Gasservis: Tošner – Šubrt (60. Bělina), Fišera, Macháček, J. Šolc – Ulrych, Kendžíra, M. Šolc, D. Suchan – Sonntag (80. Šrám), Švanda. Stráž B: Černý - Kapras, Kvasnička, Procházka, Klokočník – Z. Herman, Novák, Bureš, Veverka – Jirousek, Havlíček.