Čekali jste takové galapředstavení v potvrzujícím zápase?

Sami jsme mysleli, že to bude těžší. V prvním poločase měli domácí velké šance, ale v té chvíli nás podržel brankář Cimbál. Gólové představení začalo až po vstupu do druhého poločasu, kdy se nám podařilo vstřelit dvě rychlé branky a za stavu 3:0 už bylo o zápase prakticky rozhodnuto. Domácí se potom už jen snažili faulovat, z toho pramenily dvě odpískané penalty.

Nebáli jste se syndromu potvrzení, kdy chybí k jistotě postupu či konečného vítězství jeden zápas, ale ono ne a ne to vyjít?

Poslední krok je nejtěžší a zároveň nejdůležitější. Hlídali jsme si pro jistotu i další výsledky, ale nakonec to naštěstí nebylo vůbec potřeba.

Kdo se nejvíce předvedl v sobotním zápase?

Musím pochválit bez výjimky všechny hráče. Zajímavostí zápasu jsou jistě dvě proměněné penalty brankáře Radka Cimbála. Velmi nás mrzí vyloučení střelce třetího gólu Škréty v 90. minutě. Bylo to už za rozhodnutého stavu 5:0 a jasně jej fauloval domácí hráč, přesto dostal Śkréta za nesportovní chování (za komentář směrem k rozhodčímu – pozn. red.) červenou kartu, a bude nám proto chybět v dalších zápasech.

Přemýšlíte už, jak to bude v divizi, třeba o doplnění kádru nebo o dalších záležitostech?

Už jsou osloveni někteří hráči, zajišťujeme letní soustředění. Prostě na tom pracujeme.

Chystáte nějaké překvapení na nedělní domácí zápas se Stráží nad Nisou pro fanoušky?

Zveme diváky na náš zápas, k dispozici by měly být i upomínkové „postupové předměty“. Po posledním zápase 16. června s Železným Brodem je už zajištěna oddílová oslava v diskoklubu Škorpion.