Jilemnice – VTJ Ještěd Liberec 0:0
Domácí hráli sohromným nasazením a dřeli jako o život. Zato liberečtí vojáci se nemohli dostat do tempa, přesto mohli Řičica a pak i Řeháček ze šancí skórovat. Ve II. poločase se vojsko probudilo a dostalo domácí pod tlak. Jilemnice hrála jen dlouhé míče na dva vysoké útočníky, ale zbrejků nastřelili jen břevno. Vojáci vtrvalé převaze mohli skórovat vsamém závěru, ale Hegr vdobré pozici netrefil míč a Novák prováhal svou šanci, když mu ji zbrankové čáry vyhlavičkoval obránce.
Rozhodčí: Řeháček, ŽK: 0:4. Diváků: 80. VTJ: Zíka – Polák, L. Halama, P. Halama, Čívrný – Tichý, Kordík, Novák, Řeháček – Řičica (46. Jaroš), Hegr.

Mšeno – Pěnčín-Turnov B 1:1 (1:0)
Na umělé trávě se hrál vyrovnaný zápas, když ve 25. minutě musel Semenský krotit balon ztrestného kopu. Další šance přišly vzávěru půle. Nejprve domácí srazili Gábra , který šel sám na branku, ale nic se nepískalo. Za tři minuty nato domácí Švorc ze 40 metrů nevídaně vymetl pavučinky všibenici hostující brány. Devět minut po pauze zahrával trestný kop Pěnčín a Vodrážka obstřelil zeď přesně ktyči na 1:1. V72. měl na hlavě gól pěnčínský Gábr, ale zmetru dal nad. Na druhé straně měli hosté kliku v85., kdy domácí po rohu nastřelili tyč.
Branky: 42. Švorc – 54. Vodrážka. Rozhodčí: Karel ml., ŽK: 0:2. Diváků: 20. Pěnčín: Semenský – J. Bárta – Šerpán, Hudec, Kochman – Žďárský, Zítko, Mynář, Gábr – Vavřich, Vodrážka.

Dubice – Frýdlant 3:0 (0:0)
Hosté byli překvapivě lepší a domácí do ničeho nepustili. Jenže příležitost Zemenčíka ve 24. minutě a dvě rány Holuba nenašly cíl. Frýdlant se nedokázal střelecky prosadit a krátce po přestávce doplatil na chybu beka sgólmanem. Tu domácí plně využili a hosté okamžitě otevřeli hru. To neměli dělat, protože Dubice vzápětí přidala druhý gól. Hrálo se pak ve středu hřiště a domácí svoji pohodu pojistili třetím úspěchem.
Branky: 48. Dančo, 53. Škach, 80. Gorol. Rozhodčí: Král, ŽK: 3:2. Diváků: 30. Frýdlant: Boubela – Pařík, Krýcha, Kaplan, Ježek – Zemenčík, Marek, Pavlišta, Holub – Mauer, Šlejtr (60. Lopuszynski).

Nový Oldřichov – Dětřichov 1:2 (0:1)
Ve vyrovnaném fotbale měli první šanci ve 14. minutě domácí. Po Mládkově akci pak Netolický protáhl domácího gólmana a na druhé straně nebyl domácí hráč hlavou přesný. Ve 40. unikl Mládek a Kutílek poslal hosty do vedení. Ve 48. minutě se dostal do vápna Mládek a byl sražen. Znařízené penalty zvýšil Kareš na 2:0. Domácí pak začali mít více ze hry a byli i nebezpečnější. V52. musel Dětřichov podržet Zeman, ale v62. nestačil krýt přesnou trefu Satrapy ktyči. Nakonec vnastaveném čase Zeman vbráně zmařil Satrapovu šanci a zachránil bodový zisk.
Branky: 62. Satrapa – 40. Kutílek, 48. Kareš zpen. Rozhodčí: Martínek, ŽK: P:P. Diváků: 100. Dětřichov: Zeman – Mičunovič, Prokopec, Kareš, Vízner – Mládek (60. Tomášek), Skalický st., Kutílek, Severýn – Skalický ml., Netolický.

Vratislavice – Zásada 2:1 nedohráno
Domácí byli stále lepší, ale měli jeden problém – netrefovali branku. Nakonec jejich nápor vyvrcholil rukou hostů ve svém vápně, což znamenalo penaltu. Tu Pošmourný ve 31. minutě využil. Jenže chvilku po otočce vyrobila domácí obrana chybu a Šír srovnal stav. Za tři minuty však Vratislavice opět vedly, tentokrát díky trefě Marcela Štěpánka. To se hostům pramálo líbilo a odnesl to rozhodčí. Toho nejprve Šourek urazil slovně a viděl za to červenou kartu. To se mu již nelíbilo vůbec a oběma rukama vrazil do sudího. Ten byl otřesen a nehodlal vutkání pokračovat. Zápas ukončil a opustil hřiště vdoprovodu pořadatelů. Takže jasná zpráva pro disciplinárku – kontumačně 3:0 pro Vratislavice a dost možná, že odečet bodů Zásadě.
Branky: 31. Pošmourný zpen., 51. Marcel Štěpánek – 48. Šír. Rozhodčí: Soukup, ŽK: 0:4, ČK: 51. Šourek (Z). Diváků: 50. Vratislavice: Rampáček – Belas, Čermák, Šidák, Rokoský – Koutský, Pošmourný, Milan Štěpánek – Marcel Štěpánek, Stolín, Drbohlav.

Ruprechtice – Lomnice 0:1 (0:0)
Urputná bitva, v níž do poločasu byly šance na gól vyrovnané. Domácím nebyl uznán gól (celkem tři v celém duelu - pro ofsajdy), hosté dvakrát mířili do břevna. Utkání bylo dramatické až do konce a rozhodl jediný gól, který hosté vstřelili po rohovém kopu a zbytečné chybě špatně přistupujícho hráče v obranné činnosti. Domácí pak do posledních vteřin hráli vabank dopředu, jenže tam jim chyběla střelecká muška a klid.
Branka: 63. Medlík. Rozhodčí: Kafka, ŽK: 2:0. Diváků: 40. Ruprechtice: Holub - Urban (78. Cihlář), Vrtal, Viktora, Morávek - Spudich, Prokop, Antoš, Dlabola - Cibulka, Záveský.