Osečná – Ruprechtice B 3:1 (0:0)
První poločas nenabídl příliš atraktivní podívanou, změnu k lepšímu ale přinesla změna stran. Osečná byla lepším týmem a kromě tří gólů nastřelila i spojnici břevna a tyče. Sympaticky hrající hosté se prosadili až minutu před koncem díky Bernáškovi.
Branky: 55. I. Penz, 70. M. Kysela, 73. Hunka – 89. Bernášek. Rozhodčí Házi, ŽK 4:4, 150 diváků. Osečná: Křáp – Jemelka, Hunka, Pittner, Landsman (77. R. Penz) – A. Kysela (66. Hauft) M. Kysela, P. Kysela, Jedlička – I. Penz, Kovář. Ruprechtice B: Sulo – Bomba, Bernášek, Urban, Pour – Procházka (46. Tichý), Negru, Lexa, Cihlář – Čermák (76. Berežný), Staněk.

Stráž B – Jindřichovice 1:3 (0:2)
Vyrovnaný zápas, v němž se domácím nedařilo zakončení. Do vedení se dostaly Jindřichovice v 11. minutě, kdy po chybě soupeře běžel sám na branku Mazač a brankáře Černého prostřelil. Strážský brankář podruhé kapituloval ve 35. minutě po ráně Andrše ze dvaceti metrů, kterou chtěl vyrazit, míč mu ale proklouzl mezi rukavicemi. Stráž vykřesala naději na body pět minut po změně stran, kdy se po závaru trefil pod břevno Abrahám. Jindřichovice i přes jejich snahu vedení uhájily, navíc při závěrečném zoufalém náporu soupeře se mohly radovat ještě z jedné branky - utekl Mazač a podruhé v zápase se zapsal mezi střelce.
Branky: 50. Abrahám - 11. a 92. Mazač, 35. Andrš. Rozhodčí Soukup, ŽK 3:4, 40 diváků. Stráž B: Černý - Kapras, Kvasnička, Procházka, Klokočník – Málek, Bureš, Novák, Veverka – Herman (36. Abrahám), Horáček (68. Gruncl). Jindřichovice: Werzner – Šísler, Rezler, Zobal, Bobek – Andrš, V. Koutecký, Matoušek, Slavík – Forman (72. O. Koutecký), Mazač.

Rozstání – Rynoltice 3:1 (1:1)
Místní derby přineslo nervózní a bojovný průběh. Na šance vyhrály Rynoltice 3:2, když v jednom případě nastřelily tyč, ze zisku tří bodů se ale radovali domácí. Zápas přitom začal lépe pro hosty, když hned po rozehrání hráč Rynoltic obešel čtyři protihráče a na malém vápně byl podražen. Nařízenou penaltu proměnil T. Zeidler. Rozstání se podařilo vyrovnat tři minuty před přestávkou, kdy se z hranice vápna trefil k tyči Pomeisl. O výhře domácích se rozhodlo ve velmi rušné osmé desetiminutovce. V 72. minutě se přesně trefil z hranice vápna Kusák, poté byli za vzájemné napadení vyloučeni Hrubeš a Kopecký a v 77. minutě nevyšel hostům roh. Rozstání po jeho odvrácení založilo rychlý protiútok, kdy Kusák běžel sám od půlky na brankáře a při zakončení se nemýlil. Vzápětí byl za vyhrožování rozhodčímu vyloučen rynoltický Pleštil.
Branky: 72. a 77. Kusák, 42. Pomeisl – 1. T. Zeidler z pen. Rozhodčí Hradecký, ŽK 2:4, ČK 1:2, 75. Hrubeš – 75. Kopecký, 78. Pleštil, 150 diváků. Rozstání: Šťastný – Jeslínek, Přibyl (85. M. Bím), Botka, Tučáni – Zerák, Pomeisl, Mikásek, Hrubeš – Kusák, Pavlů. Rynoltice: Jan Vacek – Krajhanzl, Steklý, Šálek, Spurný – Kopecký (55. Pleštil), Kubínek, R. Zeidler (87. Borsuk), T. Zeidler – Válek, T. Vacek.

