Raspenava – Bílý Kostel 1:4

Výkon domácího týmu ovlivnilo zranění několika hráčů. V 16. musel odstoupit Žlebek, chvíli poté si natáhl tříslo Malinský a musel také střídat. Stejné zranění postihlo i Koprnického, který však i s tímto handicapem zápas se sebezapřením dohrál. Do vedení se dostali hosté po zaváhání brankáře Chmelíka při výběhu na centrovaný míč. V pohodě hrající Bílý Kostel devět minut před přestávkou zvýšil svůj náskok na rozdíl dvou branek a zdálo se být rozhodnuto. Krátce po změně stran ale snížil Koudelka a domácí ožili. Měli několik šancí, leč ke gólu nevedly. Výhru hosté pojistili dvěma góly po rychlých výpadech.

Branky: 47. Koudelka – 36. a 85. Černý, 14. Michálek, 83. Laibl. Rozhodčí Soukup, 50 diváků. Poločas: 0:2. Raspenava: Chmelík – Žlebek (16. Gorol), Malinský (39. Roušal), Burgr – V. Cifra, Jarka, Koprnický, Martinů – Horáček, Koudelka. Bílý Kostel: P. Ulrich – Binar (68. Novák), Ďuriš, Strnad, Klíma (84. Janáček) - F. Ulrich, Motejlek, O. Mizera (71. Torda), Leibl - Černý, Michálek.

Kunratice - Rynoltice 2:4

Oboustranně ofenzivně laděný zápas, v němž na šance vyhráli hosté 8:12. Do vedení mohly jít Rynoltice už v 10. minutě, kdy byl ve vápně sražen T. Zeidler, Šálek ale penaltu nedal. Brankou tak skončila až střela R. Zeidlera ve 23. minutě. Po změně stran hosté vedli už o tři branky, Kunratice ale povzbudilo snížení Krejcara čtvrt hodiny před koncem. Chvíli poté postupoval domácí hráč sám na branku, ale nedal a neúspěchem skončila i penalta z 80. minuty po ruce ve vápně - Křiklava totiž trefil jen tyč. Jistotu výhry dal hostům sedm minut před koncem svým druhým gólem v zápase Válek, domácí Krejcar v poslední minutě už jen kosmeticky upravil skóre.

Branky: 75. a 90. Krejcar - 48. a 83. Válek, 23. R. Zeidler, 55. T. Zeidler. Rozhodčí Špecián, ŽK 3:3, 50 diváků. Poločas: 0:1. Kunratice: Pokorný – Rybenský ml., Bílek (78. Šulc), Provazník, Rybenský st. – Buchvald, (78. Vlk), Valenta, Krejcar, Pospíchal - Vlček, Křiklava. Rynoltice: Jan Vacek – Krajhanzl, Spurný, Šálek, Hanzl – Kubínek, Rasl, R. Zeidler (68. Pudil), T. Zeidler (83. Borsuk) – Válek (58. Plašil), T. Vacek.

Rozstání – Ruprechtice B 4:1

V první půli se hrál vyrovnaný duel. Oba týmy nevyužily několik šancí a brankou tak skončila až akce Ruprechtic, na jejímž konci bylo nedorozumění domácí obrany, kdy si sice brankář „křikl“, ale obránce míč přesto odhlavičkoval. Pro Urbana už pak nebyl problém zakončit. Z vedení se ale hosté dlouho neradovali, o šest minut později byl ve vápně faulován Kusák a nařízenou penaltu proměnil Pomeisl. Druhá půle se hrála za velké převahy Rozstání, které jí vyjádřilo i třemi góly v rozmezí třinácti minut.

Branky: 72. a 76. Mikásek, 41. Pomeisl z pen., 63. Kochan - 35. Urban. Rozhodčí Šoun, 110 diváků. Poločas: 1:1. Rozstání: Němec – Jeslínek, Přibyl, Botka, Tučani – Zerák (81. Pavlů), Pomeisl, Mikásek, Hrubeš (81. Kozák) – Kochan, Kusák. Ruprechtice B: Sulo – Cihlář (46. Koula), Procházka, Vojtíšek, Bernášek – Staněk, Prokop, Tichý, L. Řepka – Válko, Urban.

