Bulovka - Osečná 3:3

První poločas nabídl vyrovnanou partii, kdy si oba týmy vypracovaly po dvou velkých šancích. Brankou však skončila jen střela domácího Hofmana po chybě soupeřovy obrany. Krátce po změně stran zvýšil Veselovský, a přestože o chvíli později snížil R. Penz, zdálo se, že domácí vývoj zápasu kontrolují. Obzvláště když po hodině hry opět vedli o dvě branky. Jenže Bulovka poslední desetiminutovku nezvládla. Osečná vyrovnala a měla dokonce i dvě velké šance na vítězství. Obe ale bravurně zlikvidoval brankář Zajíček..

Branky: 30. Hofman, 48. Veselovský, 61. Čuřík – 55. a 89. Kovář, 80. R. Penz. Rozhodčí Hanus, ŽK 1:1, 60 diváků. Poločas: 1:0. Bulovka: Zajíček – Jenčo, Hegr, Vaníček, Pelinka – Kožarik (46. Bílek), Veselovský (70. Kverka), Dubina (46. Fanta), Čuřík – Hofman, Smolný. Osečná: Křáp – Jemelka, Hunka, Pittner, Landsman – Čapek, R. Penz, Bílý (80. Jedlička), Třešňák ) – I. Penz, Kovář.

Jindřichovice – Rozstání 2:2

Jindřchovice proti nekompletnímu soupeři začaly náporem, nedařilo se jim ale zakončení. Nastřelily tyč a dvakrát netrefily prázdnou bránu. Hosté hrozili po brejcích a po jednom z nich, jemuž předcházel neodmávaný ofsajd, se ujali vedení. Kromě branky utrpěli domácí ještě jednu ztrátu, Bobek kvůli ofsajdové situaci vynadal pomeznímu a dostal červenou kartu. Poté se zápas zvrhl v souboj hráčů obou jedenáctek versus Bláha, který nepřesně pískal na obě strany. K vidění ale byly i fotbalové momenty. Těsně před přestávkou po sehraném signálu vstřelilo Rozstání po centru a hlavičce druhou branku a zdálo se, že bez potíží uhájí tři body.

Po změně stran však přišel další nápor Jindřichovic. Kopecký sice nejprve trefil břevno a Komárek ve dvou šancích mířil do brankáře. Snížení tak přinesla až proměněná penalta Slavíkem nařízená za faul na Mazače a dvanáct minut před koncem vyrovnal střídající Saiko. Další šance na obou stranách už k brance nevedly.

Branky: 62. Slavík z pen., 78. Saiko - 37. Pomeisl, 45. Zerák. Sudí Bláha, ŽK 1:2, ČK 1:0 – 37. Bobek, 69 diváků. Poločas: 0:2. Jindřichovice: Rezler – Kopecký, Werzner, Zobal, Bobek – Matoušek, Andrš, Slavík, Ort (65. Saiko) – Komárek, Mazač. Rozstání: Němec – Jeslínek, Přibyl, Botka, Tučani – Zerák, Pomeisl, Mikásek, Bím (70. Werner) – Kusák (80. Kozák), Pavlů.

Rynoltice – Raspenava 6:0

Jednoznačný zápas, ve kterém měli domácí navrch od úvodního hvizdu. O osudu zápasu bylo prakticky rozhodnuto už po úvodní čtvrthodince, kdy Rynoltice vedly už o tři branky.

Vydařený zápas sehrál především Roman Zeidler, který po vlastních akcích vstřelil čtyři góly. Méně radostné vzpomínky bude mít na duel jeho bratr – Tomáš Zeidler, který musel po hodině hry předčasně pod sprchy. Po hrubém faulu neovládl nervy a strčil do soupeře, který ho nedovoleně atakoval. Raspenavský hráč ochotně padl na zem a rozhodčí okamžitě vytáhl červenou kartu pro T. Zeidlera.

Branky: 4., 8., 16. a 39. R. Zeidler, 37. Kubínek, 47. Resl. Rozhodčí Šoun, ŽK 1:1, ČK 1:0, 60. T. Zeidler, 70 diváků. Poločas: 5:0. Rynoltice: Jan Vacek – Krajhanzl (65. Borsuk), Steklý, Šálek, Spurný – Rudolf, Jaroslav Vacek, R. Zeidler, T. Zeidler – T. Vacek (74. J. Hanzl), Kubínek (46. Resl). Raspenava: Mussil – Hanzl, Gorol, Kuchař, Prokop - Koprnický, Martinů, Malinský, Jarka - Horáček, Koudelka.

