VTJ Ještěd Liberec – Velké Hamry 2:0 (2:0)
Vojáci byli lepší, ale soupeř nebezpečnější. Domácí Zíka chytil dvě tutovky, na druhé straně nedal Řičica. V16. minutě se po dlouhém pasu zorientoval nejlépe Hegr a bylo 1:0. Za deset minut střelec naběhl na rohový kop a hlavou zvýšil. Domácí hráli dobrý fotbal, který postupně opouštěl trávník a ve II. poločase to byla bída. Zíka se opět musel blýsknout skvělým zákrokem a vposlední minutě odmítl hattrick Hegr. Ten totiž neproměnil penaltu za faul na Bíma.

Branky: 16. a 26. Hegr. Rozhodčí: Soukup, ŽK: 3:4. Diváků: 40. VTJ: Zíka – Tichý, L. Halama, P. Halama, Polák – Řeháček, Kordík, Novák (46. Bím), Houdek – Řičica (71. Kněbort), Hegr.

Frýdlant - Jilemnice 1:8 (0:3)
Po půlhodině bylo rozhodnuto - 0:3 a domácí přestali existovat.Podali odevzdaný a hlavně špatný výkon bez bojovnosti. Hosté si udělali ve Frýdlantě střelnici a domácí vstřelili čestný úspěch až za stavu 0:7. V 67. minutě navíc Stýbal nevyužil penaltu a stejný hráč ještě netrefil prázdnou bránu. Hosté kromě osmi branek jednou dali ránu do tyče. Příští zápas se Frýdlant tedy může „těšit“ na jubilejní, stý gól ve své síti.

Branky: 81. Marek - 20. a 55. Sedlák, 25. a 35. Onak, 48. Tonar, 65. Baránek, 76. Hanza, 83. Hradecký z pen. Rozhodčí: Řeháček, ŽK: 1:1. Diváků: 40. Frýdlant: Boubela - Peml, Bureš, Holub, Pavlišta - Marek, Šena, Lopuszynski (46. Zemenčík) - Weidisch, Matoušek (46. Ježek), Stýbal.

Stráž p. R. - Ruprechtice 3:1 (1:1)
Ve vyrovnaném zápase prohráli hosté kvůli hrubým chybám. Tu první vytvořil obránce v 10. minutě a bylo 1:0. Za dvacet minut srovnal pěknou bombou Prokop a zápas byl stále herně vyrovnaný.

Obě strany zahodily po jedné velké šanci, domácí ve 63. další. Krátce nato chybovala ruprechtická obrana i s brankářem - 2:1. Za další čtyři minuty bylo rozhodnuto: Ruprechtičtí nereagovali na otočený aut a domácí hráč po brejku pohodlně skóroval. Hosté sice ještě do konce vyvinuli tlak, ale ten byl bez vyložených šancí.

Branky: 10. Novák, 66. Jaroll, 70. Cerman - 30. Prokop. Rozhodčí: Ouředník, ŽK: 3:1. Diváků: 60. Ruprechtice: Holub - Pour, Viktora, Vrtal, Kudláček - Procházka (72. Morávek), Prokop, Antoš, Spudich - Záveský (85. Urban), Cibulka.

Dětřichov – Dubice 3:1 (1:1)
Hosté se ale snažili a „spící“ hráče Viktorie dlouho k vážnějšímu ohrožení svoji branky nepustili. Ve 22. přihrál do tutové šance Netolický Henzlovi, a ten prostřelil gólmana poprvé. Za chvíli si hráči pozice vyměnili, ale Netolický neuspěl. Ve 44. se prosadili hosté po centru přes chybujícího Gittlera a srovnali. Za křečovitý a ospalý výkon to byl zasloužený trest.

Ve druhém poločase se netrefil chytře střílející Severýn. Potom přišly chyby v dětřichovské rozehrávce a hosté vycítili šanci na zvrat v utkání. Během několika minut měli tři dobré šance. Pak se domácí probrali a hosté začali mít problémy. Po tutovce Netolického se po rohu volejem trefil Kareš.
V 81. při rychlém brejku „sejmul“ Chmátala Vokál a viděl červenou kartu. V 85. zvýšil po přihrávce Petra Skalického Chmátal přízemní ranou k tyči na 3:1.

Branky: 22. Henzl, 76. Kareš, 85. Chmátal – 44. Škach. Rozhodčí: Hoffmann, ŽK: 3:3, ČK: 81. Vokál (Du). Diváků: 50. Dětřichov: Zeman – Gittler (46. Mičunovič), Skalický st., Prokopec, Vízner – Kareš, Kutílek (46. Skalický ml.), Chmátal, Severýn – Henzl (81. Tomášek), Netolický.

Pěnčín–Turnov B – Vratislavice 0:2 (0:0)
Hosté měli mírnou převahu a první varování přišlo v 15. minutě z kopačky Jiskry, který nastřelil břevno.

V 50. minutě unikl domácí Vodrážka, ale Vavřich mířil jen do gólmana Rampáčka. Předtím dobré momenty Cimbála a Vavřicha zlikvidovala pozorně hrající obrana soupeře.

Po domácím prostřídání ve druhé půli a zvýšeném důrazu již Vratislavičtí dominovali. Domácí sice ještě spálili dvě šance, ale halfvolej Koutského znamenal vedení favorita, které po třech minutách pojistil do rozhozené obrany Horáček. Oba střelci byli hráči, kteří střídali.

Branky: 74. Koutský, 78. Horáček. Rozhodčí: Spányik, ŽK: 2::2. Diváků: 150. Pěnčín–Turnov B: Hess – Bárta – Lochman (59. M. Kratochvíl), Hudec, Kochman – Žďárský, T. Kratochvíl, Krejčík (62. Šerpán) – Cimbál, Vavřich, Vodrážka (68. Gábr). Vratislavice: Rampáček – Belas, Čermák, Šidák, Rokoský (63. Koutský) – Marcel Štěpánek, Bím (52. Horáček), Milan Štěpánek, Stolín – Drbohlav, Jiskra.