Nová Ves B – Osečná 5:2

Nová Ves měla vydařený vstup do zápasu. Už v 5. minutě se trefil do šibenice Musil, v 8. k tyči Kopic a ve 20. vleže Vach. Hra se poté vyrovnala a šance se střídaly před oběma brankami, domácí ale nastřelili jen břevno a dvakrát tyč. Brankovou konstrukci nastřelila i Osečná. Další góly tak oba týmy přidaly až v poslední dvacetiminutovce. Nejprve svůj běh od půlky na brankáře přesně zakončil Malaga, poté se prosadili i hosté – k tyči střílel Kovář. Nové Vsi vyšel ještě jeden samostatný únik a v poslední minutě se ještě jednou, z penalty, prosadil Kovář.

Branky: 5. Musil, 8. Kopic, 20. Vach, 70. Malaga, 86. Koprnický - 75. a 90. z pen. Kovář. Rozhodčí Hrdlička, ŽK 1:1, 50 diváků. Poločas: 3:0. Nová Ves B: Kowalevski – Martínek, Kopic, Malaga, Anděl – Myslivec, Slatinka (81. Koprnický), Musil, Fleišman – Kouba, Vach. Osečná: Křáp – Jemelka, Svítek, Pittner, A. Kysela (70. J. Rybář) - Bílý (46. R. Penz) Hunka, P. Kysela, Hauft (46. Jedlička) – I. Penz, Kovář.

Gasservis - Jindřichovice 2:4

Domácí mohli po třech minutách vést o dvě branky, jenže rána D. Suchana se otřela jen o tyč a průnik Smejkala, který běžel sám na branku, gólman Jindřichovic bravurně zlikvidoval. Jak se nakládá s šancemi, předvedli hosté ve 4. minutě. První střeluještě Lachčina vyrazil, na dorážku Hýbla už nestačil. Gasservisu se podařilo díky D. Suchanovi vyrovnat a i v dalším průběhu první půle byl lepším týmem. Góly ale stříleli hosté. Ve 32. se trefil Mazač a krátce před přestávkou po trestném kopu i Kopecký. Po změně stran Jindřichovice vyrovnaly hru a po hodině hry vedly už o tři góly. Hru domácích ve druhé půli notně poznamenalo zranění bratrů Šolců, a protože už neměli nikoho na střídání, zápas dohrávali v deseti. I tak se jim podařilo díky Smejkalovi snížit a v závěru měli šance na vyrovnání. Smejkal ale sám před brankářem neuspěl a Švanda nastřelil tyč.

Branky: 17. D. Suchan, 67. Smejkal – 32. a 61. Mazač, 4. Hýbl, 45. Kopecký. Rozhodčí Gajdušek, ŽK 1:0, 30 diváků. Poločas: 1:3. Gasservis: Lachčina – Chlum (46. Bělina), Fišera, Macháček, J. Šolc- Ulrych, Smejkal, M. Šolc (46. Tošner), D. Suchan – Sonntag, Švanda. Jindřichovice: Rezler – Smatana, Šisler, Werzner, Vak - Tichý (76. Zobal), Slavík (57. Zyllolar), Hýbl, Kopecký - Mazač, Andršt.

Stráž B - Bulovka 1:0

Domácí byli lepším týmem. Svého soupeře přehrávali díky kombinaci, nedařilo se jim ale zakončení. Hostům výborně zachytal Zajíček, který jedinou branku dostal v 62. minutě z penalty nařízené za sražení Kaprase ve vápně. V posledních deseti minutách mohla Stráž vítězství pojistit, kdy její hráči postupovali dvakrát sami na brankáře, ten ale oba pokusy lapil. Několik šancí si v závěru vypracovala i Bulovka, ale ani ona nebyla při zakončení úspěšná. Oba týmy dohrávaly v deseti.