Gasservis – Nová Ves B 6:2
V derby měli domácí v první půli více ze hry a do vedení mohli jít už v 8. minutě, Macháček ale z nařízené penalty trefil jen tyč. Už o čtyři minuty později ale přinesl vedení Gasservisu Smejkal. Favorizovaní hosté srovnali po trestném kopu sedm minut po začátku druhé půle, po dvou dalších brankách v rozmezí čtyř minut ale domácí opět vedli. Nová Ves ještě jednou zdramatizovala duel, když se z penalty trefil Anděl. Místo vyrovnání ale přišla další střelecká smršť domácích, kdy během osmi minut přidali další tři branky. Hattrickem se blýskl Smejkal, mezi střelce se zapsal i veterán Šrám.

Branky: 12., 66. a 85. Smejkal, 62. Sonntag, 78. Švanda, 82. Šrám – 52. a 72. z pen. Anděl. Rozhodčí Hradecký, ŽK 0:1, 150 diváků. Poločas: 1:0. Gasservis: Tošner – Kendžíra, Fišera (46. Chlum), Macháček, J. Šolc – Studený (43. Ulrych), Smejkal, M. Šolc, D. Suchan – Sonntag (72. Šrám), Švanda. Nová Ves: Brambora (78. Kos) – Prokop, Martínek, Machatý, David – Slatinka, Kopic, Jánošík, Vach – Souček, Anděl.

Hlavice B - Kunratice 4:1

Domácí měli po celou dobu zápasu velkou převahu a problémy působili soupeři zejména po křídelních akcích. Přesto byl osud zápasu až do 73. minuty stále na vážkách, neboť se Hlavici nedařilo zakončení. Pak se ale podruhé v zápasu trefil Vopřátko a o šest minut později si Kunratice daly vlastní gól.
Branky: 40. a 73. Vopřátko, 49. Václav, 80. vlastní – 68. Gonda. Rozhodčí Peklo, ŽK 2:2, 70 diváků. Poločas: 1:0. Hlavice: Kotlár – Hauer, R. Kotrman, Hozák, Altman – Mohr (60. Hon), M. Kotrman, Vopřátko, Koblížek (65. Najman) – Václav, Ludvík (70. Bulíř). Kunratice. Pokorný – Rybenský, Pospíchal, Krejcar (71. Gonda), Zrůst (65. Mach) – Farský, Křiklava, Provazník, J. Pospíchal (49. Vlk) – Vlček, Buchvald.

Doubí – Stráž n. N. B 1:0

Vyrovnaný zápas, který svižněji začali hosté. Ve 20. minutě dokonce hráč Stráže běžel sám na brankáře, Tonev ale jeho pokus kryl. Doubí postupně srovnalo hru a ve 38. minutě se ujalo vedené po chytrém obstřelení Stříbrného z hranice vápna přes dva hráče přesně k tyči.

Po změně stran se šance rodily před oběma brankami, ke gólu ale žádná nevedla. Nejblíže ke skórování byl Stříbrný, který z přímého kopu trefil břevno. Doubí vítězství uhájilo i v závěru, kdy dohrávalo v deseti. V 80. minutě byl totiž po druhé žluté vyloučen P. Bursa.

Branka: 38. Stříbrný. Rozhodčí: Bukvička, ŽK 4:4, ČK 1:0 – 80. P. Bursa, 60 diváků. Poločas: 1:0. Doubí: Tonev – Juris, P. Bursa, Petrtýl, Frömel – Zeman, Hybner (46. R. Bursa), Dvořák, Fronc – Charvát, Stříbrný. Stráž: Černý - Kapras, Kvasnička, Procházka (60. Fanta), Klokočník – Málek, Havlíček, Novák, Veverka – Kosiewicz, Gruncl.

Ruprechtice B – Bílý Kostel 2:3

Domácí prohrou již mocně klepou na brány pralesní ligy. Neuměli totiž vutkání proměňovat nadějné situace. První gól vstřelili hosté zjediného protiútoku. Domácí pak otočili díky dvěma využitým rohovým kopům, ale Kostel přesto po chybě obrany a využité penaltě srovnal.

Úvod druhé půle patřil Ruprechticím, ale byla to jen obehraná písnička o neschopnosti a neumění vkoncovce. Kostel dobře bránil a spoléhal na rychlé protiútoky. Jeden znich jim vyšel a zbytek již dokázal ohlídat.

Branky: 10. Urban, 12. Bernášek – 6. a 37. zpen. Janeček, 50. Klíma. Rozhodčí Hrdlička, ŽK: 1:2, 10 diváků. Poločas: 2:2. Ruprechtice: Matěcha – Miroslav Keltner, Bernášek, Urban, Cihlář – M. Řepka (52. Macaj), Lexa, Negru, Košek – Staněk (57. Koula), Luboš Řepka. B. Kostel: P. Ulrich – Binar, Laibl (60. Vlach), Ďuriš, Michálek – Černý, F. Ulrich, Janáček, Mizera – Klíma, Motejlek.