Gasservis - Hlavice B 0:2 (0:0)
V první půli předváděli domácí výborný fotbal, chyběla jim ale přesná muška. Po změně stran Gasservis tradičně polevil a favorizovaná Hlavice dvakrát udeřila. O výhře rozhodla dvěma góly v rozmezí dvou minut. V obou případech brankář Gasservisu vyrážel míč a hosté úspěšně dorazili. Góly domácí zlomily a Hlavice vývoj zápasu v poklidu kontrolovala až do závěrečného hvizdu.
Branky: 50. Hozák, 52. Hauer. Rozhodčí Gajdušek, 40 diváků. Gasservis: Lachčina – Kendžíra, Fišera, Macháček, J. Šolc (55. Bělina) - Studený, Smejkal, M. Šolc, D. Suchan – Ulrych, Švanda. Hlavice B: Kotlár – Najmon, R. Kotrman, Hozák, Hon (60. Altman) – Václav, M. Kotrman, Vopřátko (60. Kovář), Koblížek – Hauer, Mohr.

Nová Ves B – Bílý Kostel 5:2 (2:0)
Domácí měli výborný vstup do utkání a díky dvěma gólům Kropáčka vedli už po první desetiminutovce o dva góly. Novoveský útočník mohl ještě v první půli zkompletovat hattrick, druhou penaltu ale neproměnil. Přesto domácí vývoj zápasu nadále kontrolovali. I Bílý Kostel se sice dostával do šancí, měl ale problém s jejich zakončením. Dvakrát přesto dokázal po změně stran korigovat výsledek, domácí ale vždy rychle odpověděli další brankou. Raritou duelu je, že Nová Ves kopala tři pokutové kopy.
Branky: 5. a 8. z pen. Kropáček, 58. Kopic, 69. z pen. Musil, 77. Martínek – 62. Klíma, 72. Michálek. Rozhodčí Kříž, ŽK 2:4, 50 diváků. Nová Ves B: Kos – Martínek, Machatý, Malaga, Koprnický – Slatinka, Fleišman (72. Kovalewski), Kopic, Musil – Souček (65. Anděl), Kropáček (70. Kučera). Bílý Kostel: P. Ulrich – Binar, Ďuriš, Strnad, Motejlek – Janeček, Michálek, F. Ulrich, Laibl – Klíma, Torda (40. Janáček – 80. Novák).

Kunratice - Doubí 4:3 (1:2)
Začátek zápasu byl v režii favorizovaného Doubí, které i přes absenci několika hráčů základní sestavy vedlo po 26 minutách o dvě branky. Zlomovým okamžikem pro vývoj duelu byla penalta nařízená za sražení domácího hráče minutu před přestávkou. Pokutový kop Buchvald proměnil a po změně stran Kunratice ovládly dění na hřišti. Tři velké šance sice neproměnily a nastřelily tyč, přesto po hodině hry vedly 3:2. Doubí se poté podařilo srovnat, čtvrt hodiny před koncem ale o vítězství domácích rozhodl svým druhým gólem v zápase Křiklava. Hosté byli blízko k remíze tři minuty před koncem, ve velké šanci ale nastřelili jen břevno.
Branky: 50. a 76. Křiklava, 44. Buchvald z pen., 61. Krejcar - 19. Zeman, 26. Stříbrný, 65. Suchý. Rozhodčí Hrníčko, 30 diváků. Kunratice. Pokorný – Rybenský ml., Rybenský st., Pospíchal, Krejcar (72. Šulc) – Farský, Křiklava, Provazník, Valenta – Vlček (81. Zrůst) , Buchvald (90. Horváth). Doubí: Tonev – Dvořák, Bursa, Petrtýl, Kozák – Svinka, Suchý, Linhart, Fronc – Zeman, Stříbrný.

Raspenava – Bulovka 0:2 (0:0)
Vyrovnaný pohledný zápas s šancemi na obou stranách, který se ale v závěru změnil v bojiště. V první půli měli mírně navrch domácí, ale Jarka a Prokop své šance nedali. Po změně stran byli nebezpečnější hosté, přesto se zdálo, že utkání dospěje do bezbrankové remízy.
Klidný průběh ale narušila 82. minuta, kdy rozhodčí odpískal domácím údajnou malou domů a z nařízeného nepřímého kopu se trefil Hofman. Po této brance se utkání změnilo ve vzájemné okopávání, přesto Bulovka přidala ještě jeden gól. Dvě minuty před koncem se po skrumáži prosadil Smolný.
Branky: 82. Hofman, 88. Smolný. Rozhodčí: Bláha, ŽK 2:2, 50 diváků. Raspenava: Musil – Hanzl, Gorol, Burgr, Kuchař (58. Koutný) – Prokop, Koprnický, Martinů, Malinský – T. Cifra (63. Roušal), Jarka. Bulovka: Zajíček – Jenčo, Hegr, Vaníček, Lengál – Veselovský, Dubina (46. Pelinka), Fanta (58. Kožarik), Čuřík – Hofman, Bílek (46. Smolný).