Branka: 62. Kvasnička z pen.. Rozhodčí Popelář, ŽK 3:4, ČK: 85. M. Herman – 65. Jenčo, 30 diváků. Poločas: 0:0. Stráž B: Černý - Kapras, Kvasnička, Horáček, Klokočník – Válek, Z. Herman, Bureš (85. M. Herman), Veverka – Havlíček (65. Procházka), Dressler. Bulovka: Zajíček – Lengál, Turecký (27. Kverka – 88. Pelinka), Vaníček, Jenčo – Fanta, Veselovský, Dubina, Hegr – Hofman, Bílek.

Hlavice B – Doubí 7:2

Hlavici se v minulých zápasech nedařilo střelecky a změny v sestavě pomohly. Po kombinačních akcích dali v prvních dvanácti minutách čtyři góly a o osudu zápasu bylo rozhodnuto. Doubí hrálo od 38. v deseti, když po druhé žluté musel z hřiště předčasně Bursa. Přesto se po změně stran díky dvěma rychlým brejkům dvakrát prosadilo. Hlavice ale poté opět zabrala a v závěru přidala další tři góly.

Branky: 2. a 89. Hauer, 4. a 90. Václav, 11. R. Kotrman, 12. M. Kotrman, 75. Vopřátko – 51. Stříbrný, 58. z pen. Petrtýl. Rozhodčí Havelka, ŽK 2:2, ČK 0:1 – 38. Bursa, 150 diváků. Poločas: 4:0. Hlavice B: Kotlár – Hon, Kovář (75. Altman), R. Kotrman, Hozák – Koblížek (46. Mohr), M. Kotrman, Václav, Vopřátko – Ludvík (65. Bulíř), Hauer. Doubí: Zeman – Kozák, Szentkiralyi, Bursa, Petrtýl – Suchý, Dvořák, Linhart, Fronc – Charvát, Stříbrný.

Bílý Kostel – Kunratice 4:1

Ve včerejší dohrávce byli domácí od počátečních minut lepší a do poločasu střelecky dvakrát úspěšní. Hosté sice po změně stran snížili, ale víc se jim nepovedlo, a to i přesto, že domácí dohrávali bez vyloučeného hráče. A šlo jim to k duhu, protože v oslabení dali ještě dva góly navrch.

Branky: 12. Michálek, 36. Černý, 75. Ďuriš, 86. Torda – 49. Provazník. Rozhodčí Soukup, ŽK: 3:2, ČK: 70. Motejlek (BK), 40 diváků. Poločas: 2:0. B. Kostel: P. Ulrich – Leibl, Strnad, F. Ulrich, Černý (78. Novák) – Janeček, Michálek, Ďuriš – Mizera, Klíma (76. Torda), Motejlek. Kunratice: Pokorný – M. Rybenský ml., Bílek, Provazník, M. Rybenský st. – Buchvald (76. Zrůst), Valenta, Farský (46. Vlk), Pospíchal – Horvát, Křiklava.

Osečná – Doubí 3:4

V předehrávce domácí utopili do poločasu pět svých šancí, přesto byli ve vedení. Po změně stran se vůbec osečná netrefila a zazdila další čtyři tutovky a nastřelila břevno. Domácí pak dohrávali v deseti, když se zranil Rybář, který pobyl na hřišti dvě minuty. Hosté toho využili a zápas vyhráli.

Branky: 6., 36. a 45. z pen. Kovář – 12. a 89. Zeman, 18. a 77. Stříbrný. Rozhodčí Hradecký, ŽK: 2:2, 30 diváků. Poločas: 3:2. Osečná: Křáp – Jemelka, Svítek, A. Kysela, Pittner – Hauft, Hunka, R. Penz (62. Rybář) – P. Kysela, I. Penz, Kovář. Doubí: Tonev – Kozák, Doležal (46. Szentkiralyi), Charvát, Petrtýl – Suchý, Dvořák, Linhart, Fronc – Stříbrný, Zeman.