V prvním poločase se nedařilo domácím dostat balon za záda hostující Zvelebilové. Několikrát Kovářová s Novákovou a jednou Ubiasová nezakončily jasné gólové šance. Jako v předcházejících zápasech jim nervozita a velká snaha svazovala nohy. O velké převaze domácích svědčí to, že od 31. minuty do konce poločasu se kopalo jedenáct rohů.

Ve II. poločase pokračoval tlak domácích.V 50. trefila Nováková zase jen brankářku. V 54. po centru Novákové hlavou zavěsila Kovářová na 1:0, ale za „svlékací“ oslavu pak dostala žlutou kartu. V 56. kopala Nováková roh, Pižlová ho prodloužila a Ježková hlavou do prázdné branky dala na 2:0. V 60. Ježková mohla zvýšit, ale netrefila míč. V 64. se po samostatné akci dostala Nováková před branku hostí a její centr se odrazil od stoperky do vlastní branky. V 76. poslala Ježková do úniku Kovářovou a ta nezaváhala – 4:0. V 88. Boušková prokličkovala přes půl hřiště a nádherně poslala do brejku Ubiasovou, která si obhodila brankářku a do prázdné branky zvýšila na 5:0. V závěru si svůj křest ligovým ohněm užily i juniorky Hýčová a Šulcová.

„Zápas se nám konečně podařil podle představ. Konečně všechny bojovaly a chtěly vyhrát. A když se daří, neotráví nám náladu ani opět slabé rozhodčí,“ potvrdil manažer FK Antonín Lukač.

Krásná Studánka: Proboštová – Prokopová, Pižlová, Boušková, Bistiaková, Ježková (80. Hýčová), Ubiasová, Kotková (80. Šulcová), Košková, Nováková (76. Sittová), Kovářová.